Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 69 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: pitanje za devojku koja je radila dermoabraziju
PostPoslato: Uto Nov 28, 2006 10:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 29, 2006 12:50 am
Postovi: 178
mozes li da mi kazes gde si radila dermoabraziju i ako nije tajna koja je cena? :D
hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 29, 2006 2:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 28, 2006 11:33 am
Postovi: 69
Radila sam je kod dr Colica cena je bila 1000 eura


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 29, 2006 2:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Jeste da mene ne zanima taj tretman, ali to kosta HILJADU EURA?!?!?!?!?!?!?!?! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 29, 2006 8:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 29, 2006 12:50 am
Postovi: 178
hvala na informaciji, postoji li mogucnost da nam postavis slike pre i posle?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 30, 2006 12:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 28, 2006 11:33 am
Postovi: 69
Nemam svoje slike od pre,gde mi je slikano bas lice,tamo su me pre operacije nesto slikali,ali nisam uzela...
recimo da je poboljsanje kao kod ove zene........ ja nisam imala toliko tih ragadica tj rupica,ali su bile otprilike ovakve po izgledu(dubini ili kako god)...
Neko je komentarisao kako na drugoj slici zena ima kilo pudera...ali ajde recimo da ima isto pudera i na prvoj i na drugoj slici poboljsanje je onda nekih 70%
a tako je i meni

pre: http://www.dr-colic.com/Procedure/dabr_bef1.jpg

posle: http://www.dr-colic.com/Procedure/dabr_af1.jpg



eto nadam se da sam uspela da docaram ovako :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 30, 2006 12:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 6:19 pm
Postovi: 222
ja poznajem jednu devojku koja je radila dermoabraziju ,lice joj je bilo grozno,bas mi je bilo zao,posle tretmana lice nista ne izgleda bolje nego na ovim slikama sto je postavila mya.
tako da 1000 eura za ovako los rezultat ja ne bih bas dala,prvo bi probala nekim gelovima ili kremama,naravno uz konsultaciju dermatologa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 30, 2006 9:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 03, 2006 3:55 pm
Postovi: 43
Pa sad,ako cura kaze da ima 70% poboljsanja i da je zadovoljna,onda 1000e i nije mnogo.Neznam da li posle nekog vremena moze da se odradi jos jedna dermoabrazija.Recimo posle godinu-dve uradis jos jednu i bude jos bolje.Meni kad bi neko garantovao da cu imati 70% poboljsanje,bez komplikacija ili slicno,dao bih i 2000e.
Koliko sam ja ukapirao,najveca fora kod dermoabrazije je koji lekar je radi.Da li zna kako treba da radi ili se tek uci,odnosno nema pojma.
Mislim,ja koliko vidim,a nisam toliko corav,na ovim slikama se vide poboljsanja.Ne moze da se kaze da je lice idealno,ali kakvo je na prvoj slici...

Mya,kazi mi,da li si imala akne pa su ti oziljci od tada,ili nesto drugo.Verujem da ako si imala akne,sad nemas jer valjda ne sme da se radi dermoabrazija dok se lice ne izleci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 01, 2006 1:46 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 29, 2006 12:50 am
Postovi: 178
pokusaj da pronadjes i da nam postavis neku sliku od pre, ne mora neku na kojoj ti je slikano samo lice ali verujem da se ti oziljci vide na svakoj slici i da nam postavis neku sliku posle dermoabrazije. ove slike na sajtu ordinacije sam videla, ali stvarno osoba na slici posle ima kilogram pudera na licu tako da se o nekim realnim rezultatima ne moze pricati.
imas li sada ‚‚savrseno‚‚ lice ili ti je lice kao lice ove zene sa kilogramom pudera?
iskreno, ne treba zaliti pare za tako nesto, ali za hiljadu evra sam ocekivala bar malo bolje rezultate... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 01, 2006 12:39 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 28, 2006 11:33 am
Postovi: 69
Alex4ex je napisao:
Pa sad,ako cura kaze da ima 70% poboljsanja i da je zadovoljna,onda 1000e i nije mnogo.Neznam da li posle nekog vremena moze da se odradi jos jedna dermoabrazija.Recimo posle godinu-dve uradis jos jednu i bude jos bolje.Meni kad bi neko garantovao da cu imati 70% poboljsanje,bez komplikacija ili slicno,dao bih i 2000e.
Koliko sam ja ukapirao,najveca fora kod dermoabrazije je koji lekar je radi.Da li zna kako treba da radi ili se tek uci,odnosno nema pojma.
Mislim,ja koliko vidim,a nisam toliko corav,na ovim slikama se vide poboljsanja.Ne moze da se kaze da je lice idealno,ali kakvo je na prvoj slici...

Mya,kazi mi,da li si imala akne pa su ti oziljci od tada,ili nesto drugo.Verujem da ako si imala akne,sad nemas jer valjda ne sme da se radi dermoabrazija dok se lice ne izleci.

Imala sam akne,pa su ostali oziljci od mog ceprkanja...i imala sam jedan bas stari oziljak od boginje...
Imam bas osetljivu kozu,malo se ustinem- izadje sljiva... malo se ogrebem-ostane fleka bas dugo... akni nikad nisam imala odjednom gomilu,ali je skoro svaka koju sam samo pipnula,ostavila trag :(
Njihovo izlazenje sam regulisala koriscenjem Diane35 kontraceptivnih pilula... i onda sam resila da nekako uklonim i njihove posledice
Probala sam sve moguce tretmane- neke ultrazuvucne,laserske u LDI, mikrodermoabraziju... ma nema sta nisam probala,a za sve te pare sam mogla dve dermoabrazije da uradim...
i na kraju mi je puko film-sto se kaze i odlucila sam se ovo...
Na pregledu su mi i rekli da nece moci da bude savrseno iz jednog puta,pa nisam to ni ocekivala....ispalo je tacno onako kako su rekli da ce ispasti i zadovoljna sam.
I u pravu si,mogu posle 6 meseci da uradim ponovo dermoabraziju, ali cu jos razmisliti... iako mi nije lice savrseno,sada je super u odnosu na to kako je bilo...a jos nije sve gotovo... imam jos jednu celu bocicu scar so softa da iskoristim :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 01, 2006 12:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 28, 2006 11:33 am
Postovi: 69
nisam_luda je napisao:
pokusaj da pronadjes i da nam postavis neku sliku od pre, ne mora neku na kojoj ti je slikano samo lice ali verujem da se ti oziljci vide na svakoj slici i da nam postavis neku sliku posle dermoabrazije. ove slike na sajtu ordinacije sam videla, ali stvarno osoba na slici posle ima kilogram pudera na licu tako da se o nekim realnim rezultatima ne moze pricati.
imas li sada ‚‚savrseno‚‚ lice ili ti je lice kao lice ove zene sa kilogramom pudera?
iskreno, ne treba zaliti pare za tako nesto, ali za hiljadu evra sam ocekivala bar malo bolje rezultate... :roll:

Ti mene nisi razumela... postavi slike te zene jednu do druge i zaboravi da ima puder ili misli da ga ima u istoj kolicini i na prvoj i na drugoj slici...
Koliko bi onda rekla da je poboljsanje kod nje? (u procentima)

E toliko je poboljsanje kod mene.

NEMAM sliku na kojoj mi se vide oziljci,jer je to nesto sto mi je mnogo smetalo i gledala sam na sve moguce nacine da prikrijem, jel razumes?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 01, 2006 8:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 29, 2006 12:50 am
Postovi: 178
al si ti neka nadrndanaaaa :o :o :o :o :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 01, 2006 9:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Maj 26, 2005 6:31 pm
Postovi: 282
nisam_luda je napisao:
al si ti neka nadrndanaaaa :o :o :o :o :P
:evil: Boze boze groznog lo foruma! nasta se ovo svodi? Devojka objasnjava i trudi se sto je moguce bolje da objasni kakvo je stanje bilo i kakvo je sada ali ne oni traze slike pa slike! cemu vam sluze slike kad nemate 1000 eura da platite takav tretman? toliko ljubomore i pakosti da mi je vise muka kad otvorim forum!! :evil: :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 01, 2006 9:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 29, 2006 12:50 am
Postovi: 178
imamo mi mnogo vise od 1000 evra da platimo tretman ali nemamo rosavo lice i nismo toliko iskomplexirani kao neka koja naglasava da NEMA slike na kojima se vidi da joj je rosavo lice. ako joj je toliko bilo divno lice da se to na slikama ne vidi zasto je uopste radila dermoabraziju? razmislite malo ko koga ovde ... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 02, 2006 1:27 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 28, 2006 11:33 am
Postovi: 69
nisam_luda je napisao:
imamo mi mnogo vise od 1000 evra da platimo tretman ali nemamo rosavo lice i nismo toliko iskomplexirani kao neka koja naglasava da NEMA slike na kojima se vidi da joj je rosavo lice. ako joj je toliko bilo divno lice da se to na slikama ne vidi zasto je uopste radila dermoabraziju? razmislite malo ko koga ovde ... :lol:

E pa ako cemo da se vredjamo nema problema... :evil:

Zanimljiva ova opcija-prikazi teme ovog autora... sta kazes nisi rosava?

Pa bolje i da sam "rosava" nego da imam ovako nesto....

Kako prepoznati hipertireozu?

Hipertireoza uzrokuje pojavu širokog spektra simptoma, a njihov intenzitet ovisi o ozbiljnosti poremećaja, količini vremena proteklog od pojave hipertireoze te o dobi bolesnika. Najčešći simptomi hipertireoze su:


nervoza, promjene u ponašanju, slabost i umor
drhtanje ruku, ubrzan i neravnomjeran rad srca, lupanje srca, gubitak daha, čak i prilikom odmora
povećana neugoda boravkom u toplim prostorijama i teže podnošenje topline, prekomjerno znojenje
učestalo obavljanje velike nužde, ponekad i proljev
gubitak kose
gubitak tjelesne težine
kod žena, moguća je i pojava neredovite mjesečnice ili pak potpunog gubitka mjesečnice



Ja se lepo trudim da ti objasnim,a ti vredjas... pa nema problema, mozemo da se vredjamo! :evil: :evil: :evil:
Ja sam svoj problem mogla da zamaskiram sa malo pudera tako da se stvarno ne vidi na slikama na kojima mi nije bas zumirana faca,a takvih stvarno nemam,jer je logicno da nisam zelela da ih imam.... dok ti svoj problem ocigledno ne mozes da zamaskiras nikako.
Zao mi je sto se tvoja BOLEST vidi cak i preko tvojih postova

Zato devojcice dobro razmisli ko je ovde dosao da leci komplekse!

Ne razumem kako te samo nije sramota!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 02, 2006 1:29 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
nisi luda (pazi joj nik), ali si jako bezobrazna...

Ti si neko ko koristi Roaccutan, tako da svi ZNAMO kakvo ti je lice, (puštam masti na volju i već mi je muka) i ne znam otkud ti smelost da nekome kažeš da ima rošavo lice, kad je tvoje (kladim se u šta god hoćeš) u 100 puta gorem stanju.
A sto se tiče slika, zasto TI NAMA ne postaviš slike pre, tokom i posle 40 dana terapije Roaccutane-om? Ja sam baš znatiželjna... :-?

A ko želi da vidi moje lice uživo nakon skoro 2 meseca AD-a, samo neka kaže. 8) Ionako mi je palo na pamet da se svi mi koji redovno dolazimo na ovaj forum nekad okupimo u "stvarnom svetu" i razmenimo iskustva.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 69 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: