Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 240 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 10, 2009 12:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 03, 2009 5:20 pm
Postovi: 15
Ja sam trut, ne mogu mnogo da se mrdam, posao mi je takav da nema puno ni levo, ni desno. Prvi put danas ne osećam onu bolesnu glad, nisam prekinula, pijem i dalje. Nemam više nikakvih neželjenih dejstava, super sam raspoložena već danima, malo mi je san isprekidan. Ni gram nije sa mene spao, a ako tako ostane, posle ovoga ozbiljno ću početi da se bavim fizičkim aktivnostima. Samo da me ne strefi neki srčko, nisam ni mlada više...45ta...uf. Kaća20 hvala na podršci, ostali su, izgleda, smršali dovoljno, pa neće da se druže sa nama debeljucama .:D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 10, 2009 1:59 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 31, 2009 5:10 pm
Postovi: 13
Lokacija: Bec Wien
:lol: hahahha ma neka ih pusti ti njih negledaj druge gledaj sebe i mi ce mo skinuti valjda koji kg hahahhaha kolko imas kilograma ti?
Ma nista sestro samo kreci se jer od ovih tableta izaziva da se znojis a drugacije salo se nemoze dopiti nego tako i piti sto vise vode jer voda spira salo al zato ides cesce u WC haha nem da nemoozess :lol:
al prvih dana htela sam crknuti em sto sam navikla da jedem :D previse em sto ti muka i nesvest nisi navikla da poludis e posle negde 4 dan je bilo super navikao se zeludac hahaha jel imas msn sestro? ako imas
DE TURI MI GA ovaj TURI ME hahahah [email protected] ;) :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 14, 2009 3:42 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Mar 16, 2005 5:39 am
Postovi: 51
Pozdrav svima! vidim da ima dosta Vas koji su pili,piju ove tablete pa me zanima jer vidim da ima razlicitih misljenja da li se preporucuju samo bas puno gojaznim osobama ili ih mogu svi piti ? ja imam 57kg a visina 162 i volela bih da izgubim 4,5 kg da li ima svrhe piti i da li se kg vracaju posle prestanka uzimanja tableta ? iz nekih postova vidim da se glad smanjila nekima do granice da bas nista ne jedu - ali znaci ako se to desi ipak se mora da kazem na silu nesto jesti da se ne bi napravile komplikacije ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 14, 2009 4:19 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 31, 2009 5:10 pm
Postovi: 13
Lokacija: Bec Wien
pozz ana posto niko odgovara evo ja cu ..hehe
pa mogu ih piti svi koji zele smrsati hehe
4,5kg nije mnogo a mi svi moramo vise jbg meni se nisu vratili jel pazim sta jedem inace glad se smanjiva meni se nikako nejede cak pijem jacu dozu tableta od 15 mg tako da cisto radi reda uzmem nesto malo u usta
ipak moras od necega ziveti jbg :) toliko od mene pozzzz :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 14, 2009 11:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 27, 2009 12:42 pm
Postovi: 27
prestala sam da pijem reductil jer sam smrsala 2kg i to se vratilo, ocigledno da na mene ne deluju, jedino sto je bilo pozitivno dok sam ih pila je sto sam imala energije mnogo vise...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 14, 2009 11:57 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 31, 2009 5:10 pm
Postovi: 13
Lokacija: Bec Wien
a joj lepotica2 :( meni super napreduje jedno sigurno 5 kg sam skinula za nepune dve nedelje pa sad neznam videcemo hvala bogu nisu se jos vratile kilogrami, a jos se nisam vagala takoo da ovako mi je bolje da neznam tj poznajem po odeci koje nisam mogla obuci !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 14, 2009 12:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 27, 2009 12:42 pm
Postovi: 27
e blago tebi ...ocigledno da kod mene ne deluje ... :(
kazem ti,jedino sto je bilo fenomenalno, je da sam imala energije...
:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 14, 2009 1:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 18, 2008 12:57 am
Postovi: 4
koliko ste platile reduktil i gde ste ga nasle?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 14, 2009 2:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 03, 2009 5:20 pm
Postovi: 15
ana: reduktil koriste-PACIJENTI koji imaju nezdravu gojaznost-index telesne mase najmanje 30kg/m² i kod prekomerne težine, gde postoji faktor rizika, kao što je pojava šećerne bolesti i/ili visok nivo masnoća u krvi i gde je indeks telesne mase (BMI) najmanje 27kg/m². BMI: telesna masa u kg/visina na kvadrat u metrima (kg/m²). preporuku dobijaš od lekara specijaliste, posle kontrole krvi, e sad, što mi ovde sve dobijamo za novac i bez ičije odgovornosti, to je već neka druga tema.
kaća: pozdrav!
lepotica2: popila sam 14 kapsula od 10mg, ni gram nije otišao sa mene, popiću sve, ali vidim da je to-TO. energije imam samo kad se dobro naspavam i kad nema stresa. ni više ni manje nego pre. inače sibutramin spada u nedozvoljena doping sredstva kod sportista. a sto se tiče saveta da uz neku hemiju pojačam telesne aktivnosti i smanjim ugljene hidrate, pa onda mi i ne trebaju skupa sredstva da bih oslabila.
natalija: 10mg košta 40€ ± 2€.

ZAKLJUČAK: moje iskustvo nameće konstataciju: bačen novac.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 14, 2009 2:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 03, 2009 5:20 pm
Postovi: 15
p.s. pogledajte film "rekvijem za snove".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 14, 2009 3:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 27, 2009 12:42 pm
Postovi: 27
AGabriel je napisao:
ana: reduktil koriste-PACIJENTI koji imaju nezdravu gojaznost-index telesne mase najmanje 30kg/m² i kod prekomerne težine, gde postoji faktor rizika, kao što je pojava šećerne bolesti i/ili visok nivo masnoća u krvi i gde je indeks telesne mase (BMI) najmanje 27kg/m². BMI: telesna masa u kg/visina na kvadrat u metrima (kg/m²). preporuku dobijaš od lekara specijaliste, posle kontrole krvi, e sad, što mi ovde sve dobijamo za novac i bez ičije odgovornosti, to je već neka druga tema.
kaća: pozdrav!
lepotica2: popila sam 14 kapsula od 10mg, ni gram nije otišao sa mene, popiću sve, ali vidim da je to-TO. energije imam samo kad se dobro naspavam i kad nema stresa. ni više ni manje nego pre. inače sibutramin spada u nedozvoljena doping sredstva kod sportista. a sto se tiče saveta da uz neku hemiju pojačam telesne aktivnosti i smanjim ugljene hidrate, pa onda mi i ne trebaju skupa sredstva da bih oslabila.
natalija: 10mg košta 40€ ± 2€.

ZAKLJUČAK: moje iskustvo nameće konstataciju: bačen novac.


slazem se sa tobom, em bacen novac em sam koristila sredstvo koje mi je donekle poremetilo metabolizam...
upravo to hocu da kazem ljudima da sam pogresila jer sa vezbama i reduktivnom ishranom i ne treba da pijemo reductil.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 14, 2009 3:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 27, 2009 12:42 pm
Postovi: 27
natalijadjusic je napisao:
koliko ste platile reduktil i gde ste ga nasle?

ja sam kupila u takovskoj 7 http://www.apotekapharmanova.rs/index.php?page=home


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 14, 2009 3:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 27, 2009 12:42 pm
Postovi: 27
AGabriel je napisao:
p.s. pogledajte film "rekvijem za snove".


sta je u tom filmu :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 15, 2009 12:49 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Mar 16, 2005 5:39 am
Postovi: 51
kaca hvala na odgovoru , lepotica 20 kazes da ti se vratila 2 kg koji si izgubila ? koliko si kg imala i koliko si ih pila dugo ? ja se toga plasim da se ne vrate kg , a cula sam da je valjda lakse onima koji gube po 10 i vise kg da to skinu nego skinuti 2,3 kg
sada sam videla da si lepotice20 pisala da to nije to ... da je bacen novac


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 15, 2009 2:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 03, 2009 5:20 pm
Postovi: 15
lepotice2, film je bolestan, mislim da svaka od nas, pre no što posegne za kojekakvim percima za let, treba da ga pogleda. priznajem, nemam neki apetit, ali daleko od toga da ne jedem ili mršavim. možda bi bolje bilo da prodam ostatak pilulica-lilulica. e, ja sam se baš razočarala...kaća20, kako ti napreduješ?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 240 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: