Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 15, 2007 1:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Sep 15, 2007 11:29 am
Postovi: 91
Pozdrav svima.Evo mene samo na casak da se javim posto mi komp. neradi,jos uvijek se borim sa ovim secerom i nikako da ga ustabilim,tako da i ova darkocd mora znati da prolazim kroz isto sto i ona,pre dva mjeseca i ja sam saznao da imam dijabetis tip 1,sada se borim i ide gore dole na 1.8 i gore do 25,tako da znas da nam je isto za pocetak dok se neustabili.Sto se tice vida imam iste probleme i slabije vidim i na 3 metra nemogu procitati registarski broj.ali mene i noge bole,trne,peckaju,naticu,ma neznam ni sam sta vise mi se ne desava,samo znaj jos da ako ces gdje dobiti dobre savete i dobru podlogu to je ovdje i od ovih ljudi,meni su bar puno pomogli i osjecam se sigurnije kada mogu nekoga pitati ko ima istu bolest kao i ja 10-20godina.Toliko za pocetak i drzi se jer mladi smo i zivot je tek pred nama..pozdrav jos jednom za sve slatke na ovom forumu..2007

_________________
Postao sam *sladak*...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 15, 2007 1:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
2007 je napisao:
Pozdrav svima.Evo mene samo na casak da se javim posto mi komp. neradi,jos uvijek se borim sa ovim secerom i nikako da ga ustabilim,tako da i ova darkocd mora znati da prolazim kroz isto sto i ona,pre dva mjeseca i ja sam saznao da imam dijabetis tip 1,sada se borim i ide gore dole na 1.8 i gore do 25,tako da znas da nam je isto za pocetak dok se neustabili.Sto se tice vida imam iste probleme i slabije vidim i na 3 metra nemogu procitati registarski broj.ali mene i noge bole,trne,peckaju,naticu,ma neznam ni sam sta vise mi se ne desava,samo znaj jos da ako ces gdje dobiti dobre savete i dobru podlogu to je ovdje i od ovih ljudi,meni su bar puno pomogli i osjecam se sigurnije kada mogu nekoga pitati ko ima istu bolest kao i ja 10-20godina.Toliko za pocetak i drzi se jer mladi smo i zivot je tek pred nama..pozdrav jos jednom za sve slatke na ovom forumu..2007


Bash mi je zao da josh nisi popravio komp :-? .A znamo svi koliko ti znachi kao i svima nama,sada to je stvar' koja te odrzava u kontaktu sa osobama slichnim tebi/nama.I Znam da jedva chekash da se popravi komunikacije radi?Znachi josh te uvek bole noge,trne i bakcesh se s`shecerom koi varira kao lud?Bit ce bolje evo vidish i ova devojchica darkocd ima samo 20 god a ti 26 skoro vrshnjaci :( .Ovo je sve poludelo i vreme i ljudi vishe se nishta nezna.Tako da moze da se desi, da pronadju lek kad se najmanje nadamo zar ne? :wink: Chuvaj nam se 2007 opravi komp, i dolazi' mi smo josh uvek tu kaaaaao nekada .Pozdravche za tebe bebca (sincheka) lepu zenicu i chuvajte nam se .Caooooooo

P.S
E da' dali uzimash ,mislim jesili pocheo uzimati ALFU -Alu ?I Jesi li ti bio konachno kod endokrinologa tj ,dade li ti uput lekar opshte prakse? :o
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: