Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 67 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 05, 2009 8:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Okt 23, 2008 4:31 pm
Postovi: 62
Lokacija: Pirot, Srbija
tamaraft jel ti to mene zajebavas, ili me samo zezas??
Rekli su mi da nije nikakva anksioznost, zato i ne pijem Ksalol. Mislili su da je prvo bilo to, ali se ispostavilo da anksioznost nije uzrok ovih prob.
Sutra idem na fiz. ter. izgleda imam lose drzanje pa mi je vrat nekako kriv, i treba valjda da radim neke vezbe da ispravim ledja. Verovatno imam zbog toga losu cirkulaciju, koja je izazvala ovu glavobolju i ispucale ocne kapilare.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 05, 2009 8:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 15, 2008 1:39 pm
Postovi: 330
Steffane, kada bi manje razmisljao o svojim tegobama, bilo bi, veruj mi, sve mnogo bolje! Ovako, ne moze niko ozbiljno da te shvati! To izgleda ovako: izneses svoja zapazanja i onda nastaje tajac... Svi smo u neverici! Kakva pitanja, kakve promene... I ja sam misljenja da je poseta psihologu, odnosno psihijatru, neophodna... Najdobronamernije sam ovo rekla! Veliki pozdrav za tebe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 06, 2009 8:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Okt 23, 2008 4:31 pm
Postovi: 62
Lokacija: Pirot, Srbija
Ja vam kazem ne treba mi psiholog, dosta ste me zezali. Ukljucite se u neki drugi topic pa zezajte nekog drugog. Ja bi voleo da neki strucnjak pogleda ovo sto pisem, neki administrator sajta, koji ima neke veze sa medicinom a ne clanovi foruma!
P.S. Imam osecaj kao da me sitne iglice ubadaju diretno u potiljak, i imam glavobolju i sa strane, i to sitno bockanje takodje osecam u predelu srca. Ako moze neka neki dokto procite moje prethodne postavke i ovu postavku i neka mi da svoje strucno misljenje (jer je moja doktorka spomonjala i slog i nema vise sta nije spomenula i ja nemam vise uopste poverenja u nju.) ako nece niko strucan da procita ovo onda molim admina da ukloni ovi temu, jer je mozda suvisna... :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 06, 2009 10:21 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Stteffanne, sa takvim negativnim stavom prema svetu koji te okruzuje necesh nikuda stici. Niko ti se nije rugao, niti te je bilo ko ismejao. Naprotiv, bash su svi pokazali razumevanje za svaku promenu koju osecash i koju si opisao i pokushali da ti pomognu. Elementarno kucno vaspitanje trebalo bi da te natera da se izvinish za svoje rechi. Tako je lako biti fin, veruj. A i mnogo cesh se bolje osecati. Pozdrav :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 06, 2009 10:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
poshto je danas badnji dan ispunicemo mu zelju pa cemo ukloniti temu, poshto ochigledno ne moze da podnese savete i predloge.

kontradiktorno zaista, trazi pomoc a onda se joguni, bice da neko ovde nije bash zrela osoba...

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 06, 2009 10:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Ne, Tamaraftice, nemoj! :o
On je uplashen mlad chovek i treba mu pomoc...samo mora da promeni svoj stav prema ljudima. Kada ishchita sve od pochetka, videce da je bilo puno dobrih, korektnih saveta, pa ce sigurno pozeleti da se pristojno zahvali ljudima koji su mu poklonili svoje vreme, a nisu morali... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 06, 2009 10:43 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Sa ovakvim stavom teshko da ce ishta shvatiti.

Da vredja korisnike i ljude koji zele da pomognu je ne samo nezrelo vec i krajnje bezobrazno a vredjanje je zabranjeno koliko sam upoznata sa pravilima foruma.

Mlad ili ne, uplashen ili ne to je njegov problem a ako ne zeli da napishe sve svoje tegobe i simptome vec samo mali deo i ochekuje dijagnozu preko interneta...ma dajte, pa o chemu prichamo.

Ovaj forum se polako pretvara i psiho pomoc a ne u forum na kom ljudi trebaju da dodju po konkretne informacije. A da chekamo da se od ruznog pacheta stvori labud sa mozgom...chini mi se da to nije nash problem.

Sushtina je da nas nije isposhtovao, da je svakoga ko je napisao svoje mishljenej i savet pljunuo pravo u lice ovakvim svojim stavom i da bi trebao mnog ovishe od sad da misli o svojim postupcima i rechima, ako ovako nastavi bice i ostace mlad i uplashen i nezreo chovek.

Toliko od mene.

Srecan Vam Bozic!

Pozdrav

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 67 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 41 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: