Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Neka 'potkozna bubuljica' i tamna boja oko penisa
PostPoslato: Sre Sep 30, 2015 1:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 30, 2015 1:08 pm
Postovi: 1
Tacno iznad penisa,imam neku kao potkoznu bubuljicu malo veca nego obicno.Kao crno graska.E sad,nisam 100% siguran ali mislim da sam je dobio jednom prilikom pre mozda pola godine kada sam skracivao dlake masinicom za sisanje koju koristimo ja i tata za sisanje i ja nekad skratim dlake ispod pazuha(da li smem i dalje koristiti tu masinicu ili to ne smeta).
I tad se kao pojavila,i posle mesec dana kao da je krenula da se smanjuje,ja sam opet uzeo da skratim masinicom i tad se povecala i ostala tako da stoji.Na dodir do skoro kada pritisnem boli,a evo sad sam proverio sada ne boli kada pritisnem a i dalje je tu i tvrdja je.
Druga stvar je to sto mi penis i koza iznad penisa gde rastu dlake tamnije boje,nego ostatak koze oko pupka,stomak,noge,prepone i tako to.Inace ja sam bled,nisam se suncao na suncu skoro nikad.Ne znam da li je to normlano da bude tamnija koza oko penisa,jer sam ja bled pa se mozda i vise primeti.Inace na denvnoj svetlosti se primeti vise ta boja,nego na svetlosti od sijalice ali predvece to se skoro i ne primeti.
I nije mi ravnomerno tamna koza iznad,nego ide kao polukrug gde rastu dlake tu je tamno i onda na cosku na levoj strani je malo manje,kao 'uvucena' tamna boja.
Na slici sam oznacio gde se sta nalazi,ako treba mogu i slikati dole da bolje procenite.
Ovo sto sam oznacio crveno to je ta bubuljica,samo sto ona nije crvena,nego je skoro iste boje kao i koza.
Zelenom sam zaokruzio tu tamniju boju koja nije ravnomerna u polukrugu iznad penisa,na levoj strani je 'uvucena' a dlake rastu po svetloj kozi iznad.
Plavo je pupak,da se orentisete gde je sta,jer ovo braon nisu j*ja nego deo iznad koze :D

http://www.dodaj.rs/f/3l/Ku/3fMzH1pQ/a.jpg


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 95 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: