Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 76 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 02, 2007 9:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Ajmo ljudi, pa šta je ovo, definitivno niko neće da potpiše našu peticiju za malo poboljšanje sajta( ne mnogo ,admin kaže da treba neko da kešira)Pa bar malčice da nam ulepšamo ovo ovde ,da bude lepše, jasnije, ili kako hoćete već .

Iksa
Citiraj:
Jos samo ovo, pozdrav za sve koji su tu da daju savet i misljenje a ne samo da pitaju (jer bi se bez njih sve svelo na stranicu u nekom casopisu- NA VASA PITANJA ODGOVARAJU...)!
Tačno .

Pozdrav :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 02, 2007 10:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 11:09 pm
Postovi: 312
Ma ja uopste ne kapiram coveka...kao pojavio se jednom nesto napisao u stilu poznatog klisea NISTA VI NE BRINITE BICE BOLJE :wink: i sad ga nema.
Pa evo da mu dam konkretan predlog ako je frka sa finansijama organizovacemo "kasicu prasicu" pa nek prilozi svako koliko moze.... :wink: ali daj vise da se ovo resi!
Moraju dovesti pojacanje tj.nove doktore jer kako je krenulo ovaj forum ce prerasti u chat room gde cemo iskljucivo jedni drugima odgovarati i deliti savete.Pa pogledajte i sami sve je vise otvorenih tema bez ikakvog odgovora.
Ali ja ipak i ovom prilikom moram da pozdravim nase vredne doktore Ivicu,Vragolastu,Miodraga,tartufu, ekipu sa ginekologije i naravno sve redovne clanove koji koliko toliko priskacu u pomoc nekom novajliji i naravno puno pozdrava za perspektivnu ekipu revolucionara teme OSVEZENJE FORUMA-uz pesmu Visnjicica rod rodila! Ziveli!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 02, 2007 11:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
E izem ti karakter, pre pedesetak redova sam rekla da sam odustala, kad eto se pobunio moj urodjeni entuzijazam i opet sam ovde da se prikljucim AFZ-u.

(Svi muskarci nikom ponikose i u crnu zemlju propadose.)


130 citanja, a ovoliko malo komentara i konkretnih predloga, pa nije ovo Kurir da se cita izmedju ispijanja dve kafe i pusti mozak na ispasu , nego je pokrenuta tema da bi se konkretno nesto uradilo za ovaj medicinski forum u vidu predloga, sugestija i misljenja da bi se poboljsala i forma i sadrzaj istoga.

Admin je trazio neki dobar link za avatare. Pa mali milion ih ima ako se ukuca u google, zar je to toliki problem da se uradi?

Npr. da se nadje ovaj link i da se ubace slicni avatari:

http://avatars.jurko.net/

ps. Pozdrav svim devojkama, etro, dopada mi se Visnjicica rod rodila, moze lepo da se cupka uz nju dok se ceka admin.

Mada moze i ona Bajagina :" Gde si, Boze (adminu), gde si...crni dani se redjaju u nizu'..?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 12:16 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
............a ona, '' godine ,prolaze,nervoznim korakom......godine prolaze mi stoooooojimo''
ili
''čekala sam ,čekala sam admina čitav dan....''

a sad jedno čokoladno mlekce (ja ne pijem kafe) pa nastavljam sa dežurstvom, devojke ,ne dajte da padne tema niže ..........ako ja zaspim :oops:

P.S.
Nemam više ideja ,pa i ne pišem na ''zadatu temu'' ali samo održavam temu ''na površini'' :lol:, ali imam sugestiju kao moja prethodnica -još malo pa ćemo se lečiti sami ,već se dele saveti po principu ''draga Saveta....'' :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 12:27 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 11:09 pm
Postovi: 312
Andjela je napisao:
Mada moze i ona Bajagina :" Gde si, Boze (adminu), gde si...crni dani se redjaju u nizu'..?


Uuuuuuuuuuu gde me nadje....secem vene na ovu pesmu!
A mozda kad bi ova tema nosila naziv tipa
Vidite moju sliku u donjem vesu
verujem da bi posecenost bila rekordna! :lol:

Ne znam kako funkcionise taj link sa avatarima tj.moze li se desiti da 2 ili vise clana izaberu isti avatar?
Ja sam do sad na drugim forumima koristila upload funkciju gde sa sopstvenog PC-a preuzmes sliku koju hoces i meni je to ok varijanta.

E sad mi pade nesto na pamet mogli bi da nam naprave jedan novi podforum koji tematski ne bio vezan za medicinu vec za nase druzenje i caskanje.... i gde bismo opusteno mogle raspredati o cemu god hocemo, a pritom nerazmisljajuci da li je neka poruka spam ili ne.Svaki forum to ima bez obzira na tematiku kojom se bavi i to je meni sasvim ok.
Samo bi trebalo smisliti neki dobar i efektan naziv.


Sta kazete na to?
ili
Sta kazes na to admine pa vec smo ti sve sazvakale...progutaj(ukusno je) pa da nesto konkretno uradimo.


Poslednji put menjao etro dana Uto Apr 03, 2007 12:51 am, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 12:50 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
minjab, sretno dezursto:))

etro, nije strasno i ako dva clana imaju isti avatar, to sam vidjala na drugim forumima, mada nije bas najidealnije resenje. Da, postoji pored toga i opcija preuzimanja fotke sa svog kompjutera i to je ok.


I ove predloge treba uzeti u razmatranje (ovo je tipicno skupstinski recnik, jesmo u Srbiji ili nismo?) .

Mada moram da priznam, meni ti avatari nisu neophodni , uglavnom na svim forumima, sve osobe zenskog pola su prave lepotice , a muskarci su macho tipovi. Malo mi je to kicasto. Ali dobro, mozda da se ubace neki neutralniji ili umereniji avatari.

Isto tako, admin treba da odluci koje bi bile maksimalne dimenzije
avatara pa da mu prosledimo neke linkove.

Sto se tice neobaveznog caskanja, mislim da to ne bi proslo na ovom forumu, prosto je koncepcija foruma osmisljena na sasvim drugacijoj osnovi. To je jedno. Drugo, neobavezno caskanje moze uvek da sklizne u neke druge, malo klizavije terene . To je moje misljenje, sacekacemo admina da kaze svoje misljenje o ovom tvom predlogu.



Ostaje da u ovom javljanju i ja pohvalim sve doktore koji se javljaju ljudima kojima je neophodna pomoc: Vragolasta_Amfibija (super nick!), divna Obgyn, PedjaDj, na stomatologiji miminamama (nema je nesto),tedydent,mr Silvio (iako se retko javlja), dr Ivica...izvinjavam se ako sam nekog izostavila, nemoguce je pratiti sve podforume i sva javljanja.



I na kraju odjava za veceras, pozdrav adminu uz Bajagu i "Sto ne moze niko...mozes ti.."[/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 1:03 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 11:09 pm
Postovi: 312
A vidim Bajaga je veceras na repertoaru :D
Ladno su nam se sve poslednje poruke vremenski preklapale....dok sam poslala poruku o avatarima ,vratila se i vidim minjinu poruku,,onda mi sine ideja da nesto izmenim....ja posaljem vratim se kad ono andjelina poruka.
Citiraj:
Sto se tice neobaveznog caskanja, mislim da to ne bi proslo na ovom forumu, prosto je koncepcija foruma osmisljena na sasvim drugacijoj osnovi. To je jedno. Drugo, neobavezno caskanje moze uvek da sklizne u neke druge, malo klizavije terene . To je moje misljenje, sacekacemo admina da kaze svoje misljenje o ovom tvom predlogu.

Ma potpuno te ja kapiram i ja isto zamisljam ovaj forum kao jedno ozbiljno mesto ali bas zbog problema o kojima diskutujemo, a koji se manje vise svode na odumiranje foruma mislila sam da se unese neka dinamika pa predlazem sta god mi padne na pamet, a ako se i pola od svega uvazi od strane admina i primeni ja cu biti zadovoljna.
Evo i od mene odjava uz pesmu Tamara/Admine/ cekanje me strasno zamara cele noci vetar samara,A TEBE NEMAAAAAA. :)


Poslednji put menjao etro dana Uto Apr 03, 2007 1:17 am, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 1:14 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
Maxima enimst hominum semper patientia virtus. Strpljivost je uvek najveća vrlina ljudi. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 1:15 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
E devojke ja sad u pauzi skočila do drugog foruma i tamo je teror ,kako pomenete bilo šta recimo reč skupština ili političar odmah vam šalju opomenu ''sija lampica'' ,ovo ovde je ''laganeze'' možeš i go da se skineš niko te ne bi pogledao - ovo je jedini način da privučemo pažnju admina :lol: :lol: :lol: .Ma kad razmislim ovo je i bolje tamo bi nas već odstranili sa foruma. :lol:


Što se tiče Avatara jeste bez veze na drugim forumima se ponavljaju sličice ,pa kad se provale onda ih menjaju :roll: .
Ali nama ovde fali medicinara -ne priučenih i samozvanih ,nego pravih ,ipak je ovo medicinski forum

# Anđela -teško da ću da izdržim ,jedan kapak mi je pao (kao Tom i Džeri -znaš kad lepi kapke flasterom-e tako ja sad izgledam :lol: )


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 1:16 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Ljudi mi se non-stop preklapamo :lol: :lol: :lol:,

P.S.
Očekujem priključenje još par osoba sa foruma ,videćete ,obavešteni su,ako nas ne izdaju :roll: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 1:28 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
Nemoooooj mnooooogo da se opustas minjab, forum se ipak u poslednje vreme mnogo vise nadgleda nego sto je to bilo ranije. Do pre par meseci, nismo videli admina godinu dana, ovaj put se javio ipak relativno brzo. Pa vidi, i admin je covek ali samo u odelu admina. To opet ne znaci da komunikacija sa clanovima treba da se opet prekida, upravo zbog ovakvih razmisljanja i nekih konkretnih predloga.

Sto se tice drugih foruma sarolika je lepeza tolerancije. Ja opet znam za jedan forum gde se ljudi masovno vredjaju, napadaju, nazivaju pogrdnim imenima, iznose licne podatke o drugima itd, i to ne bi bilo tako strasno da se podforum tog forume ne zove :PSIHOLOGIJA.

Ova tvoja pospanost je zarazna. Zaspala sam.

PoZzzzzzzzzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 1:33 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 11:09 pm
Postovi: 312
:lol: :lol:
Ej bre hocu u krevet :lol:
Ma znam za stanje na drugim forumima i potpuno si upravu ovde je prava opustencija, a opet nema nekih zescih incidenata.
Na jednom forumu vezanom za zdravlje bukvalno vlada pravi linch od strane moderatora, ono u fazoni par doktora koji te vise olade nekim svojim odgovorima u stilu idi malo googlaj pa ces naci odgovor za svoje probleme i to valjda u ljudima budi inat pa se stalno nesto prepucavaju sa moderatorima kojima kad dojadi reaguju po principu moja je poslednja i stave kljuc na temu.
Minjab otkunjaj koju partiju krisom pa opet skokni na komp. a ja sad stvarno idem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 5:10 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Minjab, hvala na pozivu :D

Evo i mene ovde, ali koliko ljudi-toliko cudi!!! :lol: :lol: :lol:

Sada cete da me kamenujete, ali rizikovacu :lol:


Licno se ne unosim u te stvari oko foruma (poboljsanja izgleda i sl), iskreno, fucka mi se za avatare :lol:, smajlice :lol: i te stvari, ALI KO BOGA VAS MOLIM :lol: ..................SAMO NE MENJAJTE BOJU FORUMA :lol: , kad vidim onu toliko puta od strane Iksi pominjanju PINK, ja prosto podivljam!! :lol: :lol: :lol:
Mnooooooogoooooooo mi smeta za oci, ne mogu nista da citam, brzo se zamorim :lol:

Ili bar neka postoji opcija da sami sebi mozemo da izaberemo boju, ili makar samo JA :lol: , pa nek bude pink, zuta, crna........koju god pozelite, ja necu da se bunim, samo da se meni ne promeni ova!! :lol:


E sad, ako sam prezivela :lol: , i ako neko i dalje cita sta pisem :lol: , da nastavim.............ili da pobegnem odavde??!! :o :lol: Nemojte me gadjati jajima :lol: ............


A sad ozbiljno, nemam nista protiv da se te promene uvedu (dokle god mi se ne promeni boja foruma :lol: :lol: :lol: ), ali mislim da vise paznje treba obratiti na ove stvari o kojim aprica dr Ivica. Mislim da je to poenta ovoj foruma, a ne njegov izgled, jer ljudi ovde dolaze zbog svojih zdravstvenih problema, postave pitanje, dobiju odgovor i odu...........


Dobro, dobro, osim par nas freak-ova :lol: :lol: :lol: koji smo ovde dezurni i koji kao da primamo platu na osnovu provedenog vremena na forumu :lol: , mogli bi bar da trazimo da nam admin uplacuje radni staz, socijalno i zdravstveno osiguranje :lol: , da ne pominjem dr Ivicu koji je u rekordnom roku narusio moj broj postova, i ubedljivo vodjstvo i prvo mesto na ovom forumu po broju poruka!! :lol: Pozdrav "kolega"!! :lol:


Izvinjavam se svima na mojoj trenutnoj neozbiljnosti, nesto me drma nocas :lol: , nemam pojma sta je,al u svakom slucaju-dobro je, ne zalim se!! :lol: Valjda je to zato sto sam bila danas u Tempu, pa sam "posmrkala" gomilu kesa, pa sam srecna zbog toga!!??!! :lol:


Jooooooooj, prolupala sam, odlazim sada stvarno da se uozbiljim malo, pa se vidimo sutra, tj. vec danas :lol: , a dotle VAS PREKLINJEM, NEMOJ DA MI JE NEKO POSTAVIO PINK BOJU OVDE!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:


Admine, valjda imam neku protekciju ovde :lol: , molim Vas........SAMO MENI NE PINK!!! NIKAKO!! Moze b92!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


E gotova sam, sad ce dr Ivica da potegne vezu da mi nadje lep smestaj u "Lazi". Odoh odavde dok jos imam snage da bezim!!


Ljubim Vas sveeeeeeeeeeeeee!! :D :D :D :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 11:31 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 14, 2006 4:56 pm
Postovi: 465
evo i mene...

slazem se za izmene i mislim da bi pre svega one trebale da se odnose na "prakticnost" foruma...

da ljudi ne otvaraju novu temu za svako novo pitanje(a to cesto rade),pa cak i kada postavljaju a i pozdravljaju DR.IVICU,oni otvore novu temu!

pa,covek,bre,nema vremena da po celi dan otvara teme,teme...i jos,svaka tema ima jedno pitanje i odgovor i kraj!cim mi treba nesto novo,ja ajd' da otvorim novu temu!bezveze!

ja napisah ceo istorijet za jednu misao! :oops:

mozda sam i jedna od tih koji unose konfuziju na sajt! :roll: :lol:

nemojte da me isterate,please... :wink:

sto se tice boja,tu sam liberalna,sve dok nije drecavo,jer bih onda mogla ukupno 3 sekunde da gledam u racunar!

tako,ljudi...

ako imam jos nesto da kazem-eto mene!

caos! :wink:

P.S.samo se nadam da ovo nase pisanje predloga nije uzalud.... :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 12:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 11:09 pm
Postovi: 312
Ooooo pa nek si ti nama dobrodosla :) mada sam te licno ocekivala i ranije :wink:

I veruj mi jednu stvar ako ovaj forum ikada predje u pink boju ja cu prva zbrisati sa njega! Siva jeste malo depresivna, a ima toliko dobrih skinova(licno preferiram one svetloplave varijante) i bas zato sto sam znam da je ukusima tesko udovoljiti predlozila sam da se napravi glasanje-anketa pa da ponude nekoliko prihvatljivih formi i da se izglasa novi skin.

Avatari,smajlici i boje jesu sporedna stvar u ovome, ali ja ne mogu previse da se mesam u organizacionu shemu jer to ipak prepustam strucnim licima te sam zato i predlozila da se makar ideje dr Ivice razmotre.

E ja se vise iscrpih.....mozda kad bi neko imao ideju kako da ostvarimo zamisli,,osim sto cemo da dosadjujemo i dosadjujemo adminu,,,a on izgleda neki tolerantan i strpljiv tip pa se ne da isprovocirati :) .
Pozdrav za sve. :)

Sad videh i Tarciku pa opet kucam izmenu....
Dobrodoslica i tebi i potpuno se slazem za bespotrebno otvaranje novih tema...mislim situacija gde jedan clan na osnovu jednog zdravstvenog problema otvara 5 novih tema je potpuno besmislena, a tu se tacno i vidi odsustvo moderatora i urednika koji takvom clanu ne salju nikakvo obavestenje nego pustaju da se teme gomilaju u nedogled.

P.S.Ako se sad opet preklopim sa nekim roknucu se :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 76 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: