Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Molim vas za pomoc !!!
PostPoslato: Sre Nov 02, 2011 4:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 02, 2011 4:37 pm
Postovi: 2
Izvinjavam se sto sam stoti clan na forumu koji postavlja ovakvu temu ali citao sam postove i nisam mogao da nadjem odgovor koji sam trazio.U pitanju je obrezivanje.Imao sam problem da samo prilikom erakcije mogu da prevucem kozu preko glansa ali otezano i veoma bolno a pritom mi se i koza stalno vraca.Otisao sam kod urologa na pregled, nisam ni 10 sekundi pricao i odma mi je rekao da mora da se obrezujem.Mozda je hteo da me se otarasi sto pre zato sto sam preko veze otisao kod njega ili ne znam vec. Uradio sam operaciju pre 3 dana i malo sam se zabrinuo zbog situacije posle operacije pa sam nasao na ovom sajtu postove koji su mi pomogli...ali na kraju ispada da umesto obrezivanja sam trebao da uradim frenulotomiju. Moje je pitanje da li ako sam uradio obrezivanje moguc i dalje problem sa frenulom? Izvinjavam se jos jednom na postavaljenom pitanju jer je bilo sigurno 100 puta ali nisam uspeo da ga nadjem i molim vas pomozite mi jel mi glava puca od nervoze :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas za pomoc !!!
PostPoslato: Ned Nov 06, 2011 4:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 06, 2011 3:36 pm
Postovi: 6
L_ight je napisao:
Izvinjavam se sto sam stoti clan na forumu koji postavlja ovakvu temu ali citao sam postove i nisam mogao da nadjem odgovor koji sam trazio.U pitanju je obrezivanje.Imao sam problem da samo prilikom erakcije mogu da prevucem kozu preko glansa ali otezano i veoma bolno a pritom mi se i koza stalno vraca.Otisao sam kod urologa na pregled, nisam ni 10 sekundi pricao i odma mi je rekao da mora da se obrezujem.Mozda je hteo da me se otarasi sto pre zato sto sam preko veze otisao kod njega ili ne znam vec. Uradio sam operaciju pre 3 dana i malo sam se zabrinuo zbog situacije posle operacije pa sam nasao na ovom sajtu postove koji su mi pomogli...ali na kraju ispada da umesto obrezivanja sam trebao da uradim frenulotomiju. Moje je pitanje da li ako sam uradio obrezivanje moguc i dalje problem sa frenulom? Izvinjavam se jos jednom na postavaljenom pitanju jer je bilo sigurno 100 puta ali nisam uspeo da ga nadjem i molim vas pomozite mi jel mi glava puca od nervoze :(

Ma nije moguce ti si se toga sada rijesio...Uzivaj ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas za pomoc !!!
PostPoslato: Pon Nov 07, 2011 10:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
posto je fimoza postojala to se moralo resiti obrezivanjem...ako je ucinjeno potpuno obrezivanje onda frenulum ne bi trebalo vise da bude problem, a obicno se i on ukloni tokom intervencije, pogotovo ako je bio kratak...
sad je proslo vec dosta dana, kako ide oporavak, kako si zadovoljan?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas za pomoc !!!
PostPoslato: Sre Nov 09, 2011 5:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 02, 2011 4:37 pm
Postovi: 2
Hvala puno na odgovoru...evo proslo je 10 dana od kada sam se oprisao, otok je dosta spao sa obzirom kako je bilo, a sutra idem da skidam konce...sve u svemu mogu reci da sam zadovoljan, a siguran sam da ce biti jos bolje...samo jos jedno pitanje , posto ne mogu vise da sedim kuci ko baba , posto sam zavistan od vezbanja da li predstavlja problem da se odma posle skidanja konaca krenem sa teretanom naravno sa vezbama bez preterane pokretljivosti ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas za pomoc !!!
PostPoslato: Sre Nov 09, 2011 6:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 06, 2011 3:36 pm
Postovi: 6
L_ight je napisao:
Hvala puno na odgovoru...evo proslo je 10 dana od kada sam se oprisao, otok je dosta spao sa obzirom kako je bilo, a sutra idem da skidam konce...sve u svemu mogu reci da sam zadovoljan, a siguran sam da ce biti jos bolje...samo jos jedno pitanje , posto ne mogu vise da sedim kuci ko baba , posto sam zavistan od vezbanja da li predstavlja problem da se odma posle skidanja konaca krenem sa teretanom naravno sa vezbama bez preterane pokretljivosti ?

Eee ovako momci sad ja vas nesh da pitam :D Takodje prije 10 dana sam operisao fimozu naravno otok jos postoji ali polako spada,rana zarasta sve je ok sto se toga tice,ali me iritira bol u korijenu penisa tacno mjesto boli je ustvari više na tijelu, nego na penisu, odnosno na spoju penisa s ostatkom tijela, dakle u okolnom području penisa. Kada mirujem, ne boli, a kada mičem penis, bol se javlja, ovisno u kojem ga smjeru mičem. Molio bih Vas za savjet o čemu je riječ..A sto se tice konaca oni polako sami ispadaju ne moram ici na vadjenje :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas za pomoc !!!
PostPoslato: Ned Nov 13, 2011 7:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
L_ight je napisao:
da li predstavlja problem da se odma posle skidanja konaca krenem sa teretanom naravno sa vezbama bez preterane pokretljivosti ?
mozes se vratiti treninzima ako nemas vise nelagodan osecaj, naravno pricuvaj penis jos neki dan dok se to skroz ne oporavi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas za pomoc !!!
PostPoslato: Pon Dec 19, 2011 1:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 19, 2011 12:53 am
Postovi: 1
Pozdrav svima.
Obrezan sam prije 6 tjedana i gledajuci forume mislim da imam problem. Naime imam dosta veliki otok, edem ispod glasna i mislim da se nikako ne smanjuje. Doktor kaze da je to normalno, da ce proci i da dalje apstiniram od bilo kakvog oblika sexa.
Bojim se da imam problem s tim otokom, doktoru je to kao normalno, no mene lagano hvata panika. Sto vise guglam po netu to sam
zbunjeniji svim mogućim komplikacijama.
Imali li netko iskustva s time ??????? (vidim da je korisnik "jooj" imao nesto slicno)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas za pomoc !!!
PostPoslato: Ned Jan 08, 2012 9:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
kod nekog otok moze da potraje i malo duze, nekoliko nedelja...trebalo bi polako da sve dolazi na svoje...da li se radi samo o tom uobicajenom otoku ili necem drugom ne moze da se zna dok se ne vidi...ako to ne ide nikako na bolje javi se ponovo na kontrolu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas za pomoc !!!
PostPoslato: Pon Feb 13, 2012 9:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 13, 2012 9:41 pm
Postovi: 5
Nisam imao hrabrosti uopšte razmišljati o ovoj temi, nisam dovoljno upoznat imam 16 godina i sada vidim da mi ovo može stvarati problem. Penis mi je skroz prekriven tom kožom, imam dovoljno prostora za mokrenje ali kada je penis aktivan nemam nikakvu šansu da otkrijem glavu penisa. Sam pokušaj toga mi nanosi ogroman bol a i kontak sa samom glavom izaziva bolove. Pa imam par pitanja po pitanju liječenja ovoga. Da li ostaju ožiljci ? Da li će bol na glavi penisa biti trajna ili će vremenom nestati ? Cijena takvog medicinskog zahvata ? Hvala vam u naprijed na odgovorima i stvarno mi je potrebna pomoć po pitanju ovoga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas za pomoc !!!
PostPoslato: Pon Feb 13, 2012 9:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 13, 2012 9:41 pm
Postovi: 5
I da zaboravio sam reći opušten penis mi je veličine od 4-5 cm a prilikom erakcije bude 16 cm. :S Još jednom vas molim za pomoć.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas za pomoc !!!
PostPoslato: Sub Feb 18, 2012 8:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
duzina u erekciji je odlicna...a sto se tice fimoze to moras resiti, nemoj puno da odlazes...oziljak je u vidu kruzne linije iza glavica, nista strasno, kod nekog je manje kod nekog vise vidljiv, zavisi od toga kakva je koza...nakon intervencije bol ce se izgubiti jer ce glavic penisa biti izlozen dodiru i naviknuce se na to, bez brige...sto se tice cene zavisi kako gde, to moras sam da se raspitas po ordinacijama kod tebe...drzavno to mozes da obavis besplatno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas za pomoc !!!
PostPoslato: Čet Mar 08, 2012 11:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 13, 2012 9:41 pm
Postovi: 5
Hvala ti mnogo prijatelju!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 156 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: