Kakva su iskustva sa klinikom LaBrea i dr Branislavom Piscevicem?
Mene najvise zanima da li je neko radio na VMA ili na klinici La Brea face lifting a mozete da iznesete i ako ste operisali nesto drugo
Dr Branislav Piscevic Klinika La Brea
Re: Dr Branislav Piscevic Klinika La Brea
koji je web site te klinike?
nigde ne moze da se nadje!
nigde ne moze da se nadje!
-
Vivienne
- Novi član

- Postovi: 5
- Pridružio se: Ned Jan 07, 2018 8:21 pm
- Koliki je zbir brojeva cetiri i pet: 9
Re: Dr Branislav Piscevic Klinika La Brea
U La Breu i kod Pisčevića nikako!!! Lekar bez obraza i etike, mnogo loših iskustava, prevarant. Mene je uništio.marina.m napisao:Kakva su iskustva sa klinikom LaBrea i dr Branislavom Piscevicem?
Mene najvise zanima da li je neko radio na VMA ili na klinici La Brea face lifting a mozete da iznesete i ako ste operisali nesto drugo
Re: Dr Branislav Piscevic Klinika La Brea
Nikako ne preporučujem
Ja sam u Januaru ove godine imala ugradnju implantata i posle mesec dana dobijem upaljenu dojku. Vratim se kod njega, gde on izvadi implantat, očisti unutrašnjost i ponovo vrati . Evo me danas u hitnoj, sa novom upalom na istoj dojci, jel mi je rana se otvorila. Izgleda da ću morati da ih izvadim (oba implantata)jel je očigledno došlo do infekcije i ako ostanu može doći do mnogo gorih posledica
Ja sam u Januaru ove godine imala ugradnju implantata i posle mesec dana dobijem upaljenu dojku. Vratim se kod njega, gde on izvadi implantat, očisti unutrašnjost i ponovo vrati . Evo me danas u hitnoj, sa novom upalom na istoj dojci, jel mi je rana se otvorila. Izgleda da ću morati da ih izvadim (oba implantata)jel je očigledno došlo do infekcije i ako ostanu može doći do mnogo gorih posledica
Re: Dr Branislav Piscevic Klinika La Brea
Žao mi je što prolazite kroz ovako teško iskustvo. Infekcija nakon ugradnje implantata je ozbiljna komplikacija koja, na sreću, nije česta, ali može da se dogodi i pored pravilno izvedene operacije.
Kada se infekcija ponavlja ili rana ne zarasta kako treba, nekada je zaista potrebno ukloniti implantat kako bi se infekcija u potpunosti sanirala, a o tome odluku donosi plastični hirurg na osnovu pregleda i nalaza.
Nadam se da ćete što pre dobiti odgovarajuću terapiju i da će se problem uspešno rešiti. Bilo bi korisno da, kada se sve završi, napišete kako je proteklo dalje lečenje, jer takve informacije mogu biti od pomoći i drugim članovima foruma koji se suočavaju sa sličnim problemom.
Kada se infekcija ponavlja ili rana ne zarasta kako treba, nekada je zaista potrebno ukloniti implantat kako bi se infekcija u potpunosti sanirala, a o tome odluku donosi plastični hirurg na osnovu pregleda i nalaza.
Nadam se da ćete što pre dobiti odgovarajuću terapiju i da će se problem uspešno rešiti. Bilo bi korisno da, kada se sve završi, napišete kako je proteklo dalje lečenje, jer takve informacije mogu biti od pomoći i drugim članovima foruma koji se suočavaju sa sličnim problemom.

