Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 03, 2006 12:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 6:19 pm
Postovi: 222
evo posle dugog razgledanja avene kozmetike mislim da sam nasla ono sto bi mi odgovaralo,bar se nadam da cu ovoga puta uspeti

:roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 03, 2006 1:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Andjela, hvala na podrsci! Ja sam perfekcionsta... i iako objektivno nisam ruzna, bar ako kazu ;), ja sebi nadjem milion mana, tipa ova pora mi je vec od ostalih... tako da ja imam obicaj da preteram, i da trazim suvise, tako da ja eto zelim da imam kozu kojoj nece biti potreban puder. Eto, juce na ispitu, mnogo ljudi je bilo sa gorom kozom od moje, dosta njih imalo puder, ali meni zapala za oko ta devojka, sa potpuno savrsenom kozom, stvarno kao kod bebe. E, sad meni da je kosa kao njena, verujte neke slame izgledaju bolje :), ja bih se i oko toga nervirala...
Bobo, necu da cujem da se nerviras zbog lica! Ruku na srce i ja sam dok sam imala bubuljice, bila ocajna... Sad, jedna stvar koju sam skapirala letos.... Ne znam odakle je u Vrnjackoj Banji voda iz vodovoda... Naime, ja sam u dok sam bila u Kraljevu imala znatno losije lice, i kada god odem u Kraljevo, meni pocnu da izlaze bubuljice, ja sve mislila to je od puta... I letos, posto sam tamo provela 2 nmeseca, prvih 7dana tamo, ja sva u crvenim tackicama, a ovde nijedna, osim u pms-u :), i po dekolteu, uzas jedan. Sve sitne, pomalo na hrhu zagnoje, i skroz povrsinske. I ja ondah pocnem da se umivam iskljucivo flasiranom vodom, i opet sve dodje u normalu. Tako da je kv voda za osteljive uzas. Samo da sam to znala ranije...
A sto se avene kozmetike tice, planirala sam da uzmem taj gel koji je Andjela pominjala bez sapuna, pa cu ako mi on odgovara da uzmem i ostale stvari iz kolekcije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 03, 2006 5:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
chokoladice,probaj Avene i javi rezultate. Ja mislim da ce ti odgovarati.

skvo,ako od sebe ocekujes savrsenstvo u svakom pogledu,uvek ces biti razocarana. A ti to ne zelis,jel tako? :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 03, 2006 6:13 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Daleko od toga da sam ja razocarana i slicno... iako mi naidje los period... Samo uvek hocu vise ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 03, 2006 8:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
eh, perfekcionista kazes? ta sam :roll: od kad znam za sebe,
neki bi rekli da je to odraz nesigurnosti, a ja samo da sam U POTPUNOSTI SVESNA SEBE, svih svojih mana i vrlina, ali sam SKLONA TOME DA PREUVELICAVAM MANE, a vrline posmatram kao nesto sto se podrazumeva, i ne dajem im neki preteran znacaj.

Meni se lice poprilicno sredilo od ovog gela, ali njegova velika mana je u tome sto lice cini jako osetljivim :-? . Pre par dana, ono kad sam bila neraspolozena, iscedila sam par prosirenih pora, i na tim mestima mi je bilo crvenilo sve do juce, a obicno kad sam to radila pre koriscenja gela, nestane preko noci.
Zato, oprezno s cackanjem lica dok koristite ovaj gel! I obavezno koristite neku kremu sa UV zastitom, jer se lice peruta, a ispod je mlada koza koja moze da izgori, a o flekama nema potrebe da pricam.
Cekam da vidim kako je Makki zadovoljan sa Avene Diacneal, pa da je i ja nabavim.

poz svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 03, 2006 9:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Skvo hvala ti ovo za vodu ali ja mislim da jenasa voda sa Goca!
Ma ne sekiram se vise,danas se ceo dan smejem,sve mi je super,i tako!Necu da mi zivot prodje u ocaju!
Veliki pozzzz

_________________
Nel lose krene i ne ide,razvucem osmeh i briga me!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 03, 2006 10:13 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
I pretpostavljala sam da je sa Goca, ali rekoh sta znam... bolje da ti kazem.
I spremaj polako pitanja vezana za fax ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 04, 2006 8:47 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Pa jer je voda sa Goca dobra?!Ja ne znam odakle je vama u Kv!
Uuuu pitanja su spremna i cekaju! :wink: :wink: :D
Pozzzz

_________________
Nel lose krene i ne ide,razvucem osmeh i briga me!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 04, 2006 9:46 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
U kraljevackom vodovodu je ibarska voda... :lol: mozes misliti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 04, 2006 10:49 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Grozno,dovoljno mi je da vidim one silne flase u vodi pa da mi se smuci!
Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 04, 2006 6:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
E, sve ja lepo pricas... a danas mi doslo da posizim zbog ovih mitesera.... u p**********
Sto sam morala da nasledim kozu od oca!!!! Vise ne znam sta da radim sa njima!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 05, 2006 10:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Opet sam ceputala lice... uzela sam da cupam obrev, i onda iz bliza i na jakom svetlu videla svoje pore, i iznervirala se i pocela po starom... sada sam uz nesto mitesera manje i sva crvena a ovih dana mi je lice bilo bez ijedne tackice, potpuno cisto.
Joj, ljudi ne mogu vise ovako... ne mogu ni da se ne gledam... ne nzzma nesto me je sve stiglo. I sad kao kreten placem i kucam ovo, i n emogu da dajem vise pare na neke pilinge, maske ili sta vec kad nista ne radi... Onaj antropar gel ne znam da li smem da probam posto imam mnogo osetljivu kozu, ff mi ucinio lose a kami li nesto jace.
Ne znam sta vise da radim...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 05, 2006 11:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Smiri se,bre!Pocecu i ja da placem!Razumem te u potpunosti,znam kako je,zato vise ne prilazim ogledalu,jer necu da mi zivot prodje u tome!
I ja se pitam zasto ja,ali ko zna za sta je to dobro!
Ajde,prestani da places,i nasmesi se,misli pozitivno!Ja vise nemam suza za pitanje lica!
Bice bolje,samo glavu gore!
P.s.ili jos bolje iskali svoj bes na nekome,to meni pomaze,ko prvi naidje izvici se na njega i bices bolje!
I zato osmeh molim :D :D to je najbolje oruzje u nasem ratu!

_________________
Nel lose krene i ne ide,razvucem osmeh i briga me!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 05, 2006 11:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Zivim sa deckom, necu da se derem na njega...
Ne mogu da prestanem da placem, nervira me... sad mi je jos gore zato sto sam bezveze napravila sranje. Sad sam uzela i ocistila lice i stavila rvb kremu, proci ce valjda do ujutru, cini mi se da nisam mnogo upropastila.
Celo i nekako prosirene pore, ali nema mitesera, par komada, ne vise, a i njih sredim pa ih ne bude, ali nos i brada i obrazi... uzas. Na obrazima se nista ne vidi na prvi pogled, ali kada zategnem kozu prstima uzas... ne znam vise.
Sve me je nesto stiglo, i sve se nadam da ce biti bolje, i nikako... doslo mi je da uzmem nesto i izgebem lice da se otarasim gluposti jednom, na svu srecu nisam toliko psihicki nestabilna...
Nesto mi lakse kad napisem kako se osecam, iako mozda sve ovo nezahvalno zvuci posto ovde dolaze ljudi sa mnogo vecim problemima, ali sta da radim... naislo mi i hocu da poludim...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 05, 2006 11:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Evo sad se gledam... na pola metra, nista se nevidi sve super, a li kad se priblizim i zategnem kozu... katastroaf... sta mislite o ovome...
Ocean Salt
Opis: Besprekorni piling od morske soli.

SASTAV: Fina i gruba morska so, ekstrakt iz macerata svežih grejpfruta /Citrus grandis/, steatinska kiselina, ekstrakt sveže limete /Citrus aurantifolia/, natrijum kokoampoacetat, glikol cetearat, glicerin, trietanolamin, sveži avokado maslac /Persea gratissima/, kokosova mast / Cocos nucifera/, ulje limete /Citrus aurantofolia/, esencija morske trave /Fucus vesiculosus/, esencija lista ljubičice /Viola odorata/, lanolin, cetearil, alkohol, parfem, FD&C plavilo, metilparben, propilparben.

Vrlo je zahvalno za vaš ten da nakon umivanja toplom vodom, nanesete naprstak preparata od morske soli s mirisom grejpfruta i limuna i detaljno očistite lice. Zahvaljujući slanom pilingu, svežini koju daju minerali iz morske trave i hranljivosti avokado putera, imaćete osećaj kao da ste proveli dan na morskoj obali, a koža će biti blistava i zategnuta.
http://www.lush.co.yu/proizvodi/oceansalt_v.gif


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 64 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: