Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: sta dalje
PostPoslato: Uto Okt 06, 2009 12:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 16, 2009 10:15 am
Postovi: 4
Kolateralna šteta nakon “rutinske” hiruške intervencije; da li bi smela da bude veca od koristi? Evo o čemu se radi, na desnoj šaci odozgo je operisan higrom, i zbog uzdužnog reza i duboko ušivene rane (čitaj nestručnog i lažljivog ortopeda Željka Ilića), ostala je fiksacija za podlogu i priraslica uz tetivu .Sledi nekoliko bezuspešnih pokušaja da se popravi ožiljno tkivo, kod hirurga plastičara. Obavezno pogledajte slike i dajte komentar i savet. Zar ću u 21. veku da živim sa ovakvom greškom drugih ljudi a da oni baš nikako ne trpe zbog svojih sopstvenih grešaka? Otvoren je poziv za pouzdanog i iskusnog mikrohirurga, hirurga plastične i rekonstruktivne hirurgije koji je rešio ovakav problem pacijentu, a ko je imao slicna iskustva t.j. slican ili ovakav problem, ili zna nekoga kome se desilo ovako nesto, neka mi se javi.
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sta dalje
PostPoslato: Uto Okt 06, 2009 4:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 23, 2009 2:25 am
Postovi: 43
Lokacija: bg
dr Marko Bumbasirevic,koliko ja znam on je pionir u mikrohirurgiji sake kod nas,a i svi se slazu da je najbolji,inace ja imam problem da otvorim sliku koju ste postavili,pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sta dalje
PostPoslato: Čet Okt 08, 2009 5:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 16, 2009 10:15 am
Postovi: 4
[quote="Ljilja BB"]Kolateralna šteta nakon “rutinske” hiruške intervencije; da li bi smela da bude veca od koristi? Evo o čemu se radi, na desnoj šaci odozgo je operisan higrom, i zbog uzdužnog reza i duboko ušivene rane (čitaj nestručnog i lažljivog ortopeda Željka Ilića), ostala je fiksacija za podlogu i priraslica uz tetivu .Sledi nekoliko bezuspešnih pokušaja da se popravi ožiljno tkivo, kod hirurga plastičara. Obavezno pogledajte slike i dajte komentar i savet. Zar ću u 21. veku da živim sa ovakvom greškom drugih ljudi a da oni baš nikako ne trpe zbog svojih sopstvenih grešaka? Otvoren je poziv za pouzdanog i iskusnog mikrohirurga, hirurga plastične i rekonstruktivne hirurgije koji je rešio ovakav problem pacijentu, a ko je imao slicna iskustva t.j. slican ili ovakav problem, ili zna nekoga kome se desilo ovako nesto, neka mi se javi.
http://pahulja-belioblak.blogspot.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sta dalje
PostPoslato: Ned Jan 31, 2010 3:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 1:29 am
Postovi: 23
Dr Milomir Gačević-radi na VMA, a privatno u bolnici "Adonis". Mnogo dobro je "sređivao" pokidane tetive i nerve na šakama, pa mislim da bi mogao da pomogne. Imaš njegov profil na sajtu VMA, odaberi kliniku za plastičnu hirurgiju pa opciju lekari, tu možeš pročitati o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sta dalje
PostPoslato: Ned Jan 31, 2010 8:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 3:54 pm
Postovi: 32
Ljilja BB je napisao:
Ljilja BB je napisao:
Kolateralna šteta nakon “rutinske” hiruške intervencije; da li bi smela da bude veca od koristi? Evo o čemu se radi, na desnoj šaci odozgo je operisan higrom, i zbog uzdužnog reza i duboko ušivene rane (čitaj nestručnog i lažljivog ortopeda Željka Ilića), ostala je fiksacija za podlogu i priraslica uz tetivu .Sledi nekoliko bezuspešnih pokušaja da se popravi ožiljno tkivo, kod hirurga plastičara. Obavezno pogledajte slike i dajte komentar i savet. Zar ću u 21. veku da živim sa ovakvom greškom drugih ljudi a da oni baš nikako ne trpe zbog svojih sopstvenih grešaka? Otvoren je poziv za pouzdanog i iskusnog mikrohirurga, hirurga plastične i rekonstruktivne hirurgije koji je rešio ovakav problem pacijentu, a ko je imao slicna iskustva t.j. slican ili ovakav problem, ili zna nekoga kome se desilo ovako nesto, neka mi se javi.
http://pahulja-belioblak.blogspot.com


Moja ti je preporuka Dr Gacevic i klinika Adonis. Pre 8 dana sam se operisao kod doktora Gacevica. Bila je veoma komplikovana operacija, pri kojot je moralo da se brahijalna arterija odreze i da se nakon toga mikrohirurski sastavlja. Operacija je trajala maratonskih 5 sati. Sledeceg dana sam normalno hodao, a bolovi su bili minimalni. Gacevic nije samo doktor nego je i covek. Siguran sam da ce da ti izace u susret, i da ce uraditi sve sto je moguce. U svakom ti je slucaju pregled besplatan, pa idi na konsultaciju da vidis sta on moze za tebe da uradi. U svakom je slucaju krajnje realan, i dobices bas ono sto ste se dogovorili na konsultaciji.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 43 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: