Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 52  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 10, 2009 1:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 06, 2001 2:00 am
Postovi: 13
Nadam se da neko moze da me spoji s tim tipom za odaban!Moj mail je [email protected] pa se javite!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 10, 2009 11:16 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Juce sam narucio preko onog tipa 5 komada, e sad uzeo sam jedan vise namerno, a za jedan se odustalo, tako da cu imati 2 bocice preko, pa ako je neko zainteresovan za 22 evra neka mi to kaze sto pre....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 10, 2009 11:17 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ja bih odaban...
PostPoslato: Ned Maj 10, 2009 1:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 08, 2009 2:31 pm
Postovi: 8
pboskovicyu je napisao:
Juce sam narucio preko onog tipa 5 komada, e sad uzeo sam jedan vise namerno, a za jedan se odustalo, tako da cu imati 2 bocice preko, pa ako je neko zainteresovan za 22 evra neka mi to kaze sto pre....

E cao spasu, ja sam ti slala poruka, ne znam sto mi ne odgovaraš, ja sam zainteresovana, pa ako ti nije problem da poručiš i za mene, ako nije frka možeš mi ostaviti neki kontakt na pp pa da se sve lepo izdogovaramo...ja sam iz ns-a inače...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 10, 2009 2:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 09, 2009 12:28 pm
Postovi: 17
Cao opet svima!

Mislim da bi bilo dobro da podelim ovu poruku sa svima vama jer smatram da ovaj forum i jeste za to da se razmene iskustva i da ljudi dobiju priliku da razmotre stvari iz vise uglova...



Caoooo :)))

Slusaj da ti kazem, moja rodjena sestra kao i ja ima takodje HH i poprilicno sam upoznat sa mukama koje ima i kakvih je sve problema imala zbog toga, koliko joj je manji kvalitet zivota i kakva je to muka. Al takodje ja sam najbolje znam sta znaci muka. Pored hiperhidroze koja, ako je za verovati tim zvanicnim statistikama pogadja oko 3% svetske populacije, ja npr. imam i vitiligo tj, kozno "oboljenje". Stavljam pod "" jer i ovo oboljenje kao i HH dosta lekara uopste ne razmatra kao bolest vec kao neki poremecaj sta ti ja znam i za oba ne postoji zvanican lek i smatraju se kao neizlecivim. Vitiligo npr, pogadja oko 1% svetske populacije i ja sam uveren da mi je vitiligo nastao upravo zbog stresa i HH. Tada sam promenio plocu, i kljuc je promeniti nacin razmisljanja i stvari rascistiti u glavi. Poenta ove pricice je da ima nas raznih i svi smo drugaciji, neko je musko, neko zensko, neko se znoji po tabanima, neko po licu ma nije ni bitno gde i kako i koliko se znojimo, svi znamo sta je muka zahvaljujuci HH. Mnogo ljudi ne kapira i ne moze da shvati, verujem da si to mogla da osetis na svojoj kozi, i samo ti kazu ma ajde sta ti je to je samo znojenje a npr. jedan od najgorih vidova mucenja su izmislili kinezi koji su svoje zatvorenike mucili vodom npr. E mene ta HH podseca bas na takvo mucenje vodom. Ono sto me je nateralo da se uopste javim na forum, a inace bas retko ucestvujem u ovakvim diskusijama, je sto mi je bilo porazavajuce koliko su ljudi negativni i kako su se uljuljkali i kao da cekaju da im padne sa neba neko magicno resenje a nece im niko pomoci vec moramo da pomognemo sami sebi... Kljuc je upoznati svoje telo, i resiti stvar u glavi, ima mnogo stvari na koje treba obracati paznju i nauciti... HH je jedan zacarani krug iz koga treba izaci...

Ostavi mi mail pa cu ti poslati uputstva koja imam...
Izvinjavam se ako sam te ugnjavio i zbog duzine poruke
Pozz :)))

Dosta ljudi mi se javilo od juce i zbog toga mi je drago jer to pokazuje da su spremni da ucine nesto i da nadju resenje za svoj problem a ne da samo sede skrstenih ruku i da cekaju da im sa neba padne odaban ili neki druga stvarcica... Nemojte me pogresno razumeti Odaban je extra stvarcica za sve nas samo je potrebno resiti i problem u nasim glavama...
HH je jako individualna i svako je od nas slucaj za sebe i tako i treba pristupiti problemu... Poslao sam uputstva svima koji su zatrazili i to je super sto vise ljudi proba, vise ce biti i iskustava da se podeli i lakse cemo doci do zajednickog cilja da se resimo te muke jednom za svagda...
Mali savet eksperimentisite sa onim uputstvima, osluskujte svoje telo i upoznajte ga sto bolje...

Toliko za sada od mene...

P.S. Ako nekome nije stigla poruka od mene nek me obavesti jer je ono sranjce za slanje PP poruka zaglavljivalo danas pa ne znam da li su sve poruke stigle tamo gde su trebale a svima sam odgovorio...

POZZ :))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 10, 2009 8:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 06, 2001 2:00 am
Postovi: 13
Pboskovicyu i ja cu isto jedan odaban preko tebe.Ostavi tel ili tako nesto i prihvati me ne msnu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 10, 2009 11:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Lisadud i Marko, naruceni su i za vas Odabani, cim stignu javljam vam.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Mozda i prezivimo leto...
PostPoslato: Pon Maj 11, 2009 2:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 08, 2009 2:31 pm
Postovi: 8
E hvaLa ti punooo! Kad stigne zvrcni, pa cemo se sve izdogovarati...Sta mislis otprilike kad ce?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 11, 2009 4:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 06, 2001 2:00 am
Postovi: 13
Hvala puno brate!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 11, 2009 9:03 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Ma nista zato, znam kako izgleda ta muka..... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 12, 2009 4:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 09, 2009 12:28 pm
Postovi: 17
Pozdrav svima jos jednom...

Poslao sam svima koji su me kontaktirali na mail jos jedan jako koristan ebook koji moze mnogo da pomogne... Preporucujem svima da probaju, nista ne gube a mogu dosta do dobiju time...

Pozdrav drugari
:)))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 12, 2009 6:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jan 30, 2009 5:33 pm
Postovi: 50
Jel ima neki program za prevodjenje teksta s engleskog na nas jezik jer su ova uputstva na engleskom a ja ne znam bas engleski


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 12, 2009 7:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 09, 2009 12:28 pm
Postovi: 17
Ne postoji program koji bi mogao tacno da ti prevede ceo tekst vec ces morati da nadjes nekog ko zna engleski da ti pripomogne oko prevoda.
Pozz :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ..
PostPoslato: Uto Maj 12, 2009 8:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 10:03 pm
Postovi: 71
e a mogu li i ja dobiti te tekstove
ako moze moj mail je [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 12, 2009 9:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 09, 2009 12:28 pm
Postovi: 17
Pa ako se ne varam vec sam ti poslao na mail... Proveri svoju postu :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 52  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: