Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ako moze pomoc!
PostPoslato: Čet Jan 03, 2008 8:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 03, 2008 8:47 pm
Postovi: 2
Da li zna neko dermatologa u Subotici koji je voljan da prepise roaccutan,posto dermatolozi u bolnici nece da ga spomenu,a ne da ga prepisu.?moze da bude i privatni,svejedno je...
I jos me zanima da li ja mogu otici npr. u Beograd ili Novi Sad kod nekog doktora da mi prepise Roac.?unapred hvala i svaki odgovor je dobrodosao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 14, 2008 3:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 8:57 am
Postovi: 41
Marko ja nisam iz Subotice. MOzda je tamo situacija drugacija, ali ovde moze da se nadje roaccutan u bilo kojoj privatnoj apoteci i niko nece ni da te pita za recept. Skup jeste, a pogotovu kad izracunas koliko ti treba na tvoju masu da uzmes dnevno, i koliko dugo treba da ga uzimas. Ja sam iz tog razloga resio da umesto roaccutana kupim airol kremu 0,05% koja je isto sto i roaccutan, ali za lokalnu primenu i MNOOOOGO je jeftinija. Kosta od 300-400 din. i jedna tuba ti traje nesto vise od mesec dana ako mazes celo lice. Ja mislim da ona kod nas nije registrovana...sto ce reci da je u pitanju sverc i to grcki, ali ima da se nadje.
Ako pak imas akne i po ledjima, onda je roaccutan bolji izbor.
Uz to, znas da je roaccutan prilicno nezgodan lek...zato bi bilo dobro da konsultujes nekog lekara...ako mozes. Hocu da kazem, ne ohrabrujem te da ga koristis na svoju ruku. Nadji makar nekog prijatelja lekara pa porazgovaraj s njim


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: