Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Prostata ili nesto drugo nije u redu + erekcija
PostPoslato: Sub Jun 28, 2008 2:50 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 28, 2008 2:31 am
Postovi: 93
Pre neki dan sam citao u jednim novinama (pogledacu sutra tacno koje sam simtome primetio pa cu dopisati) koji su pred simptomi za oboljenje prostate. Izmedju ostalog navelo me je da proverim da nije zbog toga problem sa erekcijom. Navescu vam sto primecujem a sutra cu dodati ostalo.
- Prilikom mokrenja nastavlja da kaplje.
- Erekcija. Nije mi ni malo jasno sta nije u redu. Nekada je sve ok i budem zadovoljan a nekada :( ... Ne vidim sta je u pitanju. Uglavnom se desava da npr nedelju da bude sve ok i onda zeza duze vreme. Inace uskoro cu 27god, sportski sam aktivan, zdrav rezim ishrane + unos pojedinih preparata koji bi ipak trebalo da doprinesu da nemam problem.
- Takodje sam primetio da posle unesenih 2 do max 5dl vode ja idem u wc. Veoma kratko se zadrzim ali veoma cesto, znaci zavisi od unosa vode kolko cu cesto ici.
- Ako pre spavanja popijem kojim slucajem malo vise tecnosti bar 1 ili cesce 2 puta cu do jutra ici u wc. Cesto bude (samo noci) da kada ustanem i mokrim traje veeeoomaa dugo i veoma sporo.


Dodacu jos nesto sto sam primetio sto mozda ima neke veze a mozda nema... Zaboravio sam neke osnove pa je mozda to normalno ali da napomenem. Primetio sam da mi je levi testis manji od desnog.
Takodje sam primetio da maltene u 85-90% slucajeva posle ejukulacije moram u wc da mokrim.

Da ne pisem za sada vise.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 28, 2008 3:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 28, 2008 2:31 am
Postovi: 93
Pogledao sam u tim novinama. To je to. Izgleda da nemam vise nikakvim simptoma sto su oni naveli u tom clanku.
Postavite mi slobodno jos neka pitanja pa cu vam odgovoriti ako sam nesto od toga primetio.

Generalno me zanima da li imam neka pred problema sa prostatom i da li je to ili nesto drugo povezano sa impotencijom koja mi se javlja svremena na vreme.

Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 02, 2008 11:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 27, 2008 8:18 pm
Postovi: 11
Zanima me,da li su problemi sa prostatom uvek vidni?Ili postoji mogucnos da imas problema,a da ti ne znas jer ne daje nikakve simptome?Zanima me jer suprug ima leukocita u spermogramu 4-5,pa sumnjamo u prostatu,jer je sve ostalo uredu!Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 02, 2008 3:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 28, 2008 2:31 am
Postovi: 93
Ja ti za sada ne mogu nista reci posto mi niko jos nije odgovorio. Mozda imam problem mozda nemam... Tako da cekam da mi neko strucnije kaze malo vise.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 20, 2008 7:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 28, 2008 2:31 am
Postovi: 93
Verovatno necu dobiti odgovor...


Zamolio bi nekog od clanova ako neko mozda procita da mi da link na pm, ako postoji, jos neki forum sa slicnom tematikom. Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 22, 2008 6:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 26, 2006 7:58 pm
Postovi: 44
Vidis i mene bas zanima odgovor na tvoju problematiku, posto imam slicnih "problema". Kao i ti nakon ejakulacije imam potrebu da uriniram (ne uvek ali u vecini slucajeva), mada koliko sam sam prijateljima pricao to je sasvim normalna stvar posto je i kod njih isto. E sad za razliku od tebe, ako ne ejakuliram par dana imam potrebu cesto da mokrim, tacnije tera me da mokrim, iako sam prazan i osecam povremen boli u testisima. Dok ukoliko ejakuliram svaki ili svaki drug dan, navedene simptome nemam i sve je sasvim sasvim normalno, tako da mi zapravo nista nije jasno, inace sam istih godina kao i ti.
Dokle ne ustanovis sta je problem i ne odes kod lekara, mogu da ti preporucim da pijes caj od brusnice ili caj od uve koji blagotvorno deluju na mokracne kanale i sistem za izlucivanje. Cak i da ti nije nista, ne moze da ti skodi, vec samo da pomogne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 22, 2008 6:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 26, 2006 7:58 pm
Postovi: 44
skituljko je napisao:
Vidis i mene bas zanima odgovor na tvoju problematiku, posto imam slicnih "problema". Kao i ti nakon ejakulacije imam potrebu da uriniram (ne uvek ali u vecini slucajeva), mada koliko sam sam prijateljima pricao to je sasvim normalna stvar posto je i kod njih isto. E sad za razliku od tebe, ako ne ejakuliram par dana imam potrebu cesto da mokrim, tacnije tera me da mokrim, iako sam prazan i osecam povremen boli u testisima. Dok ukoliko ejakuliram svaki ili svaki drug dan, navedene simptome nemam i sve je sasvim sasvim normalno, tako da mi zapravo nista nije jasno, inace sam istih godina kao i ti. Takodje mi je levi testis nesto malo manji od desnog, ali to je tako jos od rodjenja ili mladjih dana...
Dokle ne ustanovis sta je problem i ne odes kod lekara, mogu da ti preporucim da pijes caj od brusnice ili caj od uve koji blagotvorno deluju na mokracne kanale i sistem za izlucivanje. Cak i da ti nije nista, ne moze da ti skodi, vec samo da pomogne.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 183 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: