Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Feb 27, 2012 12:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 26, 2012 6:13 pm
Postovi: 5
Atina,
i moja otac je operisan na prvoj hirurskoj,doktor koji ga je operisao nam je rekao da sme sve da jede a sestre su mu rekle da ne sme nista sto nadima, sto je i logicno. Tako da jede 6-7 puta dnevno ali male kolicine,sam vremenom oseti sta mu odgovara a sta ne. Pije svaki dan sveze cedjeno voce i povrce(cvekla,sargarepa,jabuka,pomorandza,kivi,brokoli,prokelj,zelena salata,persun),izbegava slatko(to mu najteze pada). Za sada se dobro oseca,videcemo kako ce podneti hemoterapiju,treba da nam stigne vidatox i nadam se da ce mu on ublaziti dosta hemo.
Na gastroenteorologiji ce imati hemoterapiju.imao je zakazanu prvu pre petnaest dana,medjutim kada je otisao doktor je pozlilo pa su ga vratili kuci i zakazali opet za petnaest dana,nadam se da ce sada i krenuti sa njom.
Borimo se svim silama da unistimo svaku tu prokletu celiju kancera i sigurna sam da cemo uspeti u tome. Imamo u blizini zenu kojoj je pre petnaest godina odstranjen zeludac,slezina,trideset zlezda i metar i po creva,zdrava je hvala Bogu,a rekli su joj da nece dugo.
Ona mi daje snagu i nadu
Bice dobro znam
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Feb 27, 2012 9:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 19, 2012 6:43 pm
Postovi: 37
PSN, hvala na odgovoru. Imam jos jedno pitanje, a to je da mi preporucis dobar sokovnik koji dobro cedi to tvrdo povrce. Ja sam ih do sada imala nekoliko i oni su odstrane mnogo, a naprave malo soka, pa bi mi za pola litra soka od cvekle trebalo sigurno 2-3 kg cvekli. Imala sam i neki Gorenje koji je odmah pregoreo (haha taman da opravdava naziv). Da li mozes da mi kazes koji sokovnik koristis?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Feb 27, 2012 1:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 27, 2012 12:42 pm
Postovi: 5
Postovani,
jako mi je zao sto vas zivot muci na ovakve nacine. Vidim da trebam zahvaliti zivotu sto je moja porodica zdrava..Ipak, ja nemam mira, te imam jednu prijateljicu koja je divna zena ali starija te joj kompijuter i te stvari teze idu od ruke..Odlucila sam se da joj pomognem..Ona zeli da nabavi ovaj lijek..Nekako mi cudno zvuci slati novac i cekati lijek...Moj mejl je [email protected] pa ako mi neko moze pomoci i dati malo opsirnije informacije molim da se javi..Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Feb 27, 2012 2:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 26, 2012 6:13 pm
Postovi: 5
AtinaBG je napisao:
PSN, hvala na odgovoru. Imam jos jedno pitanje, a to je da mi preporucis dobar sokovnik koji dobro cedi to tvrdo povrce. Ja sam ih do sada imala nekoliko i oni su odstrane mnogo, a naprave malo soka, pa bi mi za pola litra soka od cvekle trebalo sigurno 2-3 kg cvekli. Imala sam i neki Gorenje koji je odmah pregoreo (haha taman da opravdava naziv). Da li mozes da mi kazes koji sokovnik koristis?


Neki stari braunov sokovnik kupljen pre 100 godina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Feb 28, 2012 2:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 23, 2012 12:53 am
Postovi: 4
Pozdrav svima,
htela sam da pitam sve one koji imaju iskustva sa upotrebom ovog leka oko doziranja,mora li se uzimati na tacno 8 ili 12 sati,znate ono kao antibiotik sto mora?
i da li se uzima na 8 sati po 5 kapi(tri doze dnevno) ili na 12h po 5 kapi(dve doze)

hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Feb 28, 2012 2:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 03, 2011 11:49 am
Postovi: 28
meni su prvo rekli da moj otac treba da uzima 5 kapi na 12 sati, a posle su mi rekli 5 kapi na 8 sati. da ne mora da bude bas toliko precizno, ali da pola sata pre uzimanja leka ne sme da jede, pije, pusi, tj moze da jede pola sata pre leka.
posle su mi rekli da se pije na 8 sati ako bolesnik ima metastaze.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Feb 28, 2012 4:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 12:34 pm
Postovi: 15
maaakica je napisao:
Pozdrav svima,
htela sam da pitam sve one koji imaju iskustva sa upotrebom ovog leka oko doziranja,mora li se uzimati na tacno 8 ili 12 sati,znate ono kao antibiotik sto mora?
i da li se uzima na 8 sati po 5 kapi(tri doze dnevno) ili na 12h po 5 kapi(dve doze)

hvala


Makice, uzima se na pola sata pre obroka, ne po satnici. Vazno je da se postuje ritam, zato i ide pre obroka.

Inace preve dve nedelje se uzima 2 puta dnevno, posle toga se prelazi na 3 puta. Vazno je jaaaako je vazno da se nista ne stavlja u usta 30min posto se kapi stave pod jezik.

Puno srece i pozdrav svima koji su se ovako lepo raspisali o iskustvima. Mislim da mogu da se pozdravim sa vama. Imate sve sto vam treba ovde, imate jedni druge.

Ako nekom bas zagusti, tu je pp.

Budite i veseli i raspolozeni, borite se i pobedite. Javite kad se to desi. Jer to daje snage i drugima.

Sandra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Feb 28, 2012 7:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 23, 2012 12:53 am
Postovi: 4
hvala vam na odgovorima,od sutra krecemo,pa cu javljati utiske!

pozdrav svima,i puno srece


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Feb 29, 2012 6:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 29, 2012 5:56 pm
Postovi: 2
Postovani,

Ukoliko nekome treba kubanski lek VIDATOX, ja imam cetiri kutije i prodajem ih po nabavnoj ceni. Ako je nekome potreban moze me kontaktirati na broj +381 60 3090680.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Mar 01, 2012 12:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 27, 2012 12:42 pm
Postovi: 5
mivena je napisao:
Svakom kom treba pomoc oko nabavka vidatoxa iz Tirane nek se javi na pp rado cu objasniti sta treba od dokumentacije i oko putaa.
Pozz



Pozz,
molim te napisi mi nesto detaljnije o ovoj nabavci, trebam lijek hitno..poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Mar 01, 2012 3:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 29, 2012 5:56 pm
Postovi: 2
Ja sam iz Beograda, moj broj mobilnog je +381 60 309 0680 . Imam cetiri kutije Vidatox-a i mogu Vam ga poslati ukoliko ne zivite u Bg. Slobodno me kontaktirajte na ovaj mobilni pa se mozemo dogovoriti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pet Mar 02, 2012 3:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 1:57 am
Postovi: 1
Nov sam na forumu i maltene sam sve postove pročitao o leku Vidatox
Elem, majka inače boluje od adeno ca pulm C34, počeli smo sa HT, završili prvi ciklus, uskoro počinjemo i drugi. Ima zakazan PET sken, i čekamo nalaze skenera i tumor markera.
Da li bih mogao da zamolim za kontakt od Laure ili Raula na pp?
Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pet Mar 02, 2012 4:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 25, 2012 3:22 pm
Postovi: 11
darko81bgd je napisao:
Da li bih mogao da zamolim za kontakt od Laure ili Raula na pp?


Adresa je: * zloupotreba *


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pet Mar 02, 2012 5:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 4:28 pm
Postovi: 4
Pozdrav svima, nova sam na forumu
Interesuje me da li Vidatox deluje na karcinom stitne zlezde? Meni je pre dve godine utvrdjen ca dojke,primila sam HT i zračena, a pre 4 meseca ca štitne žlezde. danas sam se vratila sa Instituta u S.Kamenici gde mi je utvdjeno,nakon radijojodne terapije da se karcinom stitne žlezde malo raširio na pluća. U iščekivanju nove RJ terapije, Ct i ostalog, pokušala bih sa Vidatox kapima.Ukoliko neko zna da deluju za ovaj tip kancera, molila bih da mi odgovori.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pet Mar 02, 2012 10:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 23, 2012 12:53 am
Postovi: 4
pozdrav,
da li neko moze da mi kaze o propratnim simptomima kad se pocne sa koriscenjem vidatoxa
tata je jutros popio prvu dozu,dakle samo 5 kapi i kaze da se lose osecao i da je dobio povisenu temperaturu pa se plasi da nastavi.
da li je to normalno,molim vas ko zna da mi odgovori


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 78 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: