Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: dali se radi o kandidi ?
PostPoslato: Sre Avg 28, 2013 12:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 1
Pozdrav iz Makedonije.
Prvo izvinite ako moj srpski nije bas najbolji.
Znaci ovako.Vec duze vremena(nekoliko godina) muce me neprijatnosti kao sto je poduvenost,grcevi u crevama kolike,prolivi, mucnina(osobeno ujutru), kiselina, hronicni umor, nedostatak volje,nervoza ,vrtoglavice i sta jos ne.Sada imam oko 50 god a ovo trpim skoro od 30 te.
Stalno sam isao kod lekara i uvek su mi prepisivali ranitale,helex,probiotici vit b complex ali nista mi nije bilo bolje.Isao sam na gastro gde su mi radili gastroskopiju i pregled debelog creva ali su mi rekli da imam hronicni gastritis i nista visa.
Pre neko vreme poceo sam sam da trazim uzroke mojeg problema po internetu i posumnjao da mozda imam candidu(Zaboravio sam da kazem da sam proverio i helikobakteri ali rezultat je bio negativan).Napravio sam onaj kucni test sa pluvackom
i ispalo je da imam candidu a i jezik mi je ujutro oblozen.Ovo sam saopstio mom maticnom lekaru i trazio da me me posalje na ispitivanje on je samo odmahnuo rukom i rekao da su za kandidu drugi simptomi (nije mi rekao koje?) i prepisao mi neki probiotik i vitamine b grupe.Sve sam to popio ali nista.
Onda sam na svoju glavu izbacio iz ishrane secer, beli hleb,voce oslabio oko 5 kg ali sada mi je malo bolje .
Dali da uzmem neki lek na svoju glavu ?
Sto je jos cudnije trazio sam po apoteke kod nas da kupim privatno neki lek za candidu ali vecinom nisu ni znali sta je to a neki su mi nidili neke masti.Kad sam im rekao da imam candidu u crevimu i da mi treba nesto za oralnu primjenu neki uopste nisu znali sta da mi ponude a neki su mi ponudili Flagil ?
I sta ja sad da radim?
Molio bih za savet.
Pozdrav iz Makedonije(Tetovo)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 86 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: