Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol i kuglica u pazuhu!
PostPoslato: Sub Jul 09, 2011 7:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 16, 2008 12:39 am
Postovi: 6
Nadam se da sam pravilno odabrao mjestu na kojem postavljam ovu temu i da mi mozete pomoci sa savjetima. Naime, prije nekih mjesec i nesto osjetio sam neobjasnjih svrab ispod desnog pazuha, a pri tome nije bilo nikakvih znakova iritacije ( crvenilo, pristice i sl), jednostavno samo me svrbilo i to je trajalo par dana i prestalo. Nakon toga proslo je par dana i poceo je bol u desnom pazuhu, u pocetku nisam mogao nista napipati pa sam to objasnjavao kao istegnuce prilikom treninga, medjutim, nakon par dana sam osjetio malu bolnu kuglicu. Sacekao sam par dana, te potom otisao kod doktora opste prakse. MOram istaci da sam dva dana prije odlaska doktoru mirovao te je bol i ta kuglica malo opala odnosno malo se smirila. Doktorica nije napipala kuglicu te je konstatovala da nije nista zabrinjavajuce i da je moguce posledica promjene "sticka" protiv znojenja ( dugo sam upotrebljavao Old spice kao sapun, a onda sam prije pojave ove kugle i bola jedan mjesec koristio Old Spice stick u obliku kreme, nadam se da ste me razumjeli)‚.Nakon 2 dana posto sam bio kod doktora bol se pojacala i kuglica je sada znatno veca, toliko da kad dignem ruku jasno se moze opipati, pa cak se na oko vidi da je malo nabubrilo na mjestu gdje je kugla u pazuhu.Predpostavljam da se radi o limfnom cvoru koji je iz nekog razloga otekao. Ne znam da li je bitno ali u isto vrijeme me pocela boliti i kicma u donjem lumbalnom dijelu, s tim da se bol siri u prema lijevoj nozi. S obzirom na navedeni bol u kicmi kao pokusaj da olaksam tu tegobu radio sam jogu i istezao se na sipci i tom prilikom sam jasno osjetio istezanje u pazuhu i jasan bol te "kuglice", pa se pitam da li je to moguci uzrok povecanja bola i kuglice nakon posjete doktora ili je uzrok nesto drugo? NApominjem da osim bola u kicmi nemam nikakvih drugih tegoba.Unaprijed se zahvaljujem na svakom misljenju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: