Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: prepona
PostPoslato: Čet Mar 12, 2009 10:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 23, 2008 2:38 pm
Postovi: 77
Lokacija: srbija
vec sam pisala ali nisam dobila nikakav odgovor.znam da nisam dala ni bog zna kakve informacije ali mislila sam da ipak neko moze nesto da mi kaze.evo sad cu opet pokusati.suprug mi je sportista,ima bolove u ledjima,to traje vec dugo on kaze da su godine u pitanju.e pre mesec dana pocelo je da ga boli i na desnoj strani zadnjice.isao je na ultrazvuk nisu videli nista,zatim na mr i dr kaze da je video nesto sto tu ne bi trebalo da bude kao na karlicnoj kosti,opet drugi dr kaze da je to kod mokracnog kanala.sutra nosi urin na kontrolu i vadice krv.ali meni je dosta da slusam ima nesto ali ne znamo jos sta.stvarno sam zabrinuta ko bi trebao da zna ako ne dr.mi smo u inostranstvu pa nam i jezik ne ide u prilog pricamo ga ali bas za te strucne lekarske stvari nije dovoljno.ne boli ga kad lezi,sedi.boli ga kad hoda ili kad je dugo u jednom polozaju.bol oseca kod prepone i na desnoj strani zadnjice.inace rekla sam da je profesionalni sportista i da se bavi rukometom vec 20 god.bilo je tu udaraca mnogo.ako neko bilo sta zna stvarno sam zahvalna.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: