Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: imam problem vec 3 meseca
PostPoslato: Čet Mar 03, 2011 8:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 03, 2011 8:00 pm
Postovi: 5
imam problema vec 3 meseca menjaju mi se simptomi. prvih mesec dana imao sam svako dnevnu blazu temperaturu i nakon toga znojenje, peckanje po telu, ucestalo mokrenje,posle mokrenja dug iscedak, kap po kap mokrace iz penisa, bol i peckanje u penisu, bol u donjem djelu stomaka, bol u testisima i u predjelu izmedju nogu, jake upale nogu, preponama, kukovima, iznemoglost, pogorsava mi se vid iz bliza vidim mutno, ubrzani rad srca, puno mi je hladno, previse mi se usne suse. zadnjih mjeseci isto samo sto nemam temperaturu i znojenje, nego znoim se u predjelu testisa na dodiru osjetljive pocrveni koza, znoj po penicu nekako cudan kao mastan lepliv i ima neki cudan miris kad dodirnem penis i pomirisem ruku, radi mi koza po penisu i testisima non stop, opusti se koza od testisa skroz pa se tako sakupi da nema mesta za jedan testis a drugi ulazi kao negdje u stomaku i tako, zadnje vreme bol ko da hoda bole me testisi pa se bol prebaci u donjem delu stomaka cas sa leve cas sa desne strane, pa se otud prebaci izmedju nogu, pa se bol prebaci u nogama eto valjda nisam izostavio nesto, mozda sam malo naporan sa detaljima al imam tako jake bolove da neznam stacu :( molim vas reci te mi gde da se obratim i ako zna ko sta mi je? unapred hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: imam problem vec 3 meseca
PostPoslato: Pet Mar 04, 2011 8:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 18, 2010 7:39 am
Postovi: 15
Ja bih se cekirao na STD... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: imam problem vec 3 meseca
PostPoslato: Pet Mar 04, 2011 10:05 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
ne mogu da verujem da nisi otisao kod lekara???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: imam problem vec 3 meseca
PostPoslato: Pet Mar 04, 2011 6:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 03, 2011 8:00 pm
Postovi: 5
iso sam kod urologa prvih mesec dva, bio dva tri puta kod dermatologa prije 5 dana iso kod ginekologa i kazu da mi nije nista a ja i dalje imam prejake bolove. vadio sve vrste krvi mokrace vise puta radio sam test na sifilis, HIV, hapatitis B, hapatitis C, radio sam i na klamidiju i jos3 druge neznam kako se zovu posto sam sve nalaze zagubio, ovo sve preko brisa, radio sam bris prostate sterilna je, urino kulturu tri dana uzastopno i sve sterilne, na ultra zvuku sve uredu i jos dosta nalaza iz krvi svi su uredu. nek mi neko strucan odgovori il ko je imao iste simptome, molim vas posto stvarno neznam vise gde da se obratim. E i ovo imao sam redovne seksualne odnose od 7 meseca prosle godine sa jednom osobom sve do prije tri meseca kad mi se desio ovaj bol. hvala jos jednom unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: imam problem vec 3 meseca
PostPoslato: Pet Mar 04, 2011 6:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 03, 2011 8:00 pm
Postovi: 5
kod kog doktora da se javim za STD i objasnimi zasta je to???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: imam problem vec 3 meseca
PostPoslato: Pon Mar 07, 2011 11:30 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
probaj piti caj od svile kukuruza a mozes da stavis po krisku crnog ili čen belog luka u njega--i ako si nervozan bromazepam al bolje ako si stvarno nervozan sto verujem da jesi da odes kod neuropsihijatra-
PRETPOSTAVLJAM DA SI JAKO OPTERECEN STANJEM I DA TI ORGANIZAM POBRKAO-prosto receno
srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: imam problem vec 3 meseca
PostPoslato: Pon Mar 07, 2011 8:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 03, 2011 8:00 pm
Postovi: 5
probacu havala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: imam problem vec 3 meseca
PostPoslato: Pon Mar 07, 2011 8:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
elvis82 je napisao:
kod kog doktora da se javim za STD i objasnimi zasta je to???
STD (sexually transmitted diseases) - seksualno prenosive bolesti...znaci treba utvrditi da li je prisutna neka genitalna infekcija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: imam problem vec 3 meseca
PostPoslato: Pon Mar 07, 2011 9:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 03, 2011 8:00 pm
Postovi: 5
hvala ti. a reci mi imali to u d. zdravlje il moram na glavnu kliniku posto kod mene u gradu nema klinike moram u drugom gradu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: imam problem vec 3 meseca
PostPoslato: Sre Mar 09, 2011 6:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
najpre se javlja svom lekaru u domu zdravlja, pa on upucuje gde vec bude trebalo...ali kazes da si vec obavio te analize (to su ti npr. oni brisevi koje spominjes)...jedino sto mogu da predlozim je kontrolni pregled...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 291 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: