Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Imam osecaj kao da zivim u paralelnom svetu
PostPoslato: Pon Sep 25, 2017 3:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 25, 2017 2:32 am
Zdravo svima. Napisacu ovo ukratko bez puno detalja i gluposti jer ne zelim da dobijem odgovor tipa "Au imas problem moras da potrazis strucnu pomoc" posto znam da je samnom sve uredu.

zelim samo da skontam zasto mi se ovo desava:

Problem je u tome da sve moje stvari mi nestaju i same od sebe se pozicioniraju kako njima odgovara i onda se pojave na nekom drugom mestu kao da su sve stvari ziva bica i da se krecu dok ja ne gledam i to najcesce uvece.

Telefon stavim u dzep i znam da je tu sve vreme.Ustajem se nema telefona.Trazim ga i na kraju ga nadjem na krevetu a nikada ga tu nisam ostavio. Izadjem iz sobe,vratim se i kompjuter ugasen a znam da ga nisam gasio pre toga jer sam hteo opet da sednem. Moje stvari. Koristim samo 2 ormana bukvalno 2 mala ormanica sa 2 police gde mi stoje stvari. Pantalone itd. Tu nema puno odece i oblacim se skromno ali stalno se sve mesa i skoro svaki dan trazim majcu koju znam da mora biti u jednom ormanu ili u drugom. Posle 2 nedelje trazenja majce pojavi se u jednom od ormana i tako sve u krug. Kljucevi od bicikla,licna karta,pare itd. Sve bukvalno nestaje moje stvari MENJAJU POZICIJE i ja ne mogu da skontam kako je moguce da se to desava. Licnu kartu sam ostavio na stolu u sobi i posle mesec dana nje nema.Bukvalno izlazim u grad bez licne karte a policija patrolira pogotovo uvece ja moju licnu nemam jer je nema a pojavice se u mom dzepu kad ona to bude htela.

Jos jedan paradoks mi se desava a to je problem sa vremenom. Za mene je vreme drugacije u odnosu na vase. Drugacije ga vidim nego svi ostali.Pogledam u alarm na telefonu pise "Alarm zvoni za 14 sati" pomislim lepo meni dosta 8 sati spavanja pa na njivu imam celih 6 sati dok ne odem na spavanje. U sledecem momentu pogledam na sat i pise "Alarm zvoni za 5 sati" a malopre sam drzao telefon u ruci pre momenat samo i kako je sad proslo 9 sati? Kako je ovo moguce. Ne mogu da procenim vreme i ako imam sat na telefonu na kompu na tvu , u sobi na zidu. I uvek moram napamet da skontam kolko ce biti sati ako krenem do grada i ako se zadrzim negde.I dal ce proci 15 minuta ili 1 sat ili 5 minuta ako udjem u wc da bih se istusirao,obrijao,oprao zube uvek ce vreme biti drugacije kao da ne radi pravilno vec kako ono hoce.

Jel ja zivim u paralelnom svetu? Sinoc sam izasao sa drustvom u 7 uvece secam se tacno gde sam se setao posto nije ni bilo alkohola. 7 uvece malo sam se setao bili kod druga pricali nas 3 pili soka. Kad sam dosao kuci bilo je 4 ujutru ne mogu da razumem gde su nestali svih 7 sati????????????????

Jedino kad gledam u sat i pratim sekunde vreme tece realno kad ne pratim ono kao da tece drugacije i nepravilno nekad sporije nekad brze.

Gube mi se stvari i zivim u nekom paralelnom svetu gde moje vreme nije isto kao i vase.Sta da radim? Pisem u 3 ujutru a ustajem se u 8 spavacu 5 sati a na mom telefonu je malopre pisalo "Alarm zvoni za 10 sati"

Vrh

Tema posta: Re: Imam osecaj kao da zivim u paralelnom svetu
PostPoslato: Pon Sep 25, 2017 2:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Телефон ти испао на кревет а да ниси приметио па си га после нашао. Рачунар угашен - можда се не кратко прекинуо мрежни напон. Лична карта на столу стоји месец дана - па ни ја је не бих нашао када је не бих користио месец дана.

Него реци ти мени ко још живи с тобом?

Када ти се десе прекиди времена, да ли се налазиш у истом положају, мислим физички? Не деси се да се нађеш на другом месту од онога на коме си раније био?

Vrh

PostPoslato: Sre Sep 27, 2017 10:01 pm 
aaaca je napisao:
Телефон ти испао на кревет а да ниси приметио па си га после нашао. Рачунар угашен - можда се не кратко прекинуо мрежни напон. Лична карта на столу стоји месец дана - па ни ја је не бих нашао када је не бих користио месец дана.

Него реци ти мени ко још живи с тобом?

Када ти се десе прекиди времена, да ли се налазиш у истом положају, мислим физички? Не деси се да се нађеш на другом месту од онога на коме си раније био?

Naravno da ne.

Za licnu kartu ,nisam je mogao naci mesec dana i pojavila se na sred stola u sobi u kojoj sam svaki dan

Vrh

PostPoslato: Sre Sep 27, 2017 10:12 pm 
ovo je od umora i stresa mozak previse razmislja jednostavno. molim admine da obrisu temu :roll:

Vrh

PostPoslato: Čet Sep 28, 2017 8:50 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Веома интересантно! Месецима и годинама имаш такве необјашњиве и метафизичке проблеме и онда само два дана после мог текста схватиш да их у ствари немаш. Како ли сам успео да те тако брзо просветлим?!

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Izdvajamo za vas:

Sva vremena su u UTC + 2 sata