Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: bol sa desne strane izmedju rebara i karlicne kosti
PostPoslato: Sub Okt 20, 2012 10:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 20, 2012 10:30 am
Postovi: 2
postovani
imam vec neko vreme onako probadanje kao sa iglom sa desne strane izmedju rebara i karlicne kosti prvo sto sam pomislio slepo crevo bio sam vec 2 puta kod doktora po tom pitanju i nije leukociti normalni na stisak me tu ne boli
onda mi se poremetio nesto zeludac i kada se tu stiosne izmedju rebara i karlicne kosti mene zeludac malko zaboli
bio sam kod gastroenterologa dao mi je da pijem meteospasmyl .
kad je to pocelo da mi se desava ja sam se bio uplasio pa mi jedan prijatelj reko da popijem malo maslinovog ulja da se malo ocistim kada sam popio otiso sam u wc u stolici sam imao grasak potpuno ne svaren koji sam prethodno je pre jedno 3-4 dana
ne znam sta je uradio ultrazvuk 2 puta do sada dao krv isto i svi su mi rezultati ok. sem male masnoce koje su mi nasli ali kazu da to nije nista strasno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bol sa desne strane izmedju rebara i karlicne kosti
PostPoslato: Sub Okt 20, 2012 10:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 20, 2012 10:30 am
Postovi: 2
zokiistocnasrbija je napisao:
postovani
imam vec neko vreme onako probadanje kao sa iglom sa desne strane izmedju rebara i karlicne kosti prvo sto sam pomislio slepo crevo bio sam vec 2 puta kod doktora po tom pitanju i nije leukociti normalni na stisak me tu ne boli
onda mi se poremetio nesto zeludac i kada se tu stiosne izmedju rebara i karlicne kosti mene zeludac malko zaboli
bio sam kod gastroenterologa dao mi je da pijem meteospasmyl .
kad je to pocelo da mi se desava ja sam se bio uplasio pa mi jedan prijatelj reko da popijem malo maslinovog ulja da se malo ocistim kada sam popio otiso sam u wc u stolici sam imao grasak potpuno ne svaren koji sam prethodno je pre jedno 3-4 dana
ne znam sta je uradio ultrazvuk 2 puta do sada dao krv isto i svi su mi rezultati ok. sem male masnoce koje su mi nasli ali kazu da to nije nista strasno.

i zaboravio sam da dodam da mi se u crevima javlja kao neko kljucanje prosto kao da imam vastuha ili kao da nesto u njima kljuca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bol sa desne strane izmedju rebara i karlicne kosti
PostPoslato: Pon Okt 22, 2012 6:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 22, 2012 6:21 pm
Postovi: 4
Pozdrav
zokiistocnasrbija,

Meni se nešto slično dešava, pa mislim nekih skoro dvije godine. Od tada sam radio nekih 6-7 nalaza, jetre, krvi, sve uvijek OK...dva puta UZ,ništa posebno par sitnih kamenčića - pijesak u bubrezima. Prvo osjećam, znači ispod rebara sa desne strane, gdje je kako ja razumijem uzlazno debelo crijevo ili sta vec, stalno osjećam kao da me neko dotakao - nije to bol, neko zuljanje, blagi pritisak. NPR kada kafu popijem, izutra prije nego sam ista jeo tu počne, na tom dijelu neko krkljanje,,,to se desava nekad iako nista nisam jeo. Tako me uhvati taj neki "napad" koji me nervira, stvara mi nervozu...onda se sve to smiri i kao da nista nije bilo. Ne znam sta da radim vise jer to traje...

Stalno se diram na tom mjestu, pritišćem, ne boli me...osjetim nekada kao da ima u crijevima zrak kada pritisne.

Pozdrav...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 126 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: