Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 9:19 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 2:21 pm
U tvom prvom postu pise da ti je dijagnoza prostatitis!

Vrh

PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 10:15 am 
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Inostranstvo je napisao:
U tvom prvom postu pise da ti je dijagnoza prostatitis!

Pa pise, ali samo mesec dana pre toga na UZ doktorka je rekla da je sa prostatom sve okej, a jos pre toga sam bio na UZ jedno 4 puta i svaki put su rekli da je prostata okej, osim ovaj zadnji put.

Mozda je ovo neka moja zelja da ova dijagnoza ne bude tacna i da zapravo bude nesto drugo cega bih trajno mogao da se oslobodim, jbg. :wink:

Vrh

PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 10:58 am 
Inostranstvo je napisao:
Ja nisam rekao da lupas,ajde da sacekamo da odes na pregled,rekao si da si nasao dobrog doktora pa nam javi rezultate!
Pozdrav

Nasao sam doktora koji bi trebao da mi sredi problem erektilne disfunkcije, ali koji zapravo nije urolog te ne leci prostatitis ili postavlja uroloske dijagnoze.

Vrh

PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 11:58 am 
I meni su doktori sve vreme tvrdili da je sve ok samo su se pitali odakle krv pa su mi zbog toga prepisivali antibiotike od kojih sam se otrovao punih 3 meseca,kad sam ih bacio i i sam regulisao krv,otisao sam na pregled i sve su pregledali i rekli super je sve i prostata odlicno izgleda i napisali u izvestaju da sam navodno infekciju izlecio sa ciproflaksinom sto je daleko od istine! Onda sam ukapirao da malo njih prepoznaje promene na prostati sem ako je uvecana ili nedaj boze ono najgore! Ali ja jos nisam izlecen u potpunostii,moram da vodim racuna da se ne prehladim, onda imam bolove dole,pre neki dan sam bio na plazi i duvao je hladan vetar i to bas jako i odmah sam osetio bol, i cim sam usao u kola bol je nestao!

Vrh

PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 12:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Како си регулисао крварење?

Vrh

PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 12:44 pm 
aaaca je napisao:

Verovatno se nesecas pre nekoliko meseci si me pitao za lugolov rastvor,pitao si"ja sam cuo da se maze na kozu a ti ga pijes" sad bi trebalo da se setis!
Koristio sam lugol i jabukovo sirce i mislim da vec 4 dan je urin bio cist pa sam otisao na pregled da budem siguran i sve je bilo ok na pregledu nije bilo nikakvih tragova krvi!
Ja nisam imao izbora umirao sam od bolova,a moj doktor mi kaze "ja vidim da imas infekciju ali nemogu da vidim koja je bakterija u pitanju"pa su mi prepisivali antibiotike napamet!

Vrh

PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 12:55 pm 
Е да, да, не сећам се. :lol: Знаш ли колико дневно прочитам текстова и на колико одговорим? Где бих се свега сећао.

Тај луголов раствор изгледа стварно добар.

Vrh

PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 1:08 pm 
Znas sta doktori nisu priznali to sto sam im rekao kako sam regulisao krv jer se bore protiv njega i ne podrzavaju ga,ali ja sam video da mi nsu pomogli silni antibiotici i poceo da trazim pomoc na internetu i naidjem na neki tekst o lugolu i bakterijama a inece ima 1000tekstova o lugolu,nabavim ga! Sad ga regularno narucujem iz Holandije!
Inace vidim da si jako aktivan na ovom forumu!

Vrh

PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 1:11 pm 
Zaboravio sam da napisem cak mi nisu ni caj malu mleciku priznali i to sam im rekao na latinskom,a oni su rekli "nista samo lekovi"

Vrh

PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 1:14 pm 
Inostranstvo je napisao:
aaaca je napisao:

Verovatno se nesecas pre nekoliko meseci si me pitao za lugolov rastvor,pitao si"ja sam cuo da se maze na kozu a ti ga pijes" sad bi trebalo da se setis!
Koristio sam lugol i jabukovo sirce i mislim da vec 4 dan je urin bio cist pa sam otisao na pregled da budem siguran i sve je bilo ok na pregledu nije bilo nikakvih tragova krvi!
Ja nisam imao izbora umirao sam od bolova,a moj doktor mi kaze "ja vidim da imas infekciju ali nemogu da vidim koja je bakterija u pitanju"pa su mi prepisivali antibiotike napamet!

Super.:)

Sta si tacno radio sa lugolovim rastvorom i jabukovim sircetom?

Kako i koliko si pio itd?

Vrh

PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 1:58 pm 
Ja sam tacno kako pise u jednom tekstu pio
3 puta dnevno sa obrokom,u pola case vode sam stavio dve kapi lugola i dve kafene kasikice sirceta pomesam i popijem to je sve samo sto nikako nesme da bude metalna kasikica nego drvena ili plasticna jer lugol ne sme u kombinaciji sa metalom!

LUGOLOV RASTVOR U VODI
5% JOD. 10%KALIJUM

Vrh

PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 2:37 pm 
Inostranstvo je napisao:
Zaboravio sam da napisem cak mi nisu ni caj malu mleciku priznali i to sam im rekao na latinskom,a oni su rekli "nista samo lekovi"

Па они само и знају за лекове. Фармакомафијаши их истренирају за време студирања да не размишљају својом главом и последице виђамо свакодневно. Ако се на то дода стандардна људска поквареност ето лекара који здравим особама преписују цитостатике.

Е, а да твоје искуство ставим на мој сајт (ако си баш потпуно сигуран да ти је помогао тај рецепт)?

Vrh

PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 3:08 pm 
aaaca je napisao:
Inostranstvo je napisao:

Па они само и знају за лекове. Фармакомафијаши их истренирају за време студирања да не размишљају својом главом и последице виђамо свакодневно. Ако се на то дода стандардна људска поквареност ето лекара који здравим особама преписују цитостатике.

Е, а да твоје искуство ставим на мој сајт (ако си баш потпуно сигуран да ти је помогао тај рецепт)?

Cela moja porodica je je bila prisutna samnom kad sam se patio tih nekoliko meseci nema sta nisam koristio od lekova i na kraju sam bacio lekove i pokusao sa nekim receptima tipa med,limun,koren persuna itd.ali ni to mi nije pomoglo,krv je bila prisutna sve vreme i bol,kad sam nabavio lugol imao sam strah zbog tekstova koja je objavila farmacija da on ubija,pa ako ubija sto ga prepisuju ljudima pred operaciju stitne zlezde,i na kraju sam uzeo i 4 dan ja nisam video krv u urinu ali nisam bio sto posto siguran pa sam dao urin,i nalaz je bio super,i pitali su me kako si to sredio sta si pio,ali nisu hteli da priznaju! Sad ga redovno uzimam za vreme rucka evo sad ce jos malo godinu dana,pa vidi cuda ne rokam se njihovim lekovima a ziv sam! Doktori ga ne vole zato sto zele da ljudi zavise samo od doktora! Ja nisam nijedan lek uzeood kad sam prvi put uzeo lugol!

Vrh

PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 3:22 pm 
Na sajtu mycity.rs
Imas pod ovim tekstom
(Bakterije u mokraci-lecenje (urinarna infekcija) upala mokracnih kanala,besike,pijelitis)
Tu sam ja procitao prvi put o lugolu,i nemam razloga da lazem niti imam bilo kakvu korist a ni zaradu,i lepo pise sve zajedno lugol i jabukovo sirce 4% kosta 3 evra a ja sam ovde u inostranstvu za 3 meseca potrosio na doktore i preglede i lekove oko 2000 evra a vidi sta mi je pomoglo sramota,zamisli u jednom trenutku moja doktorka kad sam je pitao da li je istina da lugo ubija sve bakterije ona je rekla"DA" i posle mi objasnila kao ne treba ti to imas lekove itd a joda imas u ribi itd. A ima u jednom tekstu o lugolu"jedna kap lugola = 9kg ribe" pa zamisli!

Vrh

PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 4:09 pm 
Inostranstvo je napisao:
Na sajtu mycity.rs
Imas pod ovim tekstom
(Bakterije u mokraci-lecenje (urinarna infekcija) upala mokracnih kanala,besike,pijelitis)
Tu sam ja procitao prvi put o lugolu,i nemam razloga da lazem niti imam bilo kakvu korist a ni zaradu,i lepo pise sve zajedno lugol i jabukovo sirce 4% kosta 3 evra a ja sam ovde u inostranstvu za 3 meseca potrosio na doktore i preglede i lekove oko 2000 evra a vidi sta mi je pomoglo sramota,zamisli u jednom trenutku moja doktorka kad sam je pitao da li je istina da lugo ubija sve bakterije ona je rekla"DA" i posle mi objasnila kao ne treba ti to imas lekove itd a joda imas u ribi itd. A ima u jednom tekstu o lugolu"jedna kap lugola = 9kg ribe" pa zamisli!

Ima to i losih strana. Na primer crevna flora sigurno biva ostecena, a tanko crevo sa bakterijama koje pomazu varenju je prva i najjaca imunoloska odbrana, a te bakterije koje su korisne zapravo i sprecavaju da se nasele neke stetne.

Zbog toga kada se koriste neki jaki antibiotici treba piti onaj lek probiotic ili nesto slicno tome koji zapravo sadrzi bakterije koje naseljavaju crevnu floru.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Sledeća

Izdvajamo za vas:

Sva vremena su u UTC + 2 sata