Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2337 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 156  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 20, 2008 12:12 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:29 pm
Postovi: 226
ku noc,draga.cmmmmmmmmmmok


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 20, 2008 12:15 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:29 pm
Postovi: 226
sutra mi napisi sledece:u koliko sati ti je rucak,u koliko inace veceras i u koliko lezes;hahaha ja ti dodjem ko racija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 20, 2008 12:18 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:29 pm
Postovi: 226
:D i ja od ujutro krecem da vezbam[za pocetak u kucnoj varijanti]i vise ne koristim gradski prevoz osim kad je nesto bas urgentno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 20, 2008 11:02 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
Dobro jutro draga,
evo redom
ja napravila od jutros plan pazi ovako
ustajanje 6,3o izvedem psa, istusiram se popijem nes bez mleka bez secera sa jednom galetom pirinca
radim od 9 idem peske do posla (zivim kod fontane a radim u genex kuli-haha, ali jos 2 nedelje pa se selimo na Dorcol)popijem jos jedan nes naravno bez kofeina
10,00 dorucak obicnio 2 vocke ili jedna vocka i razene i ovsene pahuljice jutros 2 grejpa
12 uzina (5 badema 5 lesnika)
14,oo rucak(krompir salata,pirinac mala pecena paprika-danas)
16,oo uzina(2 sargarepe komad celera)
izmedju 18-18:30 vecera(zelena salata sa malo pirinca danas)
vezbice leg magic
spavanje 23, 24 e sad tu je problem onaj prazan hod od 19,oo do 24,oo
ih draga jel treba i ostala kad sta radim hehe :lol: Cokic pitaj ako nesto treba. E sve to ja izguram dok ne dodjem kuci, a onda umesto da zapalim cigaru ja jedeeeeeeem dok ne legneeeeem. E tu je problem. E da ne zaboravim i preko 2 litre vode. Pitaj draga ako treba jos nesto :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 20, 2008 11:09 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Dobro jutro!
Ih bre Grazzo pa ti si sva isprogramirana haha.Ima da postanes miss fitnes. :D
To sto ti uneses preko dana je minimum kalorija,nema sanse da ne smrsas.Drzim ti palceve :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 20, 2008 12:09 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
Ma ubi me ono posle 19,00 draga, ne znam od cega se debljam :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 20, 2008 12:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Mislim da bi posle vezbi iako su u vecernjim satima trebala nesto da pojedes.Sve drugo ce ti jako iscrpeti organizam.Mozda,ako neces proteine,da pojedes kasicu sa malo voca i tako ces se mnogo bolje osecati.Shvatila si da tvoj organizam tolerise neke zitarice pa ne vidim zasto ih ne bi unosila i uvece.Poboljsavaju varenje i probavu a i neces osecati glad.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 20, 2008 1:10 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
Ma draga nije to glad, to je vise potreba za cigaretom mislim ja :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 20, 2008 6:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 9:45 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima. Imam jedno pitanje za Vas.
Moj test je pokazao netoleranciju na kravlje mleko, mlecne proizvode,
soju, pirinac i na razne emulgatore.
Da li mozda neko zna gde moze da se nadje ovseno ili mleko od prosa a da u svom sastavu nema lecitin. Ili mozda imate neki drugi predlog za zamenu kravljeg mleka.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 20, 2008 6:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Cao,

mislim da tako nesto neces uspeti da pronadjes.U svakom od tih mleka je dodat leciti.Ja smem ovseno mleko i iz tog razloga sam zvala ordinaciju u kojoj sam radila test,pa su mi rekli da smem da ga koristim jer su to znemarljive kolicine lecitina.Mozda je najbolje da i ti pitas lekare u toj laboratoriji u kojoj je radjen test.Ako to uradis molim te javi nam sta su tebi rekli.Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 20, 2008 7:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 9:45 pm
Postovi: 3
Martat, hvala na odgovoru. Cao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 20, 2008 7:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 02, 2007 12:52 pm
Postovi: 193
E draga Grazza, pa i sama znas da su misici tezi od sala. Pa valjda ti se zato ni vaga ne pomera u levo!? Doduse, trebalo bi da primetis u obimima....
Joj, ja sutra dobijam rezultate iz laboratorije! Drzite mi palceve! :) A sad odoh na plazmicu sa mlekom dok je jos mogu :P Sve mi se nesto cini da ti zabrane ono sto si najcesce konzumirao... moj trip, videcemo :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 21, 2008 12:19 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:29 pm
Postovi: 226
grazzo sreco,nista ti to ne valja...eb ga.
Kafa bez dodataka nije hrana,voce za dorucak i pahuljice-u redu;bademi i lesnici za uzinu o.k. ali dodaj jos neki-to je premalo;sta u jednom obroku traze pirinac i krompir?uzmi jedno od toga i dodaj jos nesto,mozda parcence mesa,paprika ne treba da bude mala,dodaj vise povrca zbog minerala i vitamina ;sledeca uzina je o.k.;vecera ti je blagi uzas,kao prvo premala.
Sve u svemu mislim da je ovde premalo kalorija,sto znaci da deluje ali ne moze dugo da se izdrzi,a bolje da svake nedelje smrsas 0.5-1kg,nego da za 10 dana smrsas 5kg i da se onda vratis na stari nacin ishrane i da se ugojis.Drugo,veceru moras da pojacas,ako jedes tako rano,da posle ne budes gladna,Proteini su bitni za izgradnju misica,za snagu i duze se vare pa daju sitost,a nemaju mnogo kalorija,moras da ubacis neke proteine u ishranu,ako to ne zelis,a imas problem da izdrzis da nista ne jedes posle te oskudne vecerice,onda ubaci jos 1 mini obrok u 20-21h,dakle 3 sata pre spavanja,tako ces leci praznog stomaka,a i izbeci ces frustraciju oko odricanja.Dalje,posto nisi u mogucnosti da za rucak pojedes neku supicu,onda to mozes za veceru,zbuckas neko dozvoljeno povrce,malo zacina,a mozes i parce mesa da ubacis,skuvas i jedes. Mrzi me sad da to radim pa mozes i ti da proveris koliko ukupno kalorija ima ovaj tvoj primer ishrane,ne treba da unosis u organizam manje od 1200 kcal dnevno,jer ces tako usporiti metabolizam,a ovde pokusavamo da ga malo ubrzamo,zar ne?1savet,ako pravis nesto sa zasladjivacem bolje uzmi fruktozu[60gr fruktoze=100gr=100gr dextroze secera po slasti]ima nizi glikemijski index i manje ti treba za isti ukus.

RECEPT:suve kajsije prelij vodom,toliko da ih prekrijes i ostavi sat dva da malo nabubre,izvadi ih iz vode[mozes da je popijes ako su duze stajale ima divan ukus]pazljivo ih otvori i napuni ih mlevenim bademima,lesnikom ili nekim drugim kost.vocem[u originalu je sa orasima i umacu se do pola u cokoladu]-to ti je isto o.k za uzinu.Ako sam nesto zaboravila reci.
cmokic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 21, 2008 12:26 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:29 pm
Postovi: 226
gasspar,nema toga sto trazis,ali mozes kokosovo i bademovo mleko i mozes to sam/a da pravis.procitaj moje poruke na prethodne 2-3 strane,napisala sam gde na netu moze da se nadje recept


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 21, 2008 10:45 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
wow ovo sa suvim kajsijama mi se svidja. ali ne smem cokoladu. Malo sam se bolje organizovala, ubacila sam vise v ezbi i setanje pa ce da krene. Juce je bio cetvrtak to je klopa pred kraj nedelje jer ja prasvim vikendom za celu nedelju. danas je bolja.

dorucak pahuljice raz ovas i jedna kruska
uzina 5 badema 5 lesnika
rucak krompir preliven maslinovim uljem i belo meso
uzina sargarepa i celer
vecera tunjevina i zelena salata

Ma ti si slatkis sto mislis na mene cokic


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2337 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 156  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: