Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: molim savet oko kvrzice koja je pocela da boli u doci
PostPoslato: Pon Jun 18, 2012 3:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 18, 2012 3:26 am
Postovi: 1
imam problem imam dobrocudan tumor na dojci koji su lekari otkrili pre dve godine.mene to nikad nije bolelo ali sad ovih nedelju dana pocelo jae nezgodno da boli...da neznam gde cu sa sobom,slusam razne price o iskustvima drugih zelela bih da idem na operaciju ali toliko se i bojim.Ima utisak da pocinjem da padam u depresiju,jer uvek se plasim onog najgoreg,mogu da zaplacem na svakih 5min. :(u sustini boim se da mi ne odstrane dojku,ali i nadam se da ce sve biti ok.znaci nemam nikakvo curenje promena boje koze ugrusak krvi ali imam nesnosne bolove koji nebole jako vec dovoljno da covek izludi od njih,mlada sam imam nepuni 20 god.moguli ja da kazem doktoru zelim na operaciju da se resim te krrzicice???.molim vas daj te mi neki savet.Unapred zahvalna <3<3


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: molim savet oko kvrzice koja je pocela da boli u doci
PostPoslato: Sub Jun 30, 2012 2:36 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 16, 2011 10:42 pm
Postovi: 86
Ilda moj savet ti je da se obavezno obratiš lekarima koji su ti oztkrili benignu promenu u dojci ,znam da se plašiš ali ništa nije vredno straha kada su u pitanju čvorići na dojci ,a šta će se raditi to odlučuju onkohirurzi i konzilijum gde je više lekara ,neželim uopšte da te plašim ali meni su na Onkološkoj klinici rekli da mi nije ništa ,obična cista i da oni to nebi dirali a kada sam otišla na onkologiju na Bežanisku kosu konstatovan je pak i odstranjena je čitava dojka ,zato kod lekara sa svim ranijim nalazima i bez panike i straha možda se tadi o cisti koja se upalila i zato boli .Veliki pozdrav i da nam javiš rezultat ,jer je potrebno uraditi mamografiju te promene i ultrazvuk .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: molim savet oko kvrzice koja je pocela da boli u doci
PostPoslato: Čet Okt 17, 2013 7:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 17, 2013 6:57 pm
Postovi: 4
molim za savet,u trudnoci mi se javila kvrzica na obe dojke i tako je to stajalo i dan danas,s tim sto je sad pocelo da me boli na jednoj dojci? doik sam bila trudna ginekol mi je rekao da ce se to povuci ali dve godine od porodjaja i jos je tu,ima li razloga za brigu? i sta da radim?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: