Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 76 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 1:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
aaaaaaaaaaaaa (to ja vristim) (jedina) ideja mi je propala!!!!!!!!!

Al nema veze (smrc) nek bude i bela... ja sam samo htela da ovim stranama dodamo malo boje...
Usudicu se opet, mozda bledo zelena (to izgovaram i cekam komentare "ova iksa je bas odlepila" :lol: ), volim boje, sta cu ?

Eto uz vas sam, pa nek svo kamenje pada po meni! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 2:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 14, 2006 4:56 pm
Postovi: 465
to sto volis boje je samo znak da si pozitivna,vesela i dobra osoba!

tako da ja glasam za boje,sve dok me ne bole oci od njih! :lol:

pozdrav tebi! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 2:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Eto, konacno me neko razume :D :wink: hvala za podrsku :D
Ali nije moja ideja bila da "oslepimo", nego, eto, malo sarenila.

Pozdrav tarcika!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 3:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 11:09 pm
Postovi: 312
E bre Iksa......nemoj da se ljutis,,,svi mi imamo svoje boje, a i ajde malo razmisli sta bi se dogodilo kad bi ovaj forum postao pink..e ne da bi nas lincovala cela muska ekipa.....bruka bi bila, a i sigurno bismo izgubile muske sa ovog foruma sto je,makar meni nedopustivo :)

A ljudi sta nam je sa dr Ivicom, pa nije nas i on valjda ostavio-puj,puj daleko bilo.....ma ne smem ni da pomislim sta bi bilo kad bi bilo :o onda bi totalno ugasili!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 8:14 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Iksa je napisao:
aaaaaaaaaaaaa (to ja vristim) (jedina) ideja mi je propala!!!!!!!!!

Al nema veze (smrc) nek bude i bela... ja sam samo htela da ovim stranama dodamo malo boje...
Usudicu se opet, mozda bledo zelena (to izgovaram i cekam komentare "ova iksa je bas odlepila" :lol: ), volim boje, sta cu ?

Eto uz vas sam, pa nek svo kamenje pada po meni! :D


:lol: :lol: :lol: Nisi odlepila, moze i svetlo zelena!! :wink:


Mada meni je i sada svetlo plave boje, nije bele, kako neko rece........


Uh, dobro je............mislila sam da sam jedina sa "ocnim" problemima!! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 8:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Evo mene sa zakašnjenjem, :oops: , ja sam danas osmišljavala :lol: :lol: :lol: , dozvah ja moje društvo Tarciku i Majju, ma bez njih više nigde na ovom sajtu -postale smo ko crevca :lol: :lol: :lol:

MA kakva roze ,ima je na jednom sajtu i dobra je par minuta posle toga se dobijaju popucali kapilari u očima, ja mislim da bilo koja mirna pastelna boja odgovara.

Sad nam se vratio i dr.Ivica daće on još neki predlog , mada videh da ga neki nagrdiše ( na ''pitanja i odgovori'' ) mada se doktor ne da , tera i svaka mu čast, ja bih se već povukla :x , no to nioje tema .

Znači

mi smo konstatovale (ko da nas neko pa pita ,ali dobro zvuči):

- nećemo jake boje ,ali hoćemo malo vedriju boju :o
- da se teme malo bolje organizuju (zbog lekara, da ne jure po sajtu gde je koja )
- da dobijemo neki avatarčić
- i.......... šta beše još????? :o

Ja bih samo da pohvalim administratora ( dobro ste pročitale) , ja sam se požalila da je vreme za opciju''izmeni'' kratko , posle jednog dana vreme je produženo na 10 minuta. Stvarno ne bi bilo fer da to ne napišem .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 9:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Pozdrav i samo da dam podrsku predlozima za reorganizaciju sajta-foruma, sa smanjenjem broja podforuma u cilju boljeg pregleda pitanja pacijenata.

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 9:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
Pitanje za admina: da li sajt ima svog web dizajnera? Njegov je posao da osmisli izgled foruma u sta ulaze i skinovi koje je spomenula etro.

Mozemo mi ovde da pricuckamo o bojama koje mi volimo ili ne , on ce, ako postoji, to uraditi onako kako proceni da je najbolje resenje u vizuelnom smislu.

Najmanje su meni bitni avatari i smajlici, kada se otvori stranica foruma, ona mora biti privlacna za oko, toplih neutralnih boja, razlicitih fontova .

Dakle cilj je privuci sto vise ljudi na forum a izgled i koncepcija foruma trebalo bi biti takva da vise necemo imati situaciju da se neko registruje (bez aktivacionog naloga) samo da bi nesto pitao a potom otisao, nego i formom i sadrzajem doprineti tome da svaki clan pozeli da se na forumu malo duze zadrzi osim jednog "pomozite mi..." itd.

Sadrzaj bi bio , ono sto i sam admin zna, da je neophodno kontaktirati sa strucnjacima iz nekoliko oblasti medicine, ciji podforumi nose naziv. Prakticno samo nekoliko podforuma ima lekare specijaliste koji odgovaraju na pitanja. ( u ovo ne ubrajam dr Ivicu koji maltene pokriva 90 % foruma) Isto tako, pretpostavljam da postoji neki dobar razlog zasto admin ostavlja da se kao urednici i dalje potpisuju lekari koji poslednju poruku nisu napisali vise od 3 godine a umesto njih , sa puno entuzijazma, znanja profesionalnoscu ,humanoscu i svim ostalim , odgovaraju drugi lekari (nrp na Ginekologiji , dr ObGyn i dr Pedja).


Ako su u pitanju cisto finansijski problemi koji su vezani za sve ovo o cemu mi pricamo, i zbog cega je etro postavila temu, onda bi admin bio zamoljen da nas o tome obavesti. Cisto da caskajuci ne premasimo stranice "Rat i Mir'.

ps. Majjo, u sustini fucka se i meni za mnoge stvari, nisam flasterom zalepljena za ovaj forum, ali mi je vremenom postao drag , kao i poneki ljudi na ovom forumu , a kad mi je nesto drago onda gledam da ponudim ideju, misljenje, sugestiju, da bi se doslo do nekog optimalnog resenja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 9:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
dr ivica je napisao:
Pozdrav i samo da dam podrsku predlozima za reorganizaciju sajta-foruma, sa smanjenjem broja podforuma u cilju boljeg pregleda pitanja pacijenata.


Dr Ivice, mislim da je broj podforuma na mestu. Ono sto nedostaje su odgovori strucnih osoba, tj urednici , specijalisti iz tih oblasti. Ako bi se ukinulo i ovo podforuma sto ima, tek bi onda nastao haos.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 11:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 11:09 pm
Postovi: 312
Bravo Andjela! Sve sto si napisala na mestu je i tacno iz toga se vidi sta sve ovde ne funkcionise.
Koliko sam ja admina razumela u njegovom prvom i za sad jedinom odgovoru taj deo oko promena i treba da odradi web dizajner.
Inace nekako sticem utisak da nije problem u adminu i da on moze licno da izvrsi promenu i reorganizaciju mi bismo do sad imali trazene novine.
Mozda vam sad zvucim smesno,,,ali ja stvarno pocinjem da verujem da je to tako i da covek nije kriv, mozda samo inertan :) .
Njemu je verovatno web dizajner koji je i instalirao ovaj forum pokazao par najbitnijih f-cija i dao kljuc u ruke.....malo sam proucavala baratanje forumima i jednostavne akcije su one tipa otvoriti novu kategoriju-podforum,dati zabrane ili dopustenja,,,
,,,jer provalite kad mu neko trazi novi podforum i da dovoljno dobre razloge on ga ubrzo i otvori.

A kad ce se on dogovoriti sa web dizajnerom.......ako ima iskustvo sa kompjuteristima slicno mom tj.da ih ne mozes uhvatiti ni za glavu ni za rep...e onda je covek u problemu.
I eto sad posle silnih napada na admina ja ga upravo opravdah :o ......mora da mi je danas mozak blokirao :)

Bolje da zavrsavam i Minjab pohvale za dovodjenje Majje i Tarcike. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 11:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 17, 2006 5:34 pm
Postovi: 338
Iako nisam više toliko aktivna na ovom forumu, podržavam sve predloge koji će forum učiniti preglednijim i vizuelno atraktivnijim za aktivne članove.

Slažem se sa dr Ivicom koji se jednom požalio da se nekad pitanja postavljaju u pogrešnim podforumima, ali ne mislim da će manji broj podforuma to rešiti. Haos koji ponekad postoji trebalo bi da rešavaju urednici. Svaki podforum bi trebalo da ima urednika i doktora specijalistu za oblast kojom se podforum bavi ili barem specijalizanta. Ako neko pitanje greškom zaluta u neki drugi podforum, urednik tog podforuma, ili bilo koji drugi urednik koji grešku primeti, bi trebalo da ga premesti u odgovarajući podforum ili barem uputi postavljača da pitanje postavi na mestu koje smatra adekvatnim.
Takođe, na podforumu ginekologija postoje neka osnovna pravila kako se postavljaju pitanja pa ne bi bilo loše da to postoji i na drugim podforumima, a time kako bi ta pravila izgledala bi se, naravno, bavili urednici svakog od podforuma.

Podforum neuropsihijatrija je odavno zatvoren i mogu, donekle, da razumem razloge za njegovo zatvaranje, ali mislim da neurologiju treba izuzeti iz te priče. Nisam primetila da na forumu postoji spec. neurologije koji odgovara na pitanja pa ne znam da li i koliko uopšte ima smisla otvaranje i tog podforuma u ovom trenutku, ali bi to svakako olakšalo međusobno pronalaženje ljudi sa sličnim zdravstvenim problemima, kako bi oni međusobno mogli da razmene iskustva i saznaju nešto novo i, nadam se, korisno.

Sve u svemu, slažem se sa Anđelom, glavni i osnovni problem na ovom forumu je manjak doktora volontera.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 04, 2007 2:42 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Andjela je napisao:
ps. Majjo, u sustini fucka se i meni za mnoge stvari, nisam flasterom zalepljena za ovaj forum, ali mi je vremenom postao drag , kao i poneki ljudi na ovom forumu , a kad mi je nesto drago onda gledam da ponudim ideju, misljenje, sugestiju, da bi se doslo do nekog optimalnog resenja.



Oooo, ja jesam :lol: , i to ne flasterom, nego izolir trakom!!! :lol: :lol: :lol:


I bas iz tog razloga sto imam ovde puno dragih ljudi, potpuno mi je nebitno koje boje mi svetlucaju po monitoru, da li neko ima avatar ili ne, vazno mi je da procitam sta ti ljudi pisu! :wink:

Ovo je prvenstveno forum koji ima svoju namenu, lepo je sto se pojedini druze izmedju sebe (na ovaj ili onaj nacin), ali prevashodno sluzi za resavanje zdravstvenih problema i mislim da je prioritet raditi na tome (citaj: na onome sto je dr Ivica predlozio), a sve ostalo je manje vazno. :wink:


E sad, vidim da ima dobrih predloga, meni licno ne smeta da neko ima avatar (ja ga sigurno necu imati!! :lol: ) i u svakom slucaju podrzavam promene na bolje, ali mislim da se treba skoncentrisati (bar na ovom forumu) na glavnu "problematiku" kojom se bavi, olaksati i lekarima i nama koji se javljamo, i uciniti forum na taj nacin kvalitetnijim, nego trositi vreme (i novac) na slicice i boje (ja stvarno ne znam i ne razumem se kako to funkcionise, te se izvinjavam ako sam sada lupila glupost o "bojama" i tim stvarima :oops: ).


Pozz svima, majja :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 04, 2007 9:41 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 7:16 pm
Postovi: 307
Evo i mene.

Definitivno treba nešto mijenjati. Slažem se za avatare, mislim za mogučnost uploada sa naših mašina. To sigurno nije problem. Za smajlije nije toliko ali bi valjalo malo da se osvježe nekim novim.
Teme jesu raštrkane, ima mnogo postavljenih tema a niko na njih neodgovara ili se ukljućije u raspravu, zašto pa nemogu ljudi pohvatati sve teme na forumu pogotovo doktori koji žele da odgovore na pitanja.
Jednostavno malo se zakonplikovalo.
Moj prijedlog je vro jednostavan treba naprimjer DR Ivici dati posebno mjesto na forumu, gdje bi on odgovarao na pitanja na jednom mjestu sa mogučnosti njegovog ličnog uređivanja tog istog.

Jer ipak ovaj forum mora da ima doktora jer su svi ovdje sa nekom mukicom neko manjom a neko većom.

A što se tiće pozadine na forumu ja mislim da je ok.
Kad bi se gledala najbolja pozadina(nemislim na forum nego uopšte)pošto se bavim Auto Cadom jer mi je takav posao, vjerujte mi da je najmanje iritantna crna podloga.
Zamislite da nešto crtaš u Cedu a osnova ti pink boja, ma poludio bi nakon jednog sata ogadio bi ti se posao.

Pozdrav ljudima sa foruma i odoh imam nekakav seminar, šuplja ali moram prisustvovati. Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 04, 2007 2:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 11:09 pm
Postovi: 312
Ne znam da li ste primetili u gornjem desnom delu ekrana nove funkcije tacnije od pre mesec i po dana
"Pogledaj poruke od tvoje poslednje posete" ... bice izlistane sve nove poruke od poslednje posete kao i njihov ukupan broj(a to se odnosi i na nove teme i na stare teme sa novim odgovorima)
"Pogledaj tvoje poruke"
[b]"Pogledaj neodgovorene poruke"


Ove funkcije su stvarno korisne narocito ova prva i mislim da za pocetak mogu puno pomoci u smislu da ne morate ulaziti u svaki podforum trazeci nove poruke....jednostavno kliknete i prikaze vam se prvo broj novih odgovora, a zatima i naslovi...i tacno se vidi kom podforumu pripada tema.
A postoji i opcija Pogledaj neodgovorene poruke...pa eto ako je nekom doktoru nesto promaklo u proslosti ili nisu stigli nekom da odgovore pa posle zaboravili mogu i tu da zadju,,,verujem da bi mogli da odgovore na neke od tih pitanja.
Ovim moze za pocetak da se resi problem lose organizovanosti i ono sto je dr Ivica rekao da mu smeta ... mnogo podforuma i jurnjava za rastrkanim porukama.
Ovako brajko dobijes nov podforum koji je sakupio sva nova pitanja i odgovore na jednom mestu bez obzira kojoj specijalnosti pripadaju.

Ako neko uopste koristi ovu funkciju volela bih da znam da li je primetio neku losu stranu i nesto sto se ne moze, a ipak je potrebno.

A sto se tice estetickih detalja ....pa naravno da ona nisu u centru problema, ali su neophodni utoliko sto atraktivnost sajta privlaci i sponzore od kojih se ti sajtovi i izdrzavaju, pa ako nema sponzora...hm zar mislite da ce vlasnik sajta u nedogled placati njegovo odrzavanje iz svog dzepa i to zato sto je malom broju nas stalo do njegovog opstanka ???
Pozdrav svima :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 04, 2007 2:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 11:09 pm
Postovi: 312
Evo sad sam malo razgledala forum pa da dopunim...
U cilju uredjenja foruma definitivno mora da se postavi obavestenje o tome kako i gde postaviti pitanje jer neki ljudi jednostavno postavljaju svoje teme na razlicitim podforumima, a te teme su vezane za isti problem....eto i tu se pravi nered, pometnja i gomilanje tema.
A tek oni naslovi tipa UPOOOOOOMOC-POMOGAJTE i to sve sa uzvicnicima :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 76 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: