Zdravije i na duze staze isplativije
Koju vodu pijete?
Moderatori: vlada99, mr ph. Silvio, moderato, admin
- aaaca
- Stalni član

- Postovi: 10525
- Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
- Koliki je zbir brojeva cetiri i pet: 9
- Kontakt:
Re: Koju vodu pijete?
Питање је да ли је здравије. Својевремено сам размишљао о куповини њиховог пречишћавача воде али сам онда себи поставио питање поверења. Зашто бих некоме више веровао него некоме другом? Ко зна да ли Цептер користи квалитетне филтере и резервоаре који у воду не испуштају којекакве хемикалије?
- aaaca
- Stalni član

- Postovi: 10525
- Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
- Koliki je zbir brojeva cetiri i pet: 9
- Kontakt:
Re: Koju vodu pijete?
Има ли шта ново годину дана касније?
Re: Koju vodu pijete?
Ja povremeno idem na prirodni izvor na dvadesetak kilometara od kuće. Sipam u staklene flaše i tako par godina u nazad. I mogu da vam kažem da mi voda prija a u tom kraju nema vikendica pa sam sjgurna da ni tako nije zagađen.
- aaaca
- Stalni član

- Postovi: 10525
- Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
- Koliki je zbir brojeva cetiri i pet: 9
- Kontakt:
Re: Koju vodu pijete?
А ја сам пре неку седмицу прешао на филтрирану часмовачу. Користим филтер бокал Аквафор.
-
Germa099
- Novi član

- Postovi: 3
- Pridružio se: Sre Sep 25, 2019 12:43 pm
- Koliki je zbir brojeva cetiri i pet: 9
- Lokacija: United State
- Kontakt:
Re: Koju vodu pijete?
Mineral Water
-
TTanja
- Novi član

- Postovi: 4
- Pridružio se: Sre Apr 13, 2022 12:23 pm
- Koliki je zbir brojeva cetiri i pet: 9
Re: Koju vodu pijete?
Ne znam ja čula da i ove flasirane nisu ok zbog plastike. ili ona kao prečišćivač a ima i neka hidrogenizovana voda, ali nestabilna brzo izvetri kiseonik, ne znam da li to valja čemu?
-
drhealthynitl
- Novi član

- Postovi: 3
- Pridružio se: Čet Feb 06, 2020 11:48 am
- Koliki je zbir brojeva cetiri i pet: 9
Re: Koju vodu pijete?
Hidrogenizovana je odlična za alkalizaciju organizma. Prof.Neumivakin koji je doktor kosmičke medicine kune se u čari hidrogena, gledala sam nekoliko njegovih intervjua i zaista čovek lepo objašnjava o benefitima hidrogena za naš organizam. Ovde kod nas se uglavnom hidrogenizpovana voda koristi u kozmetičke svrhe, jer ima jak antioksidativni efekat i usporava starenje kože i poreveremenu pojavu bora a služi i za duboku hidrataciju. Mislim d aje to dobra stvar.
-
elena3w
- Novi član

- Postovi: 1
- Pridružio se: Pet Jun 13, 2025 1:57 pm
- Koliki je zbir brojeva cetiri i pet: 9
- Lokacija: Novi Sad
Re: Koju vodu pijete?
Zdravo!
Ne kupujem vodu.
Ugradila sam protočni filter za vodu sa trostepenom filtracijom i zaboravila šta je flaširana voda.
Dobar izbor filtera za vodu je ovde.
Ne kupujem vodu.
Ugradila sam protočni filter za vodu sa trostepenom filtracijom i zaboravila šta je flaširana voda.
Dobar izbor filtera za vodu je ovde.
Re: Koju vodu pijete?
Iskreno, pijem i flaširanu i vodu iz česme, zavisi kako kad.
Kod kuće uglavnom koristim česmu.
Ali moram da priznam — kvalitet zna baš da varira.
Nekad je voda potpuno neutralna i OK za piće.
A nekad ima onaj blagi miris ili ukus hlora koji mi baš smeta.
Počeo sam zbog toga više da obraćam pažnju na filtriranje vode.
Ne zato što pratim trendove, nego čisto iz ličnog iskustva.
Ono što me zanima je gde ljudi stvarno vide razliku.
Jer mišljenja su skroz podeljena.
Neki tvrde da su obični bokali sa filterom sasvim dovoljni.
Drugi kažu da su to više “kozmetičke” promene i da nema neke velike razlike.
Treći opet idu na jače sisteme i tvrde da se tek tu vidi stvarni efekat.
Iskreno, ne znam kome da verujem dok ne čujem više realnih iskustava.
Zato me zanima:
Šta vi konkretno koristite?
Da li ste primetili razliku u ukusu i mirisu vode?
I da li vam se uopšte isplatio taj sistem koji imate?
Kod kuće uglavnom koristim česmu.
Ali moram da priznam — kvalitet zna baš da varira.
Nekad je voda potpuno neutralna i OK za piće.
A nekad ima onaj blagi miris ili ukus hlora koji mi baš smeta.
Počeo sam zbog toga više da obraćam pažnju na filtriranje vode.
Ne zato što pratim trendove, nego čisto iz ličnog iskustva.
Ono što me zanima je gde ljudi stvarno vide razliku.
Jer mišljenja su skroz podeljena.
Neki tvrde da su obični bokali sa filterom sasvim dovoljni.
Drugi kažu da su to više “kozmetičke” promene i da nema neke velike razlike.
Treći opet idu na jače sisteme i tvrde da se tek tu vidi stvarni efekat.
Iskreno, ne znam kome da verujem dok ne čujem više realnih iskustava.
Zato me zanima:
Šta vi konkretno koristite?
Da li ste primetili razliku u ukusu i mirisu vode?
I da li vam se uopšte isplatio taj sistem koji imate?
