Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Jaki bolovi
PostPoslato: Pon Nov 09, 2009 8:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 04, 2009 6:38 pm
Postovi: 6
Izvinite imam jedan veliki problem....zimi mi naticu zglobovi na rukama i nogama, ali cesce na nogama....ruke i noge su mi bas hladne....radim vezbe non stop kako bi poboljsao cirkulaciju, pomaze ali ne toliko.....znaci kad mi natekne prst na nozi, on pocrveni i naraste....pa Vas molim ako znate sta da radim? Hvala unapred.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jaki bolovi
PostPoslato: Pon Nov 09, 2009 8:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Obratite se fizijatru ili reumatologu.

Uradite laboratoriju, trazite Reuma faktor da se uradi uz sve osnovne analize.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jaki bolovi
PostPoslato: Pon Nov 09, 2009 8:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 6:09 pm
Postovi: 71
Aco tvoj problem mozes resiti tek kada uradis lab.analize kod reumatologa pregled i on ce verovatno da te uputi za dalje analize protok krvi pritisak nozni i sta li vec normalno mozes i kod fizijatra ali obavezno analize vezbe je dobro sto vec radis ali moras znati dijagnozu i to sto pre jer naj bolje je poceti pravilno lecenje na vreme neznam koje si godiste mada godine vise nikakve veze nemaju ni za osteroporozu,slabu cirkulaciju i sve ostalo...poz. srecno za tako nesto ne uzimaj sam terapiju osim vezbi to se da izleciti na vreme i pravom terapijom..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jaki bolovi
PostPoslato: Pon Nov 09, 2009 11:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 04, 2009 6:38 pm
Postovi: 6
90 sam godiste, i ovo obolenje da ga tako nazovem mi je pocelo kada sam isao u srednju skolu....tacnije u 1 god sr.skole.......isao sam kod reumatologa i rekao mi je da je sve ok sa zglobovima....a dalje me nije nigde preporucio :( inace, nekoliko ljudi mi govore da sam alergican na zimu, mada ja cisto sumnjam jer nisam imao problema do 1 god. srednje skole.....a opet neku kazu da je to dok ne izadjem iz puberteta......ipak vam hvala.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jaki bolovi
PostPoslato: Uto Nov 10, 2009 10:58 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 6:09 pm
Postovi: 71
Dragi Aco verovatno si otisao kod reumatologa koji je imao'precih poslova' pa nije imao vremena za jednog decka pred kojim je zivot, tuga majke mi kada te nije uputio na dalja ispitivanja u tvom slucaju mora i pritisak da ti proveri i to u predelu ispod kolena detaljne analize a moj ti je savet da necekas vec potrazi pomoc i na drugoj strani ,npr. u Beogradu radi poznat prof.Brdar ili Banja Koviljaca u kojoj se rade sve analize a ima puno strucnjaka pregled i nije skup a ti si mlad decko i nemoj zbog necije nepaznje da upropastis sebi zivot da ti u cetrdesetim nece da pomogne ni pet pari vunenih carapa!To ti je oboljenje koje se da brzo izleciti ali samo sa pravom terapijom i pravom dijagnozom i sve dok nenadjes doktora koji ce da povede racuna nemoj odustajati da nebi kasnije imao puno vecih problema zbog tudje nepaznje.Pozdrav i srecno!

Bice bolje...Mora...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jaki bolovi
PostPoslato: Uto Nov 10, 2009 11:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 04, 2009 6:38 pm
Postovi: 6
Verice, hvala na odgovoru....poslusacu te......pozdrav..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google Adsense [Bot] i 44 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: