Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pitanje u vezi rivotrila
PostPoslato: Pon Jun 04, 2012 2:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 04, 2012 1:25 pm
Postovi: 1
Cao!!! Meni su pre osam godina prepisali Rivotril od 2mg, zbog problema vezanogg za stomak jer mi se uzasno tresao samim tim i celo telo, pricao sam usporeno kad se to desi, tako da su mi da da pijem 3x2mg na dan. Zatim posle 2 meseca su mi smanji li na 5 mg odnosno 2mg jutru 1mg na podne 2 mg uvece. Onda su ponovo smanjili na 4mg tj. 2mg ujutu po 1mg na podne i uvece. Zatim na 3 tj. po 3x1mg, onda su mi izbacili na podne pa sam pio 1mg ujutru i vece. Sva ta smanjenja su bila na sest meseci, kad su mi dali da pijem 0.5mgujutru i 0.5mg uvece poceo je ponovo da mi se trese stomak. Tada sam promenio lekara i rekao mi je da pijem po 1 ujutru i uvece medjutim ni to nije pomoglo pa mi je vratio na 4 mg po 2mg ujutru i uvec, to mi je pocelo da deluje smirio se stomak, sve do pre dve nedelje kad je poceo da mi se ponovo trese a doktor koji me je vodio nije vise ovde u Srbiji. Ja sam sada sam povecao na 5mg. A jos da napomenem da su mi rekli da ga pijem za stalno.

Moje pitanje nekom strucnom licu dortroru ili neko drugi je da li mnogo 5mg i koliko je dozvoljeno da se pije?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 76 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: