Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Testosteron 4,07
PostPoslato: Čet Jun 02, 2011 8:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 02, 2011 8:09 am
Postovi: 6
Imam 25 godina i kako mi se cini da donekle imam problem sa testosteronom, do duse on je u granicama ali na donjoj granici.
Sto se tice pravilnog razvoja tela i tu ima nekih zastoja, slaba muskulatura, mnogo masnih naslaga, slaba maljavost kao i velicina polnog organa nije bas impresivna!
Da li se nekako testosteron u krvi moze podici?
Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Testosteron 4,07
PostPoslato: Ned Jun 19, 2011 10:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 04, 2009 3:42 pm
Postovi: 24
Cao Pedja

Moj suprug ima nizak testosteron u poslednjih godinu dana, sada ima 36 god, poceo je da se goji, , smanjila mu se misicna masa itd. Spermogram mu se drasticno pogorsao. Moja ti je preporuka da proveris spermogram i eventualno zamrznes spermatozoide za svaki slucaj, iz licnog iskustva.
Mi smo nabavili TRIBESTAN i testosteron je skocio 3 puta, free testosteron takodje:)) To se nabavlja u prodavnici za sportiste, preporuka je bugarski tribestan.
Vodi racuna jer mi tome na vreme nismo posvetili paznju i bilo je sve gore, testosteron je na kraju bio 2...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Testosteron 4,07
PostPoslato: Sre Jun 22, 2011 10:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 02, 2011 8:09 am
Postovi: 6
MOzete li mi malo pojasniti oko zamrzavanja spermatozoida kao i to sta se dobije koristenjem tih preparata, sta je konacan ishod?
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Testosteron 4,07
PostPoslato: Sub Jun 25, 2011 12:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 04, 2009 3:42 pm
Postovi: 24
Cao Pedja, pls nemoj da persiras, vrsnjaci smo ;)

Odes na primer u laboratoriju Paster u BG, ako ti je blizu ili u neku drugu laboratoriju i uradis spermogram, to je oko 2000din. Zamoli ih tamo da ti protumace, ako je sve ok - odlicno!! Ako je los spermogram, a ima spermatozoida, ja bih isla na zamrzavanje za svaki slucaj, jer padom testosterona pada i broj spermica i mozes se naci u problemu. Nemoj da te plasim, ne mora uopste da znaci da je kod tebe lose, ali nije na odmet da proveris.

Mi smo zamrzavali suprugove za 15 000 u Jevremovoj (tako se zove klinika), za te pare ti ih cuvaju 5 godina.

Uglavom ako jedan od hormona nije ok, on vuce i ostale iz ravnoteze... mi smo jako puno vremena kod endokrinologa proveli... E sad, tribestan bugarski prirodno podize testosteron, pije se oko 2 tablete dnevno i svakih mesec ipo dana mozes da proveris visinu testosterona. Moj muz je imao test. 2.1 sto je uzas, a posle par meseci je skocio na 5.6!
On je poremetio hormone sa 30 godina, 35... ne znamo tacno, ali od tada je poceo da se goji, da mu spada misicna masa, libido los, depresivan je bio.
Taj tribestan mozes kupiti u prodavnici za sportiste, ako hoces mogu te povezati sa drugarom koji ima prodavnicu. Pravi se od neke biljke koja raste u bugarskoj, ne moze se naci nikakvim analizama krvi.
Nakon mesec ipo dana je bas poceo da se dobro oseca, ustane ujutru, radi vezbe, smrsao 9 kg, dobio misice ponovo, raspolozen :))


Pozz:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Testosteron 4,07
PostPoslato: Sub Jun 25, 2011 10:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 02, 2011 8:09 am
Postovi: 6
Hvala ti mnogo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Testosteron 4,07
PostPoslato: Sub Jun 25, 2011 11:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 04, 2009 3:42 pm
Postovi: 24
nema na cemu:)
Ako se setis, posalji mi porukicu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Testosteron 4,07
PostPoslato: Ned Sep 18, 2011 9:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 10, 2010 9:36 pm
Postovi: 41
Pozdrav svima...

Moj muz ima povisen FSH, i malo nizak testesteron.. Mene interesuje da li se povecanjem testesterona, FSH smanjuje?
Mi smo bili kod doktora Micica i dao mu je da pije andriol i nolvadex.. Da li je neko koristio ovu terapiju i koliko mu je pomogla?

Unapred hvala..
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 62 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: