Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 352 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Uto Mar 13, 2012 3:20 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
bio juce kod onkologa i moracu ponovo da idem na kontrolu jer magnetna nije gotova, niko nije opisao snimak i sad moram da cekam...mozda ce stici sutra-prekosutra, ko ce znati, navodno je doca trebao juce popodne da ocita... :roll: :)
glupo mi je jako sto se se u ovoj temi javljam jedino kad ima nesto novo-na 3 meseca, za novu godinu i nista vise...forum se pretvorio u pijacu, izgleda da su svi bolesni kao u moru a kojekakvi "izlecitelji" stoje na obali sa slamkama i obecanjima...bude mi zao sto neki borci vise nisu sa nama, bude mi krivo sto je toliko mladih bolesno a ja ne mogu nista da uradim da pomognem... :roll: ceo svet se sveo na otimacinu, prevaru, zlobu i pohlepu, jezivo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Uto Mar 13, 2012 10:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
Slavko_slavko je napisao:
evo opet ja, danas sam vadio snimao pluca, radio kks i sedimentaciju i markere i sve je ok... :D
konacno sam presao granicu za leukocite, i to je sad cak 4,7... :D pluca ok, markeri niski, jos samo magnet da stigne... :D :D :D


Odlicne vesti Slavko :-)
(Priznajem da sam ispratila Vasu pricu i vrlo ste simpaticni ;-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Uto Mar 13, 2012 10:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
Slavko_slavko je napisao:
bio juce kod onkologa i moracu ponovo da idem na kontrolu jer magnetna nije gotova, niko nije opisao snimak i sad moram da cekam...mozda ce stici sutra-prekosutra, ko ce znati, navodno je doca trebao juce popodne da ocita... :roll: :)
glupo mi je jako sto se se u ovoj temi javljam jedino kad ima nesto novo-na 3 meseca, za novu godinu i nista vise...forum se pretvorio u pijacu, izgleda da su svi bolesni kao u moru a kojekakvi "izlecitelji" stoje na obali sa slamkama i obecanjima...bude mi zao sto neki borci vise nisu sa nama, bude mi krivo sto je toliko mladih bolesno a ja ne mogu nista da uradim da pomognem... :roll: ceo svet se sveo na otimacinu, prevaru, zlobu i pohlepu, jezivo...


Ja mislim da je svet oduvek bio takav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Mar 14, 2012 9:52 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
stigao i magnet-super je... :D :D :D

jelena, ne morate da mi persirate jer sam ja na forumu najmladji od starih clanova( :lol: ), jako mi je drago sto ste procitali celu moju pricu(mozda ima i neceg pametnog)... :D :D :D
a sto se tice sveta, nece nam biti bolje dokle god ima takvih likova kojima su pare u prvom planu(oni su spremni na sve, s oprostenjem, i guzicu bi prodali)... :roll:
veliki pozdrav... :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Mar 14, 2012 10:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
Slavko za ljude sa pozitivnim stavom je sve ok cak i u teskim momentima. A kad su vesti divne onda se desi lepota zivota :-)

Necu da ti persiram vise :-)

Najlepsi pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Mar 15, 2012 12:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 31, 2010 1:32 am
Postovi: 332
Slavko_slavko je napisao:
stigao i magnet-super je... :D :D :D

jelena, ne morate da mi persirate jer sam ja na forumu najmladji od starih clanova( :lol: ), jako mi je drago sto ste procitali celu moju pricu(mozda ima i neceg pametnog)... :D :D :D
a sto se tice sveta, nece nam biti bolje dokle god ima takvih likova kojima su pare u prvom planu(oni su spremni na sve, s oprostenjem, i guzicu bi prodali)... :roll:
veliki pozdrav... :D :D :D


Super, super :D :D :D
Kako je na faxu :roll: :roll: :roll: ???
Veliki pozdrav za tebe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Mar 15, 2012 6:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
jelena, u pravu si skroz, za one koji su pozitivni ne postoje toliko teski momenti... :D
zato treba raditi sve da vesti uvek budu divne, da cinis gestove ljudima koji su ti dragi i onda je sve lepo... :D
vel'ki pozdrav... :D

bokili, drago mi je sto si se javila... :D
na faksu nije lose, iz prvog semestra mi ostala samo matematika, ostalo sam polozio sa super ocenama, danas sam bio do 3 na faksu al' zato sutra ne idem... :D kuliram... 8) 8) 8)
sta ti izradjujes, kako si? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Mar 15, 2012 9:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 25, 2012 3:22 pm
Postovi: 11
Počela sam da posećujem ovaj forum prvenstveno zbog mog tate,...zbog njegovog karcinoma...zbog toga što je njegova bolest izmenila naše živote, zbog toga što ga toliko volim da ne mogu da pomislim da ga izgubim..
Čitajući mnoge teme, dolazim do zaključka, da se "skupština" preselila i na ovu adresu tj podforum o onkologiji.. strašno..prepucavanje,ubedjivanja i medjusobna vredjanja..
Svratim u ovaj "kutak" (sreda, tako-beše), samo da vidim kako je Slavko... divan je... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Mar 15, 2012 10:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 31, 2010 1:32 am
Postovi: 332
Slavko_slavko je napisao:
jelena, u pravu si skroz, za one koji su pozitivni ne postoje toliko teski momenti... :D
zato treba raditi sve da vesti uvek budu divne, da cinis gestove ljudima koji su ti dragi i onda je sve lepo... :D
vel'ki pozdrav... :D

bokili, drago mi je sto si se javila... :D
na faksu nije lose, iz prvog semestra mi ostala samo matematika, ostalo sam polozio sa super ocenama, danas sam bio do 3 na faksu al' zato sutra ne idem... :D kuliram... 8) 8) 8)
sta ti izradjujes, kako si? :)


Evo jedva dočekala ove toplije dane pa uzela neko cveće malo da sadim, dala sam se u hortikulturu :lol: :lol: :lol: . Još 2 ispita i goooootovo :lol: :lol: :lol: ali nisu mali tako da pre jula ne verujem da ću završiti. Tako blizu a tako daleko :roll: :roll: :o :o :lol: :lol:
Baš mi je drago da je sve ok, puno te pozdravljam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Pet Mar 16, 2012 2:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
nebozvezdano, kod same bolesti nije dovoljno pruziti samo pacijentu svu negu i pomoc vec i porodici jer i oni prolaze kroz bolest , samo na jedan skroz drugaciji nacin...zao mi je sto je bolestan, znate i sami da bolest ne bira i da se treba boriti... :)
mislim da se osim skupstine radi i o pijaci, kao da se lekovi prodaju ovako: hoces da kupis za 150? evo spustam na 120... :roll: nema vise ljudskosti, sto me strasno nervira, umesto da pomazemo mi gledamo da se "omrsimo", nikad nam nicega nije dosta...
treba gledati pozitivno na zivot i na sve, ali isto tako treba biti i realan i svestan trenutne situacije... :)
a slavko, da pitate moje roditelje kakav je, reci ce vam: uuhh, stalno nas zeza, ali je dobar... :D i onda ce se pohvaliti da su rezultati dobri... :D
hvala sto ste se javili... :) :) :) sve najbolje... :)

bokili, pa to je super, nije nista lepse nego kad na terasi ili u basti imas puno cveca, pa kad krene da cveta i mirise a ti uzivas... :D a i zdravo je, necemo valjda stalno uciti i muciti se oko faksa... :D
eee superiska, jos malo pa si zavrsila, onda lepo da krenes da lecis ljude, trebaju nam doktori puni razumevanja, kao sto si ti... :D :D :D lagano, ako mozes prijavi prvo jedan pa onda drugi... :D :D :D vdis, a pretpostavljam da ti se cini kao da si juce upisala faks... :D :D :D
vel'ki pozdrav... :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sub Mar 17, 2012 12:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 15, 2011 11:27 pm
Postovi: 24
Slavko, ti si divan :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Ned Mar 18, 2012 6:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
hvala suncice... :D :D :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Pon Mar 19, 2012 5:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
i pored dobrih nalaza doktor trazi pet-ct da opet uradim, kontrolni, jer mu nikako nije jasno zasto postoje ti limfni cvorovi i zasto su istih dimenzija, niti se smanjuju niti rastu...tako da, predali smo papire, pa kad nam zakazu-javice nam... :) :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Pon Mar 26, 2012 3:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 19, 2012 12:50 pm
Postovi: 9
Slavko, samo da te pozdravim. Hvala ti što tvoju pozitivnu energiju deliš sa nama


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Pon Mar 26, 2012 4:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
cao glisto, hvala tebi sto si se javila u ovoj temi... :)
meni je zadovoljstvo da pisem ovde, a jos ako nekom pomognem makar malo-super... :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 352 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: