Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 106 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 14, 2007 4:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
@nenna Videla sam Manhattan kozmetiku u DM-u zgradi Centrotextila kod starog Merkatora :)

@Mya Dobro je da si rekla za ColorStay, ja ga trazim! Bas cudno da ga imaju u depou, pitam se da li je kvaliteta kao u parfimeriji?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 14, 2007 5:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 28, 2006 11:33 am
Postovi: 69
A_Girl je napisao:
@nenna Videla sam Manhattan kozmetiku u DM-u zgradi Centrotextila kod starog Merkatora :)

@Mya Dobro je da si rekla za ColorStay, ja ga trazim! Bas cudno da ga imaju u depou, pitam se da li je kvaliteta kao u parfimeriji?

Ej pa kada vec pominjes centrotextil kod starog merkatora,bas tamo sam takodje videla Colorstay! Ali pre 2-3 meseca...

A sto se tice kvaliteta... veruj mi da svi oni to na istim mestima nabavljaju,bilo da je u pitanju fensi parfimerija ili tezga na depou ili u centrotekstilu... napisah negde da sam videla i na bazaru...
Bas sam zagledala pakovanje i nema nikakvih razlika na onom sa sajma i na onom u parfimeriji...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 15, 2007 2:44 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Mya, u pravu si, verovatno nema razlike, ali uvek kao nesto sumnjas u ove male prodavnice, a imas neko veliko misljenje i ocekivanje od ovih fensi. A sta se u stvari radi... ko ce to znati :) Hvala ti za info!!! Moracu da pogledam, krecem od Centrotextila, pa na dalje! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ...
PostPoslato: Čet Mar 15, 2007 4:29 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 28, 2006 11:33 am
Postovi: 69
A_Girl je napisao:
Mya, u pravu si, verovatno nema razlike, ali uvek kao nesto sumnjas u ove male prodavnice, a imas neko veliko misljenje i ocekivanje od ovih fensi. A sta se u stvari radi... ko ce to znati :) Hvala ti za info!!! Moracu da pogledam, krecem od Centrotextila, pa na dalje! :)

Aj bas javi da li si pronasla i koji si pronasla... jer ima vise vrsta...
baci pogled...

http://www.revlon.com.au/default.taf?_U ... category=6

Ja koristim ovaj na poslednjoj slici (ColorStay Stay Natural® Makeup) i OK mi je...
ali bih da isprobam i ovaj na prvoj(ColorStay® Makeup with SoftFlex™
For Combination/Oily Skin)

Napisi koji si od ovih videla u centrotekstilu,ako te ne bude mrzelo... tnx :wink:
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 15, 2007 1:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 17, 2006 11:17 am
Postovi: 64
Menhattan puder sa cinkom moze da se kupi u svakom DM-u. Samo se ja bojim da ne isushuje previse.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 16, 2007 3:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Ovo je sada stvarno offtopic, ali nasla sam ColorStay u Centrotextilu! Hvala ti, Mya! Tacno bih cekala mesec dana da dobiju u onoj parfimeriji u prolazu. Sada sam stigla kuci, pa ga nisam jos probala. A bilo je jos nekih vrsta, nisam sigurna tacno kojih, jer su bili dole u staklenom pultu, ali sam videla da ima jos neka bocica - verovatno ColorStay Stay Natural® Makeup. Tnx!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 16, 2007 10:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Ja bas malopre od devojke koja je imala masno i bubuljicavo lice cuh da je exfoliac spasio... ima nade... :)

A sto se pudera tice, vichy normaderm je fantastican (recimo u pokriva otprilike kao color stay)! Upravo sam ga isprobala, pa jos ako se u obzir uzme da je i terapijski... milina!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 16, 2007 10:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Nenno, jel sme da se za vreme koriscenja exfoliaca i BP maze sredstvo za samotamnjenje? :o Posto pretpostavljam da je solarijum apsolutno kontraindikovan... naravno, ako neko drugi zna, slusam.. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ...
PostPoslato: Pet Mar 16, 2007 11:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 28, 2006 11:33 am
Postovi: 69
A_Girl je napisao:
Ovo je sada stvarno offtopic, ali nasla sam ColorStay u Centrotextilu! Hvala ti, Mya! Tacno bih cekala mesec dana da dobiju u onoj parfimeriji u prolazu. Sada sam stigla kuci, pa ga nisam jos probala. A bilo je jos nekih vrsta, nisam sigurna tacno kojih, jer su bili dole u staklenom pultu, ali sam videla da ima jos neka bocica - verovatno ColorStay Stay Natural® Makeup. Tnx!!

E bas mi je drago da sam pomogla... i ja cu ovih dana da skoknem tamo da ga kupim...
mada dobih uz VICHY NORMADERM kremu tester ovog pudera sto iska pominje... pise da je matt, long-lasting,sebum-proof... ne zapusava pore, ne izaziva dehidraciju...
e ako je sve to,a jos prekriva kao i colorstay... onda je savrsen... mada ja u to sumnjam...ali ko zna...
isprobacu ovaj tester pa cu da vidim...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 17, 2007 10:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 29, 2007 12:57 am
Postovi: 20
i mene zanima koji Revlonov puder je bolji???Ja imam isto onaj sa poslednje slike,ali kakav je onaj za kombinovanu/masnu kozu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 19, 2007 1:27 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
Jel vi mislite na Vichy Normateint? Ako mislite na njega, mislim da on malo bolje pokriva nego ColorStay. Opet , ColorStay super matira lice ali se ne moze reci da mu je pokrivanje za 5+. (ili sam ja izgubila kriterijum? :zbun: )

Romanticarka, ColorStay je odlican za masnu kozu u smislu da savrseno matira a i postojanost mu je odlicna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 19, 2007 2:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 29, 2007 12:57 am
Postovi: 20
Da Andjela i ja sam zadovoljna puderom,jedino za nedostatke pored njega treba koristiti korektor,sta mislite koji je dobar?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 19, 2007 4:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
I moje misljenje je da su oba pudera odlicna, vichy mi deluje nekako prirodniji i laksi ali je colorstay postojaniji i duze daje mat lice. Pa kome sta treba...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 21, 2007 1:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Posle 2 nedelje koriscenja exfoliaca mogu da kazem da mi je lice daleko bolje nego ranije, sa tendencijom da bude jos bolje! :D

Crvene tackice od bubuljica su izbledele, a neke potpuno nestale! Koza je ravnija, i tekstura joj je bolja :D

Muku sam mucila ranije sa potkoznim gadovima, a sada ih nema jer za 1-2 dana prodju!!!
Samo da ne bude trenutno... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 22, 2007 1:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
Iksa je napisao:
Nenno, jel sme da se za vreme koriscenja exfoliaca i BP maze sredstvo za samotamnjenje? :o Posto pretpostavljam da je solarijum apsolutno kontraindikovan... naravno, ako neko drugi zna, slusam.. :roll:


Iksa, baš mi je drago da ti je Exfoliac pomogao. Stvarno daje odlične rezultate u ujednačavanju tena, ali na skroz neagresivan način... za razliku od ostalih krema sa voćnim kiselinama koje sam probala.

Dok ga mažeš, izbegavaj sunce u smislu sunčanja, i ne kreći nigde bez zaštitne kreme (to sam ti već negde napisala). A sredstvo za samopotamnjivanje možeš slobodno da mažeš, i ja ga sama koristim uglavnom tokom cele godine.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 106 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: