Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 137 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 7:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 20, 2006 12:06 pm
Postovi: 48
Lokacija: BGD
Slušaj Ontario možda ste ti i Ka1 (pozdrav sećaš se kuca a' :lol: ) pod svojim nikom i ja sam ,isto tako ću probati da kontaktiram Etro jer ovo što ti radiš nije lepo ( to bi trebalo da znaš) pričaš o o sobi koja definitivno nije prisutna .

To što je Jefimija rekla ,i ona je nagađala, pa prema tome nemoj to raditi ,zar ne vidiš koliko na sebe navlačiš osobinu da ljudima nisi simpatična .
Ja nema šanse više da te zgotivim, jer umesto da malo iskuliraš i povučeš se pustiš da vidiš kako forum radi normalno ,pa se priključiš sa jednim normalnim govorom ,ne , ti teraš svađu i dalje, pozivaš ljude sa tobom u ludnicu.......

Stani bre malo ,ajd razmisli ,isključi se pročitaj i zapitaj se ,koliko ti sve ovo što pišeš normalno zvuči.Ajd probaj !
Stvarno teraš ljude od sebe! Vidiš da te preskaču i ignorišu ( što je po meni najgore ....neće da dolaze u konflikt sa sobom ,pa ti na kardiologiji postavi i anketu ,daaaaaj molim te sad sam videla, pa stvarno......i šta bi niko ti ne odgovori...baš me čudi )
Lepo ti kažem oteraćeš sve od sebe!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 7:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 2:58 pm
Postovi: 436
ontario je napisao:

Nju je prva skontala Jefimija!
Bas joj hvala na tome!

cao


:o

joj..па заличило ми је...а пусти онтарио, немој се више бактати.

А сви остали...лепо Боки рече да се оканемо ми овог...свако од нас сигурна сам има историју глупости иза себе. Сад сам се сетила то за Влашку магију... :) Па дешава се. Драго ми је да је сад све ок, и више људи не верују у магију и сл.

А баш ми је криво што је етро отишла. Била је шмизла ипо. Некад тешка ко тучак, али је била супер лик...без ње неће бити исто као раније засигурно.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 8:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Evo jos ovo za Orku i sa tobom zavrsavam diskusiju OK.......

Ma tu je Etro nista se ti ne sekiraj!
Vratice se ona opet ali ja mislim da je tu!
Ti Orka.......i dalje nastavljas sa svadom!
Zasto? :o :o :o
Da li sam se prva izvinila osobi koja me duboko izvredala?
Da li sam tebe licno uvredila?
Da li sam ti sve lepo napisla?
Da li si me ti napala na forumu ili ja tebe?
Da li sam te strpala u ludnicu kao mnogi mene?
Pa zeno..........nemoj da me napadas!
Ostavi me na miru!
Pa ti pojma nemas sta se ovde desava,a nesto komentarises!
Pa nemozes se ti ravnati sa Ka1 jer se mi dugo znamo shvati.........!!!
Koliko si tu dugo........pa ako si ista pod nikom imas samo 20-ak postova!
Zeno........lepo sam se izvinila bila Etro i pa sta jos hoces?
Pa sta ti fali?
Ko ti fali?
Ja i Etro ili taj vec neko cemo sami resiti svoje probleme pa ako treba i da se potucemo i da se ljubimo........pa nije ona nepismena i maloumna da ne zna odgovoriti.........ona zna isto kao i ja!
SA KOJOM NAMEROM NASTAVLJAS SVADU???

PA jel vidis da sam sve svela i na salu........na svoj racun!
Pa sta ti vise hoces???????????????????? :o :o :o

Pa zeno sta imam ja od tvoje simpatije,da li ces me voleti ili ne?
Pa sta ti imas sa kardiologijom i kakve komentare?
Ko si ti nije mi jasno da vredas?
Ko si ti da sudis?
I ti mi pricas o veri.........pa zeno........SHVATI
ja sam se izvinila i znam zasto i ako ko ima sta da kaze to je osoba sa kojom sam se zakacila,a ne ti!
Shvati.........da li ti znas sta je IZVINJENJE?

Pa znas li ti da koliko god u afektu ja bila,ja ne mogu mrzeti ETRO jer mi je nekada pomagala sa savetima???
Znas li da ja nisam osoba koja mrzi?
Znas li ti da ja volim Ka1 i ako smo se jednom ovde prepucavali i da ga smatram za prijatelja?
Zeno.........pa meni je ovaj forum veliki prijatelj i ljudi na njemu i zbog tebe necu otici odavde!
Helo
pa ja sam tu godinu dana........
Pa ti sada hoces sireti mrznju ovde zar ne?
Pa sta komentarises posle moga izvinjenja?
ZASTO.........ako imas dobru nameru?
Imas zabavu,zar ne???

Pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 8:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
joj..па заличило ми је...а пусти онтарио, немој се више бактати.

E Jefimija tacno si upravu jednostavno necu vise odgovoriti nikome na uvrede,a isto tako bicu tu!
Ja sam pokusala stisati forum mada sam ja ta koja je napadnuta al nema veze ali vidim da pojedinci uzivaju u pravljenju jos vece vatre.
Vidim da im zaista nije stalo da sve bude ok,ali dobro ima nas svakakvih neko za ludnicu neko ne!I to je za ljude!
Verovatno imaju zabavu ali bas me briga od mene je vise nece imati jer moje odgovore vise nece cuti.
Kada ih ne budu culi ni tada nece biti sretni jer to su takvi pojedinci.
Odmah da kazem da ne mislim na Etro!
Onda cemo videti hoce li me napadati i dalje!
Gledaj i posmatraj svako moje prisustvo na forumu!
Hvala ti..........
Cao :P :P :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 9:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Ontario, vidi, u kontaktu sam sa ETRO i jos jednom ti ponavljam: ONA NIJE NA OVOM FORUMU REGISTROVANA NI POD JEDNIM DRUGIM NIKOM !!!

Nego, nemoj mnogo da me volis, zivota ti... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 9:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Ka1........necu vise da se zamaram sa glupostima jer ako nije Etro onda se ona nema na cega ljutiti na mene.......
pa prema tome prenesi joj moje pozdrave........
I ako je bila tamo Ivana sto ne znam za sigurno isti pozdravi vaze!
OK

:wink:

I ko god da je nije lepo da se krije zar ne? :wink: :wink: :wink:

p.s.
ne mogu ni da se ljutim na tebe nesto mi prirasta srcu jer nisi ti los u dusi samo pises ono sto ne mislis u dusi........isto kao ja :wink: :wink: :wink:
A za ANONIMNU osobu ja sam IZVINJENJE napisala sto se tice moje reakcije i necu da ponavljam!


Hajde sada dalje............... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 11:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Jao kako smo naljutili nasu sveticu ontario. Bas se iznervirala, izvredjala sve neistomisljenike na forumu... I time pobila sve sto je pricala o Bogu i veri. A pritom je i pokazala da je neznalica i da prica stvari u koje se ne razume(onaj deo oko psihijatrije i inteligencije, pameti). I posle se jos cudi sto nema prijatelje. Hahahahaha :lol: Izgleda da nije primetila da ljudi ne vole sociopate :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 11:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 11:50 pm
Postovi: 37
Lokacija: Beograd
Dragi ljudi,
Ja sam novi clan na ovom forumu i mislila sam da on sluzi da pomaze ljudima i prikljucila sam se kao zdravstveni radnik i osoba koja je voljna da pomogne kad moze... Ne mogu da poverujem sta sam procitala na prethodnih par stranica... Osoba je iskreno postavila pitanje sa nadom u odgovor,a na njenoj temi je svadja o nekim stvarima koje se ticu privatnosti clanova... Ostala sam bez teksta... Ne mogu da verujem da mozete tako... Probajte da se stavite na mesto osobe koja je pokrenula temu... Ima problem i vama ga kaze sa nadom za pomoc i evo sta se desi...

_________________
Deca su ukras sveta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 31, 2007 12:19 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Apr 10, 2007 8:47 pm
Postovi: 76
ontario je napisao:
E znas koju sam informaciju dobila:

U ludnicu ne primaju visokointelegentne osobe ali maloumne primaju u Lepoglavu pa im se obrati ime ti je upisano!


Zapravo, njih najviše i primaju. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 31, 2007 12:23 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Apr 10, 2007 8:47 pm
Postovi: 76
ontario je napisao:
Hajde brze sta cekas.........nemozes ti samnom jer tamo gde ja idem ne primaju osobe bez intelegencije!


Ijao, divno! :D
Baš lepo kad primaju samo telegentne.



Ontario, molim za oprost, eto - grešnik, nisam mogao da izdržim. Pa kad mi oprostiš, onda ću opet. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 31, 2007 12:40 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Apr 10, 2007 8:47 pm
Postovi: 76
Jefimija je napisao:
Знате ли да је наш велики писац Дорица Ћосић изјавио да је врхунац људске слободе одлука о самоубиству :o !! КО БИ РЕКАО, ДА ТАКАВ ЧОВЕК, ТАКО НЕШТО КАЖЕ... :( Шта мислите о томе?


To nije rekao Ćosić :-? već Seneka. Samo, pitanje je da li osobe koje nisu tele-gentne mogu da dobace značenje i smisao te ideje, pa se ne ih usudio da prodiskutujem. Pa neka probaju intelEgentni. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 31, 2007 12:45 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Ja napomenuh moju reakciju necete dobiti na nacin na koji ocekujete prema tome hajde.........cekam........
Sta jos imate?

Nastavite!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 31, 2007 9:18 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 03, 2007 1:16 pm
Postovi: 185
Lokacija: Novi Sad
Evo ja cu se nastaviti,mada moram priznati,to izbegavam vec devet stranica unazad,izuzev kratkih nebitnih komentara.Izbegavam,jer mi je vas nacin komunikacije pomalo stran.Toliko je sve ovo otislo predaleko da prerasta u najobicniji primitivizam.Bas da vidim ko ce se naci prozvanim!Nadam se da ne moram da jos i naglasavam na koga sve mislim i da nisu svi na ovoj temi tako okarakterisani.Jos pre devet stranica jedna je devojka postavila jedno posve jednostavno pitanje,a dobila...Iskoristili ste svoju anonimnost da pisete sta vam padne napamet.Dobro,demokratsko smo drustvo,valjda,pa nam je dozvoljeno da iznosimo svoja misljenja.Ali da li nam je dozvoljeno da postajemo agresivni,netrpeljivi prema tudjem misljenju?Da li nam je bas dozvoljeno da toliko ponizavamo jedni druge pa i sebe?Pitam se samo sta bi bilo da smo u stvanosti(ipak je ovo jedna vrsta virtuelnosti gde se svi krijemo iza svog nika).Verovatno bi se potukli samo zato sto je neko pitao nesto sto ga zanima.Eto kakvi smo mi to!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 31, 2007 10:39 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 2:58 pm
Postovi: 436
Људи, девојка је поставила питање, и одмах га је добила од стручног лица... И мало би било ружно од осталих који немају везе ни са медицином, а некмоли психијатријом...да јој даље о њеном проблему било шта причају. Прича је потекла другим током... дубље о проблему самоубиства. Али су сви ситни и сујетни људи скупљени на једном месту наставили да руше било какву идеју.

А сви имају жељу да буду интелегентни, паметнији од других и верују да постижу то вређањем других. Е па драги моји....не тражите признања од других, не задовољавајте се малим подвицима: браво царе, што си јој рекао. Већ се истински средите сами са собом.

И мени је више мука од овог форума. где год да одем свако има нешто да каже, много боље од овог што је рекао пре њега јер је он глуп (а испостави се да је он субсубсуб специјалиста за ту област). И ако неко и објасни овом да греши он се надури и чека га на другом месту да започне свађу и да га вређа.

Мали људи!!!! Промашени животи!!!!

А Ћосић је онда јако лоше интерпретирао и тумачио Сенеку.


одох


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 31, 2007 1:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 05, 2005 7:52 am
Postovi: 321
Lokacija: Pisite mi na mail
Mislim da je za suicid bitan ne samo psihifcki, vec fizicki faktor. Misljenja sam da samo telo i centralni nervni sistem salje razlicite signale u mozak. Ti signali su prijatni, dokaz su da je sve ok. Covek koji je zdrav uziva u zivotu, i ne razmislja o suicidnim pomislima, ispred njega je zivot svez, zivot ispunjen blagodascu. Ako se pak ova divna ravnoteza zdravlja, rad unutarnjig organa, i svih procesa u organizmu poremeti, uzimajuci u obzir da svi ti neprijatni signali stizu u mozak, covek biva obeshrabren da nastavi zivot. A osim toga bude se i razliciti mehanizmi i nagoni za prezivljavanje. Covek shvata da se razboleo, pa se brine, pa se zivot zaustavlja i bavi se svojim izlecenjem, pa kad shvati da se ne moze izleciti, i da je bolest sudbina svakog coveka to ga prilicno razocara.. To je i ono staro "u zdravom telu zdrav duh". Naveo bih jedan primer slikara, cini mi se Vana Goga. On se u srednjim godinama poprilicno razboleo. Ni dan danas najvisi primarijusi nisu uspeli da odgonetnu od cega tacno. Imao je uzasne bolove u telu. Pretpostavlja se da je boleo od, ne znam kako da se izrazim, nespecificnog manjka kiseonika u organizmu.. Cesto je taj covek razmisljao o samoubistvu, a bio je tako divan. Toliko osecajan umetnik i covek. Jednoga dana se upucao pistoljem u stomak, a poslednja recenica mu je bila"Bol koji snosim vise ne mogu podneti, bolje je da ovako umrem." Iskrvario je na ocigled nekih svojih prijatelja, koji su jedini poznavali i razumeli njegovu samrtnu odluku.

Verujem da zelja za samoubistvom, potice od raznih misli koje se podsvesno razvijaju. Na prvom mestu je ocajanje i razocarenje. Jednom sam procitao u knjizi Albera Kamija recenicu "filozofsko samoubistvo". Covek koji izgubi nadu u zivot i snove, je kao covek koji se okliznuo. Ni najjacem optimisti nece bas vecno polaziti za rukom da izbegava da zaviri u svet tame. Svet crnih misli, koji podseca na kucu straha. Nazvao bih to filozofskim samoubistvom ili pokusajem samoubistva psihickim putem. Jer covek samog sebe na neki nacin uvlaci u to i inicira. Znate li da mladi ljudi do 21 prve godine nemaju potpuno razvijen centar za strah, dok se svi ostali centri razviju. Misljenja sam da je to vrlo istina. A evo i zasto, vratio bih se opet onim signalima. Mozak se ne razvija samo spoljnim pobudama, vec i unutarnjim. Misljenja sam da ljudi tek posle 20 godine pocinju osecati starenje i prolaznost zivota. Iako nece odmah o tome razmisljati, vec ce sacekati deceniju ili dve tri. Osecaj prolaznosti koji dolazi podsvesno podseca na pogrebni pir nasih celija koje umiru svakoga trena. Mislim da mozak to jest svest primajuci taj neprijatan osecaj, tad pocinje da uvidja znacenje zivota i smrti.

Postoji jos nesto sto bi moglo da nagoni, razlog za samoubistvo, a to je ukratko preteran seks. Evo kako. Covek ako ima pregrast odnosa sa pregrast partnera. Recimo da je on svoj smisao tim tempom ispunio za samo godinu dana. Evo i jedne moje teorije. Pretpostavimo da priroda zna sta radi, da li ce dozvoliti da jedan muskarac oplodi citavu jednu planetu? Da li bi njoj i njenim zakonima koji su po svojoj prilici vrlo promisljeni i pocivaju na razlicitosti genetskih materijala, dozvolila da jedna jedinka ima toliko potomaka. To bi bila opasnost za opstanak vrste, buduci da samo razlicitost nosi mogucnost opstanka u nepredvidjenoj okolnosti ili zaraznoj bolesti. Mozda bi radije ubila jednu jedinku nego citavu vrstu. I eto materijala za samoubistvo. To jest ugradjen mehanizam koji kaze:"Stani- pazi, moze nesto da te zgazi" :D Dobar primer za neophodnost razlicitosti su neke vrste koje se kloniraju. Jedna jedinka se razmnozava bez partnera, a njeni potomci imaju iste gene. Kada se pojavi neka bolest svi se razbole i ako jedan ne moze da savlada sledi da nece nijedan. Sa druge strane zena ne moze da ima beskrajno mnogo potomaka, jer njeno telo tacno zna koliko je zena puta radjala. Ako uporedimo hipoteticki brojac nekog inteligentnog mehanizma u mozgu koji broji potomke, koji bi mogao postojati, muskarca i zene, dobili bismo 100:1 potomak, primera radi. Sta mislite kako bi se zena osecala posle 10 dece? Iscrpljeno, zar ne.. Sto je previse previse je, isto bi moglo da vazi i za muske..

Eto danas ste culi jednu ultra novu teoriju :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 137 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google Adsense [Bot], larsfloris i 218 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: