Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: bol pri konzumiranju alkohola
PostPoslato: Ned Okt 24, 2010 11:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 11:03 pm
Postovi: 2
Postovani,

pretrazivao sam malo po forumu ali nisam mogao da nadjem slicnu temu pa ukoliko i postoji unapred se izvinjavam zbog ponavljanje iste.

imam problem koji traje vec neko vreme. u pocetku sam mislio da bol potice od umnjaka koji je poceo da se kvari ali izgleda da sam se prevario.

evo i cemu se radi pri svakom konzumiranju alkohola, ne opijanja, vec nekog normalnog konzumiranja uz casicu dve, mi se javlja strasan bol u levom delu glave, tacnije u unutrasnjem delu oka (sinusni deo) gornjem delu desni tj zuba, i krajnika. ponekad se desi da osecam kao da me neko bcka u uvo dok traje taj bol. u pocetku sam mislio da je bol od umnjaka koji je poceo da se kvari ali iako je zub izvadjen i dalje se javlja bol pri konzumiranju alkohola!

Ali napominjem da se taj nepodnosljivi bol javlja iskljucivo kada konzumiram alkohol. prijatelji mi kazu a umisljam ali zaista nije tako jedino kafetin pomaze u tom slucaju! ne pijem tako cesto ali me stvarno zabrinjava jer ponekad i kada zelim da nazdravim samo hvata me strah od tog bola koji se javlja!!!

da li je neko imao slican problem ili da li uopste neko zna o cemu se radi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bol pri konzumiranju alkohola
PostPoslato: Sre Okt 27, 2010 12:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 11:03 pm
Postovi: 2
i niko ne zna o cemu se radi? nikakav nagovestaj? :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bol pri konzumiranju alkohola
PostPoslato: Uto Nov 02, 2010 11:36 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jun 08, 2009 1:48 pm
Postovi: 51
Pozdrav,
Ja imam već par godina problema sa hroničnom upalom sinusa. Operisao sam devijaciju na VMA kod Bjelića, ali osim boljeg disanja nije mi puno pomoglo za sinuse. Glavobolje i pritisak su i dalje prisutni... Što se tiče alkohola, a posebno piva koje volim, ne smem više da pijem jer nakon svakog konzumiranja imam problema sa sinusima. Najpre mi se isuši i otekne sluznica u nosu i odatle krene upala ka sinusima. Naćeš na Internetu mnogo članaka o negativnom uticaju alkohola na sluznicu nosa i sinusa (deluje kao diuretik-isušuje je).
Znači moguć uzrok glavobolje kod tebe je isto to.
Nikola


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bol pri konzumiranju alkohola
PostPoslato: Ned Nov 07, 2010 5:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 06, 2010 11:16 pm
Postovi: 9
vladaaa je napisao:
Postovani,

pretrazivao sam malo po forumu ali nisam mogao da nadjem slicnu temu pa ukoliko i postoji unapred se izvinjavam zbog ponavljanje iste.

imam problem koji traje vec neko vreme. u pocetku sam mislio da bol potice od umnjaka koji je poceo da se kvari ali izgleda da sam se prevario.

evo i cemu se radi pri svakom konzumiranju alkohola, ne opijanja, vec nekog normalnog konzumiranja uz casicu dve, mi se javlja strasan bol u levom delu glave, tacnije u unutrasnjem delu oka (sinusni deo) gornjem delu desni tj zuba, i krajnika. ponekad se desi da osecam kao da me neko bcka u uvo dok traje taj bol. u pocetku sam mislio da je bol od umnjaka koji je poceo da se kvari ali iako je zub izvadjen i dalje se javlja bol pri konzumiranju alkohola!

Ali napominjem da se taj nepodnosljivi bol javlja iskljucivo kada konzumiram alkohol. prijatelji mi kazu a umisljam ali zaista nije tako jedino kafetin pomaze u tom slucaju! ne pijem tako cesto ali me stvarno zabrinjava jer ponekad i kada zelim da nazdravim samo hvata me strah od tog bola koji se javlja!!!

da li je neko imao slican problem ili da li uopste neko zna o cemu se radi?



Jednostavno batali alkohol ;) ioanko nicemu ne sluzi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bol pri konzumiranju alkohola
PostPoslato: Sub Jun 25, 2011 9:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 25, 2011 9:15 pm
Postovi: 1
to sto je vlada napisao kao da sam mu ja diktirao . bas me interesuje dali je pronasao neki lek .
ja sam probao svasta ali bez uspeha posle jedne casice bol je nepodnosljiv


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 57 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: