Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Avg 26, 2012 1:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 19, 2012 2:15 am
Postovi: 9
hvala puno jos jedanput :D
i puno srece sa svim! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Avg 26, 2012 10:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 29, 2012 5:41 pm
Postovi: 6
Milann je napisao:
Bez uputa je svakako 1500, a sa uputom zavisi....
Ne znam gde radi privatno, to sam pročitao ovde. U ponedeljak idem da dogovorimo detalje, pa kod dr u Dom zdravljaza uput i analize, nadam se da ću ovog puta imati više sreće!


Pozz svima :D

Kako to mislis sa uputom zavisi, ja nisam razumela da ima nekih promena po tom pitanju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Avg 28, 2012 10:14 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 11, 2012 5:00 pm
Postovi: 51
E Aleksandre, nemoj da brines, ja mislim da si ti samo jedan od onih kojem otoci sporo spadaju, ali za jos 2-3 meseca ja mislim da ce biti razlike! Mora biti.
Mada kolko se ja secam tvoje pre i posle slike bilo je razlike dosta iz profila.

Evo i ja sam se nesto udario skoro(nista ozbiljno samo oteklina shaci) pa tek sad posle mesec dana je splaslo lepo, tako da verovatno za jacu povredu kao sto je rendanje i seckanje prilikom operacije nosa treba ipak malo vise vremena.

Ne znam da li ti je doktor pominjao masazu nosa? Neki preporuce za ubrzanje spadanja otoka, a neki kazu da ne treba da se masira, ne znam sta je tebi doktor rekao povodom toga?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Avg 30, 2012 2:59 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 26, 2011 10:23 pm
Postovi: 51
Lokacija: Borca!
Pa i ja mislim da mora biti promena...Videcu da okacim slike,pre-odma posle operacije i sada,samo da sve lepo sklopim :)

Meni su bas lomili nos, rekla mi doktorka da imam retko jake koske nosa,da su se dosta mucili sa mnom,moguce da to ima veze sa sporijim padanjem otoka...a sto se tice masiranja,nije mi nista rekla,ja nisam nista dirao :D

_________________
You'll never walk alone!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Avg 31, 2012 12:49 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 11, 2012 5:00 pm
Postovi: 51
Ej, pa da verovatno je zbog toga, jer je onda i veca trauma cim je teze slomiti.
A kad budes isao na kontrolu mozda bi mogao doktorki da pomenes to za masiranje, a verujem da ti je preporucila mozda i neke lekove za otoke itd...

U svakom slucaju drzi se toga sto ti doktorka kaze, ona je operisala i ona zna najbolje sta je za tvoj slucaj najbolje, ali samo napominjem da bi mozda trebao pitati.

Kad postavis slike procenicemo kakva je razlika.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Avg 31, 2012 1:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 24, 2012 10:43 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima..ja sam pre par dana bila kod Dr Milosevic na konsultaciju..Nemam devijaciju, radicu samo estetsku operaciju..placam 500 evra, bar je takav dogovor imala samnom..ne znam da li cena varira i zavisi od toga koliko je nesto komplikovano odraditi ili cega vec, ali mene ce toliko kostati..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Avg 31, 2012 10:01 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Opet provokacije nekog sa 1 postom!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Sep 01, 2012 8:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 26, 2011 10:23 pm
Postovi: 51
Lokacija: Borca!
lola88 je napisao:
Pozdrav svima..ja sam pre par dana bila kod Dr Milosevic na konsultaciju..Nemam devijaciju, radicu samo estetsku operaciju..placam 500 evra, bar je takav dogovor imala samnom..ne znam da li cena varira i zavisi od toga koliko je nesto komplikovano odraditi ili cega vec, ali mene ce toliko kostati..


Cena varira u zavisnosti od toga dal joj treba da renovira stan,ode na odmor i tako to (to je oko 500 evra) ili joj ne treba ni za sta ( to se ne desava uglavnom) hahahah :D :D

Salu na stranu,to zavisi iskljucivo od nje,ja znam da je pre trazila po 300 evra,ali izgleda da je sada skocila tarifa zbog inflacije :D A isto tako pretpostavljam da ti to nisi trebala javno da kazes :)

_________________
You'll never walk alone!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Sep 01, 2012 8:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Zato će sada kod privatnika da plati 2000€.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Sep 02, 2012 11:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 12, 2011 6:45 pm
Postovi: 40
Milann je napisao:
Zato će sada kod privatnika da plati 2000€.

Ljudi moji, pa ja sam platila jos pre nekoliko godina isto u drzavnoj bolnici, iako je bilo kao za DZ prilicnu sumu novca. Red je platiti tj. castiti kada Vam neko ulepsa zivot tj. nos cak i kada ne trazi :roll: nemam mnogo novca i zivim lose kao i vecina u ovoj nasoj zemlji... za operaciju nosa sutra bih izdvojila i pet puta 2000e, iako poticem iz radnicke poirodice, odrekla bih se svega i nikada mi ne bi bilo zao da platim dobrog dr 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Sep 03, 2012 12:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 26, 2007 3:10 pm
Postovi: 4
Lokacija: Beograd
Ne znam da li je bilo pominjano,mrzi me sad da citam svih 300 stranica. Zanim me sta mislite o nano brant tehnologiji.
Evo link www.011info.com/plasticna-i-rekonstrukt ... nika-brant

_________________
Uvek postoje dva razloga,dobar i - pravi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Sep 03, 2012 1:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 14, 2012 10:16 pm
Postovi: 142
venera333 je napisao:
Milann je napisao:
Zato će sada kod privatnika da plati 2000€.

Ljudi moji, pa ja sam platila jos pre nekoliko godina isto u drzavnoj bolnici, iako je bilo kao za DZ prilicnu sumu novca. Red je platiti tj. castiti kada Vam neko ulepsa zivot tj. nos cak i kada ne trazi :roll: nemam mnogo novca i zivim lose kao i vecina u ovoj nasoj zemlji... za operaciju nosa sutra bih izdvojila i pet puta 2000e, iako poticem iz radnicke poirodice, odrekla bih se svega i nikada mi ne bi bilo zao da platim dobrog dr 8)


Slazem se, bolje da se u startu plati nego da te neko unakazi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Sep 05, 2012 5:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
lola88 je napisao:
Pozdrav svima..ja sam pre par dana bila kod Dr Milosevic na konsultaciju..Nemam devijaciju, radicu samo estetsku operaciju..placam 500 evra, bar je takav dogovor imala samnom..ne znam da li cena varira i zavisi od toga koliko je nesto komplikovano odraditi ili cega vec, ali mene ce toliko kostati..



hahah a meni je samo za vrh trazila 1500e :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Sep 08, 2012 1:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 9:36 pm
Postovi: 15
Zdravo svima!

Zanima me da li je neko radio operaciju kod doktora Zutica u Beogradu? Ja uskoro idem na pregled kod njega i videcemo onda za operaciju, jer ja imam devijaciju. U svakom slucaju ukoliko budem radila operaciju radicu ujedno i estetsku. Kod Zutica je to negde oko 2000 evra... Mislim da je to poprilicno i zato bih volela da znam ako neko ima iskustva sa ovim lekarom, kako radi, jel ste zadovoljni rezultatima i to...

Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Sep 12, 2012 11:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 21, 2012 2:11 am
Postovi: 5
Katarina, jako lep nos!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: