Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ultra zvuk abdomena
PostPoslato: Pet Avg 31, 2007 12:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 20, 2007 10:31 pm
Postovi: 21
Zdravo: pre par dana sam radio ultrazvuk abdomena.

Prilikom pregleda,na desnij strani stomaka od desnog rebrenog luka pa sve do donjeg dijela stomaka sa desne strane.
nadjen mi je velik broj zraka u crevima.
Doktor mi je dao neke penciline u vidu tableta.

koristim 2x500 mg
2x2 500 mg.

Prije nego stosam poceo da koristim ovu medecinu imao sam veoma malo stolice jer je bilo zraka u crevima.
A sad imam veliku kolicinu stolice,vise vjetrove nejmam,ali osjecam da imam jos zraka u crevima.

Dali moze tko dami objasni o kakvoj se bolesti radi.

Mnogo pozdrava.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 31, 2007 4:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 26, 2007 12:12 pm
Postovi: 424
Moze biti i ozbiljno ali i benigno. Recimo aerofagija. Na UZ se to ne moze videti niti sa na osnovu njega moze prepisati bilo sta kao lek. Dakle, ili ti je internista kao i vecina bolid ili to namerno radi. Meni su tako bez bipsojie jetre rekli da ima jako masnu jetru i tumor u desnom reznju a nemem nista od toga!!! Dakle, 50% lekara, a koji su varali na studijama, su za izbegavanje, stoga se pre obracanja bilo kom doktoru dobro naoruzaj znanjem kako bi video sta zna a sta ne zna. Ja sam 9 meseci proveo na uzaludnoj dijagnostici od ingfektivne klinke, preko gastorneterologije, hirurgije... i jedino na sta sam naisao je bilo izlupetavanje gluposti i samaranje dijagnozama bez ikakve dozbiljne dijagnositke. Znao sam vise od njih iako mi je struka primenjeno racunarstvo i elektronika...use i u svoje kljuse


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 31, 2007 4:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 26, 2007 12:12 pm
Postovi: 424
Moze biti i ozbiljno ali i benigno. Recimo aerofagija. Na UZ se to ne moze videti niti sa na osnovu njega moze prepisati bilo sta kao lek. Dakle, ili ti je internista kao i vecina bolid ili to namerno radi. Meni su tako bez bipsojie jetre rekli da ima jako masnu jetru i tumor u desnom reznju a nemem nista od toga!!! Dakle, 50% lekara, a koji su varali na studijama, su za izbegavanje, stoga se pre obracanja bilo kom doktoru dobro naoruzaj znanjem kako bi video sta zna a sta ne zna. Ja sam 9 meseci proveo na uzaludnoj dijagnostici od ingfektivne klinke, preko gastorneterologije, hirurgije... i jedino na sta sam naisao je bilo izlupetavanje gluposti i samaranje dijagnozama bez ikakve dozbiljne dijagnositke. Znao sam vise od njih iako mi je struka primenjeno racunarstvo i elektronika...use i u svoje kljuse


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: