Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Savjet oko fimoze.
PostPoslato: Pon Feb 22, 2016 3:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 19, 2016 7:44 pm
Postovi: 26
Pozdrav ja imam problem sa fimozom,znaci ovako mi je izgledao prije penis http://prntscr.com/9vhaqf, a sad izgleda ovako http://prntscr.com/a5a7g1
Znaci trebam li jos da rasirujem kozicu jer se bojim da ne mogu da spustim skroz preko glansa bojim se da ne dodje do parafimoze,molim vas da mi dadnete koji savjet.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Savjet oko fimoze.
PostPoslato: Pon Feb 22, 2016 4:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 07, 2015 5:16 pm
Postovi: 44
1.Dali si bio kod urologa?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Savjet oko fimoze.
PostPoslato: Pon Feb 22, 2016 5:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 19, 2016 7:44 pm
Postovi: 26
Da bio sam kao i sto vidis gore sliku on mi je rekao da vjezbam i da imam fimozu relativu tako nesto napisao i da mazem pantenolom ,uglavnog pogledaj gore sliku i sta mislis jel to nekakav rezultat za 15-20 dana?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Savjet oko fimoze.
PostPoslato: Čet Feb 25, 2016 4:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 11, 2015 9:16 pm
Postovi: 10
Nece to ici sine ja sam imao isti problem i mora operacija nije nista strasno javis se urologu i to je najbolji nacin da se ne mucis bezveze...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Savjet oko fimoze.
PostPoslato: Čet Feb 25, 2016 2:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 19, 2016 7:44 pm
Postovi: 26
Ne znam,ako budem uporan uspjecu nemam sta da ti kazem vecinom ima i ljudi koji su rijesili mastrubacijom i higijenom,sta da ti kazem probacu pa sta bude..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Savjet oko fimoze.
PostPoslato: Čet Feb 25, 2016 9:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Ovo nije baš blag oblik, pitanje je da li može da se razvuče al vredi probati...

Probaj sledeće ako je penis ok i nemaš neki upalu infekciju... Ujutru i uveče operi penis vodom i sapunom, posuši peškirom i po kožici na vrhu sa obe strane u tankom sloju namaži kremu Didermal. To radi 5 dana, i tokom tih 5 dana nema i seksa ni masturbacije! potom nastaviš dve nedelje na isti način da mažeš neku kremu tipa Sudokrem i tada razvlačiš lagano. To možeš da ponoviš još jednom, 5 dana didermal pa dve nedelje sudokrem+vežbe, ako ni tada ne bude pomaka idi kod urologa i razmišljaj u pravcu operacije kojih takođe ima više vrsta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Savjet oko fimoze.
PostPoslato: Ned Jun 24, 2018 8:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 19, 2016 7:44 pm
Postovi: 26
haha posle duge dvije godine javljam se,nisam isao na operaciju nisam mnogo ni vjezbao a sada kozicu mgu da prebacim u erekciji preko glavica ali bas malo,izgleda da je frenulum kratak


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Savjet oko fimoze.
PostPoslato: Ned Jun 24, 2018 8:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 19, 2016 7:44 pm
Postovi: 26
Dejanbg je napisao:
Ovo nije baš blag oblik, pitanje je da li može da se razvuče al vredi probati...

Probaj sledeće ako je penis ok i nemaš neki upalu infekciju... Ujutru i uveče operi penis vodom i sapunom, posuši peškirom i po kožici na vrhu sa obe strane u tankom sloju namaži kremu Didermal. To radi 5 dana, i tokom tih 5 dana nema i seksa ni masturbacije! potom nastaviš dve nedelje na isti način da mažeš neku kremu tipa Sudokrem i tada razvlačiš lagano. To možeš da ponoviš još jednom, 5 dana didermal pa dve nedelje sudokrem+vežbe, ako ni tada ne bude pomaka idi kod urologa i razmišljaj u pravcu operacije kojih takođe ima više vrsta...

haha procitaj :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: