Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Molim da mi pomognete
PostPoslato: Sre Avg 11, 2010 1:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 11, 2010 1:39 am
Postovi: 1
Postovani problem koji imam je crvenilo na kozi penisa koje traje vec 5 dana, u pocetku je jako svrbelo da bih danas primetio da se na tom mestu pojavila kao mala ranica koju kada prevucem prstom preko nje ne osecam.
Nappominjem da sam se dan pre toga prehladio i mozda je do pada imuniteta, imam stalnu vezu vec 5 godina i nisam imao seksualni kontakt sa drugim devojkama.
Obracam se za pomoc jer trenutno sam ostao bez posla i nemam overenu knjizicu, pa se unapred zahvaljujem svima koji mi budu pomogli.


Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim da mi pomognete
PostPoslato: Pon Avg 16, 2010 12:55 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ako su se u toku svraba pojavili mehurici koji su peckali i svrbeli u isto vreme najverovatnije se radi o herpesu sto se poklapa sa cinjenicom da si bio prehladjen. Herpes je polno prenosiva bolest, izaziva je virus koji ce do kraja zivota ostati u tvom telu i pojavljivace se svaki put kad ti imunitet opadne zbog neke druge bolesti ili stresa. Mozes ga preneti svojim partnerkama zato koristi kondom ako zelis da zastitis partnerku i sebe od drugih polno prenosivih bolesti. Lek za izlecenje ne postoji, postoje samo lekovi koji ce smanjiti tegobe i skratiti vreme trajanja krastice kao i sirenje jer se virus prenosi kontaktom.
Detaljnije o Herpesu mozes da se informises na internetu, ovo je samo kratko obavestenje.
Moj je savet da se javis dermatovenerologu koji ce ti prepisati kremice i lekic koje ces koristiti ako ti se to sledeci put pojavi. Na kraju, ovo je samo moja pretpostavka, mozda nakon pregleda dermatovenerolog utvrdi da se radi o nekoj drugoj stvari.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 98 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: