Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Zadebljanje vezice?
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 9:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 05, 2009 6:38 pm
Postovi: 27
Pre nekoliko dana nosio sam donji ves koji je me stezao, i uopste mi nije prijalo mislim da me je to iritiralo i sada ima nekih 3 dana kako mi se donja vezica ispod glavica zadebljala nije to nesto mnogo nekih milimetar dva, ali dovoljno da nije onako kao sto je bilo, i osetljivije je na dodir. Ako neko zna da mi kaze cime bih to mogao da mazem, pavloviceva mast ili neznam hidrociklin ili gentamicin ili mozda kantarionom da ispirem kamilicom., ili mozda da pijem neki antibiotik? Inace ovako nista mi ne curi mislim zbog bakterija i ne pece me prilikom mokrenja. Ja sam samo malo stavio hidrociklin ali neznam ni koliko je pomoglo niti odmoglo posto je bilo vrlo malo... Inace uradjena mi je fimoza pre nekih 15 godina. Pa ako neko zna neka mi odgvori.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zadebljanje vezice?
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 10:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 05, 2009 6:38 pm
Postovi: 27
Sasa11 je napisao:
Pre nekoliko dana nosio sam donji ves koji je me stezao, i uopste mi nije prijalo mislim da me je to iritiralo a i prilikom s... devojka koja je radila analize i ok je, je prilicno bila suva i sada ima nekih 3 dana kako mi se donja vezica ispod glavica zadebljala nije to nesto mnogo nekih milimetar dva, ali dovoljno da nije onako kao sto je bilo, i osetljivije je na dodir. Vezica nije crvene boje vec normalne boje. Ako neko zna da mi kaze cime bih to mogao da mazem, pavloviceva mast ili neznam hidrociklin ili gentamicin ili mozda kantarionom da ispirem kamilicom., ili mozda da pijem neki antibiotik? Inace ovako nista mi ne curi mislim zbog bakterija i ne pece me prilikom mokrenja. Ja sam samo malo stavio hidrociklin ali neznam ni koliko je pomoglo niti odmoglo posto je bilo vrlo malo... Inace uradjena mi je fimoza pre nekih 15 godina. Pa ako neko zna neka mi odgvori.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 6:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Nema potrebe bilo sta da radis a narocito ne da uzimas ili mazes antibiotike !!!
Sve ce proci od sebe,daj malo vremena.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 23, 2009 10:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 05, 2009 6:38 pm
Postovi: 27
Da li mogu da ispiram nekim cajem kantarionom, kamilicom ili zalfijom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 24, 2009 1:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 05, 2009 6:38 pm
Postovi: 27
Primetio sam i to da su mi se na glansu pojavile veoma sitne nekoliko tackice tesko je odrediti boju kao tamno plave izuzetno sitne jedva primetne, sada me to buni citao sam o balanitisu ali uopste nije crveno i ne svrbi me i ne pecka i nije tako uocljivo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 24, 2009 10:28 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ispiraj,nemoj da ispiras,,,sasvim je sve jedno.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 29, 2009 12:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 05, 2009 6:38 pm
Postovi: 27
Pre skoro nedelju dana uzet mi je bris uretre platio sam za to nisam isao kod lekara nego ovako direktno. Nasli su mi I grupa enterococcus faecalis. Reaguje na hloramfenikol, ciproflaxacin i ampicilin. Da li da idem kod lekara opste prakse ili kod urologa da mi prepise lekove. Da li prva grupa znaci slabo a treca mnogo bakterija. Sta se obicno prepisuje kod ovakvih slucajeva i koliko dugo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 29, 2009 5:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Odi kod lekara opse prakse sa tim nalazom i on ce ti prepisati lekove.I to je besplatno.Sto da kupujes i na svoju ruku kad lepo moze sve po protokolu.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 88 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: