Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Dr Rada Milosevic
PostPoslato: Pon Jul 09, 2007 3:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 09, 2007 3:01 pm
Postovi: 2
Zanima me da li je neko isao kod gospodje Rade Milosevic. Mnogo bi mi znacilo licno iskustvo? Unapred hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 09, 2007 6:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 22, 2006 7:01 pm
Postovi: 31
ristica
Novi clan



Pridružio: 22 Sep 2006
Poruke: 20

Poslao: Ned Apr 15, 2007 8:14 pm Naslov:

--------------------------------------------------------------------------------

Kod gospodje Rade sam otisla u februaru ove godine, po preporuci prijatelja, a radi resavanja problema stitne zlezde, hipertiorizma, i naravno da bih smrsala jer sam se zbog lekova za stitnu zlezdu ugojila 30kg. Uradila sam sve analize koje je trebalo tj. koje mi je gospodja Rada rekla, donela joj i stare rezultate i za dva dana sam pocela sa tecnom terapijom koja je trajala 18 dana, zatim sam presla na presnu hranu u trajanju od 12 dana.......izuzetno mi je sve prijalo, nisam imala nikakvih ali nikakvih problema. U mom slucaju glad je zaista nestala ali ne posle tri dana kako gospodja Rada kaze, nego posle pet ali je sve ostalo bilo u savrsenom redu. Svi simptomi vezani za stitnu zlezdu su nestali, rezultati su bili ne malo bolji, nego su TSH, FT3, FT4, Tg At bili svi u najboljem redu, a u tih prvih 18 dana sam izgubila 9kg. Sa prelaskom na presnu hranu sam za 12 dana vratila 2kg ali sam odmah nakon toga ponovo nastavila sa tecnom terapijom, ovog puta 12 dana i izgubila jos 6kg, a zatim ponovo sa presnom hranom vratila 2kg. Cini mi se da nikada brze nisam videla"prve" rezultate dijete. Htela sam da nastavim jos tura dok ne stignem do svoje stare kilaze (50kg), ali moram priznati da nisam samo iz jednog razloga...smucila mi se presna hrana. Vec dve nedelje se hranim normalno, kao i pre dijete gospodje Rade i nisam vratila vise ni jedan jedini kg. Naravno ne prejedam se ali jedem sve, od sendvica, pica, MCa, kolaca, torti ali zaista sve, naravno u razumnim kolicinama. Sigurno cu se vratiti na na tecnu terapiju i terapiju presnom hranom samo da prodje jos malo vremena....

Nazad na vrh


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 10, 2007 9:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 09, 2007 3:01 pm
Postovi: 2
Hvala puno!!!
Da li znate neki slucaj da je bilo rezultata kad je tumor u pitanju?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 74 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: