Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol U Testisu Da Covjek Poludi (Molim Vas Pomoc)
PostPoslato: Ned Jul 12, 2015 3:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2015 2:04 am
Postovi: 2
Postovanje Kako Ste. Imam 17 Godina i imam problem koji se javio u 2014 godini,naime se javila blaga bol u desnom testisu isao sam doktoru pregledao me je,isao na ultra zvuk,radio nalaze i sve je uredno i normalno. Doktor mi je rekao da sam se mozda udario i da se ne bavim fizickim aktivnostima dok ne prodje ta bol,od 2014-e godine trpim blagu bol povremeno me zaboli lijevi i tako stalno,sada 2015 - e godine posljednih dva ili tri dana imam ostru bol u desnom testisu a jucer ogromnu bol u lijevom i sad me jos uvjek boli lijevi,molim vas pomozite daj te mi neki savjet jer vise neznam sta da radim.Dosao sam kuci prije nekih 1h bio sam kod urologa u hitnoj, boli me lijevi testis ostra bol,dosao je doktor i vjerovatno je covjek spavao ,pa ga je probudila pomocnica kada sam ja dosao, on je nesto bezveze opipao i rekao da je sve u redu i kao pravi me lazovom govoreci da sam se udario, nije ni ultra zvuk uradio ni nista vjerovatno se covjeku spavalo pa daj sto prije da idem da moze nastaviti spavati.Ne znam sta da radim nenormalno me boli da covjek poludi i mnogo sam ljut toga kakvi sve ljudi rade u bolnicama. Unaprijed Hvala Ocekujem Neke Savjete, Da Vas Bog Nagradi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol U Testisu Da Covjek Poludi (Molim Vas Pomoc)
PostPoslato: Ned Jul 12, 2015 8:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Можда су ти се тестиси уврнули. Мислим да је једино решење да промениш лекара и тако радиш док не нађеш некога ко озбиљно ради свој посао.

Чиме се бавиш? Возиш ли бицикло?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol U Testisu Da Covjek Poludi (Molim Vas Pomoc)
PostPoslato: Pon Jul 13, 2015 6:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 12, 2015 2:04 am
Postovi: 2
e druze hvala na odgovoru danas sam isao privatnom doktoru i detaljno me je pregledao imam upalu mokracnih kanala koja se javila prosle godine i to bio razlog sto me zezalo,napisali su mi na papir koje tablete da uzmem i koje cajeve da pijem.Mnogo mi je drago sto napokon znam sta mi je.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol U Testisu Da Covjek Poludi (Molim Vas Pomoc)
PostPoslato: Uto Jul 14, 2015 8:46 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Баш је чудно да су те тестиси болели због упале мокраћних канала. Јави се за пар дана да нам јавиш своју ситуацију после примене тих лекова.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: