Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Inficirano grlo,streptokoke,upaljeni krajnici,pomoc!!
PostPoslato: Ned Sep 28, 2014 3:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 28, 2014 2:42 am
Postovi: 2
Pozdrav svima na forumu,ja sam Aleksandar,imam 19 godina.Registrovao sam se na ovaj forum jer bi zeleo da cujem misljenje kako lekara tako i drugih ljudi koji su mozda imali slicna iskustva sa mojima.Naime u pitanju je moje grlo,pocelo je sve negde u julu mesecu tekuce godine kada sam se nakon jedne veceri probudio sa jakim bolom u grlu i belim tackicama po ,kako to kazu,zadnjem "nepcu" blizu rese , doktorka mi je dala inekcije penicilina i uspeo sam to da izlecim,do duse na kratko. Nakon dve nedelje bol se vratio, grlo je bilo nateceno i upaljeno i sve tako do te mere da sam u roku od narednih mesec dana imao 3 konstantne upale grla, dobijao sam Panklav 875mg+125mg,zatim Amoksicilin , sve je to bilo samo privremeno resenje.Zatim sam trazio operaciju krajnika i dobio sam datum,medjutim zbog tehnickih problema bolnice u gradu u kojem zivim operacija mi je odlozena. Na ASTO analizi krvi pokazuje se brojka od oko 800+ gde je normala oko 200 kako pise na rezultatu. Pre par dana sam se prehladio i naravno prvo sto se upalilo je bilo grlo,sada je situacija vec drugacija i mogu reci da mi nije sve jedno..od lekara sam dobio opet Panklav 2x 875mg+125mg koji pijem 1 na 12 sati.. Prilazem fotografiju grla slikanu danas, 28.9.2014.

Molio bi da mi neko kaze svoje strucno misljenje o ovome kao i da me posavetuje kako prevazici ovaj problem,nadam se da nije strasno kao sto izgleda :)

Hvala unapred na brzom odgovoru!

http://prntscr.com/4qz9wu


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: