Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Kardiologija
PostPoslato: Pet Sep 07, 2012 10:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 02, 2012 9:55 pm
Postovi: 1
Imam 41 god.prije 12 god sam osjetila jako lupanje srca .Nakon obracanja lekaru i uradjenih svih analiza ispostavilo se da su svi nalazi ok. Stitna malo uvecana ali hormoni su u redu.svjesna sam da nisu"napadi" bili uvijek iz cistog mira, stres ili umor gotovo uvijek su prisutni kod mene .Radila sam i analizu cocsaki virusa ,poslije labaratorijskog nalaza radjenog na TORLAKU lekar-kardiolog mi preporucuje presolol 2x0,25mg , coenzim Q 10 i vitamin E. (2006 god.) Uzimala sam duze vrijeme vitamin i mineral a onda sama zak.da sam se mozda zbog njih ugoila. Presolol sam redovno uzimala .Nakon dugo god.ili sam postala imuna ili je zalizak vise ostecen ljekar kaze da nije (ultra zvuk) ali ucestali su napadi ,terapiju mi menja kardiolog ,concor 2,5mgx2 jedno duze vrijeme je bilo sve u redu funkcionila sam normalno i dosta radila .Zadnje vrijeme nekoliko mjes. Osjecam preskakanja i to kad mirujem-gledam TV,kad legnem da spavam... Nosim holter prije mjesec dana i meni se cini ovo"katastrofa" VES 16873, 68 big,1929trig,i1847quad samo 2 sves ARRHYTHMIA ES VENTRICULARIS .Radjen mi je i eho kard. Prepisan mi j3 novi lijek propafan 2x300mg i qo Q 10 dok sam uzimala ovu terapiju bilo mi je lose osjecaj nekog gusenja . Ponovo mi menjaju ter.Amiodaron 3x1. Prvu nedelju zatim 2x1 ponovo concor(zavisnost) bila sam pusac 19 god. Prije 27 dana sam prestala . I bromozepam prvo 2x3mg,zatim 2x1,5 mg , nakon cega sam sa bolje osjecala i uz odobranje kardiologa prestala uzimat redovno bromazepam samo po potrebi .Za dva dana treba da nosim ponovo holter i vidim ima li poboljsanja .Zivim u malom gradu , svaki savjet mi je dobro dosao! Unaprijed hvala !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 97 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: