Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: upomoc
PostPoslato: Pet Okt 31, 2008 8:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Okt 31, 2008 8:03 pm
Postovi: 69
Help me ........ :o
Neopisiv svrab oko anusa , toliko cesem i u snu da su mi se pojavile i ranice koje jako peku u dodiru sa vodom . Radila sam razne analize i sve je uredu i stolica i anuskopija , nemam ni hemoroide , ni parazite , ni gljivice . Sve je ok a mene i dalje svrbi . To traje vec dve godine mozete zamisliti kod koliko dermatologa sam bila . Koristila sam milion preparata ono sto se secam je sledece : pantenol , borogal , kansen ,pruzax , didermal , elocom , daktanol , neke rastvore ne znam kako se zovu , za gliste nesto i parazite ne znam nazive. To je samo deo preparata sto sam koristila , didermal i elocom mi trenutno pomognu tih 10 - ak dana koriscenja i opet isto . Pola preparata su mi napamet davali bez prethodnog pregleda i radjena nekih analiza , cak su mi napamet govorili da sam alergicna na sintetiku , kupku itd ok sve sam to izbacila i opet isto.
Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 01, 2008 1:27 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 01, 2008 7:11 pm
Postovi: 290
ja znam osobu koja je isti problem vukla 6 meseci, ali se izlecio nakon sto je dobio neku terapiju protiv kandide. pritom, na analizama, koje su bile sasvim normalne, kandidu je imao u brisu kozze analnog otvora, i to u jako malim kolicinama.
ustvari, ja mislim da je ceo problem u glavi. verovatno imas obican svrab, pocnes stalno da mislis o tome, koncentrises se na taj predeo, i onda osecas svrab vise nego sto je realno prisutan. onda ne mozes a da se ne poceses, a tako se stvar samo dalje komplikuje.
uzmi da pijes ekstrakt valerijane i hmelja 3x dnevno, mozda ti pomogne da se za par nedelja smiris, i prestanes da mislis toliko o tome.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 01, 2008 11:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Okt 31, 2008 8:03 pm
Postovi: 69
hwala ti . Radila sam brisewe aili su uredu , sad su mi dali uput da mi rade neke analize sa lepljiwom trakom valjda traze jaja parazita , a u stolici posle dve godine su nasli tragove candide . Sta mislis koliko to moze biti opasno i koliko traze lecenje . Hwala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 02, 2008 1:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2008 6:09 pm
Postovi: 1
Ako je u pitanju kandida, ona nije opasna, samo je dosadna...Ali ako ti je to dijagnoza, ja sam koristila neke tablete za kandidu koje su mi preporucili u apoteci i meni su pomogle za vrlo kratko vrijeme...
Znaci ako je to dijagnoza javi mi se, pa cu pokusati da se sjetim koje su tablete bile u pitanju!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: