Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: fondacija za borbu protiv raka dojke
PostPoslato: Uto Sep 21, 2004 10:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 21, 2004 10:04 am
Postovi: 1
Svake godine u SCG se dijagnostikuje novih 3500 slucajeva raka dojke. Na zalost ova bolest ima fatalni ishod za izmedju 1400 i 1500 zena godisnje u nasoj zemlji.
1992 gof, Avon je zapoceo veliku akciju za borbu protiv ove opake bolesti AVON BReast Cancer Crusade.
Od septembra ove godine i Srbija se prikljucila ovoj Fondaciji.
Kupovinom Avonovih proizvoda oznacenim ruzicastom vrpcom, postajete donator humanitarne akcije, gde ce sva sredstva odlaziti za kupovinu mamografa koji pomaze u ranom otkrivanju ove bolesti. Sredstva su namenjena zenama i institucijama u Srbiji.
Postanite donator, kupovinom proizvoda gde celokupan iznos ide u Fondaciju. U pitanju su nekozmeticki proizvodi po simbolicnim cenama, mali plisani meda, olovka, bros-znacka u obliku vrpce, lepo i kao poklon.
Jelena 064/2425050 [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 26, 2004 9:59 am 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Pet Jun 18, 2004 2:00 am
Postovi: 352
Za svaku pohvalu je da velike kuce koje brinu o lepoti zene, brinu i o njenom zdravlju. Prim. Dr lj.Presetnik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Ginekolozi kod nas retko pregledaju grudi!
PostPoslato: Sub Dec 25, 2004 4:02 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Ono sto je meni neobicno je da u svim domovima zdravlja uvek citam o tome koliko je kod nas veliki procenat zena koje obole i umru od raka dojke. Ono sto smatram zaista zastrasujucim je sto vecina ginekologa retko kad pregleda grudi. To govorim iz svog iskustva kao i iz iskustva mnogih mojih prijateljica. Do skoro nisam znala ni koji lekar pregleda grudi.....a vec sam u kasnijim tridesetim godinama. Znam da je kod mladjih devojaka rizik manji, ali isto tako mislim, da s obzirom da za prve preglede, dok jos nema previse razloga za brigu ginekolozi ne treba da stede. Pa bar za ove osnovne preglede ne trebaju nikakvi posebni instrumenti!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 106 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: