Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Meningeom. Iskustva,saveti?
PostPoslato: Čet Dec 20, 2012 9:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 14, 2012 3:16 pm
Postovi: 3
E ovako. Mojoj majci je pre oko godinu ipo dana dijagnostifikovan meningeom. Nalazi se kazu izmedju mozdanih hemisfera, tj,negde na sredini i velicine je otprilike kao lesnik. Prvo su joj prepisali lek ........za koji su rekli da sluzi da ojaca opnu tumora i da mu zaustavi ili uspori rast...Medjutim, ne lezi vraze, pre oko mesec dana je pocela da je boli glava bas tu negde gde bi trebao da se nalazi taj prokleti meningeom. Sto se opsteg zdravlja tice, ni na sta drugo se ne zali osim na tu glavobolju, u radnom odnosu je i obavlja kucne poslove. Inace, lekar je rekao da bi operacija bila dosta komplikovana ,jer je sam tumor na komplikovanom mestu...Vazan krvni sud i nerv prelazi preko njega, tako da je jako tesko stici do njega...ili se moze lako stici ,ali da se upropasti taj nerv i da njoj otkaze neko culo,ili neki od ekstremiteta.
E sad, ja sam malo googlao i nasao neko potencijalno resenje- gama noz terapiju,koja se obavlja u Turskoj sa odobrenjem lekarske komisije iz Srbije i da drzava placa troskove terapije i puta ukoliko ta komisija ustanovi da je osoba spremna za takvu terapiju. Ako neko ima iskustva sa ovim, preporuku ili bilo sta mudro, nek pise. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Meningeom. Iskustva,saveti?
PostPoslato: Čet Dec 20, 2012 9:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 14, 2012 3:16 pm
Postovi: 3
Interferon se zove lek...eto,da dodam,posto nisam napisao


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 109 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: