Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 07, 2002 4:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 10, 2002 2:00 am
Postovi: 6
Trenutno mi se dogadja cudna stvar vezana za sluh. Vec par dana cujem unutrsnje potmulo zujanje, spoljasnje zvukove cujem slabije a unutrasnje tj. sebe glasnije, kao da imam skafander na glavi. Osecaj je los, nema nekog bola, ali svi zvukovi kao i moj glas mi uzasno smetaju. Jednom mi se ovo desilo samo sa jedne strane (sada je sa obe) i ORL je rekao da nema fizickih razloga mada su merenja pokazala slabiji zvuk. To je posle proslo bez posledica, te se nadam da ce i sada.
Da li neko zna koji bi uzrok bio ovog privremenog poremecaja?
Unapred zahvalna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 09, 2002 6:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 09, 2002 2:00 am
Postovi: 2
Lokacija: USA
Citiraj:
On 2002-11-07 15:39, Tamara wrote:
Trenutno mi se dogadja cudna stvar vezana za sluh. Vec par dana cujem unutrsnje potmulo zujanje, spoljasnje zvukove cujem slabije a unutrasnje tj. sebe glasnije, kao da imam skafander na glavi. Osecaj je los, nema nekog bola, ali svi zvukovi kao i moj glas mi uzasno smetaju. Jednom mi se ovo desilo samo sa jedne strane (sada je sa obe) i ORL je rekao da nema fizickih razloga mada su merenja pokazala slabiji zvuk. To je posle proslo bez posledica, te se nadam da ce i sada.
Da li neko zna koji bi uzrok bio ovog privremenog poremecaja?
Unapred zahvalna.

I registered, but I can't read the language. I due need help...In US, and I will remain at the board, for a kind stranger to guide me. Thanks in advance.....
Sandune

_________________
Hello
I am very new to this forum, and I hope it is written in english. I need help in finding internet goods.
Thank you
Sandune


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 12, 2002 4:23 pm 
OffLine Moderator
Pridružio se: Sub Jun 29, 2002 2:00 am
Postovi: 138
Lokacija: Beograd
Radi detalnjijeg ispitivanja sluha javite se ORL Klinici VMA, Beograd, Crnotravska bb /011 661122/ i Neuroloskoj klinici KCS, Beograd, ul. Dr Subotica 6 /011 3614122 Prof.dr Ksenija Ribaric/, a a kad zavrsite sve preglede javite se na 011 3618444 lokal 2089 /sifra SLUH/.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 12, 2002 8:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 10, 2002 2:00 am
Postovi: 13
Lokacija: Novi Sad
Tamara, imao sam slicnih problema sa tinitusom (zujanjem u usima) i moram reci da mi je puno pomogao ekstrat biljke Ginko Biloba. U pocetku sam slabije cuo, ali se nakon mesec dana sluh vratio na normalu. Tinitus mi je trajao nekih 5 meseci, ali naravno sve zavisi od osobe do osobe. Osecaj neprestanog zujanja u usima je zaista grozan :smile: ali vremenom se naviknes..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: