Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: DOSTIGNUCA RUSKE I UKRAJINSKE FITOTERAPIJE
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 11:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 01, 2006 11:44 am
Postovi: 10
Lokacija: Kijev
WWW.RENORM.CO.YU

Po čemu se preparati iz naše ponude razlikuju od drugih?
Tehnologija kojom se iz biljaka izdvajaju samo poželjne aktivne komonente u vidu monokomponenata, a da pri tom procesu zadrže aktivnost, polarnost, jačinu napona i stabilnost, je veoma složena. Ovu tehnologiju su stručnjaci EKOMED-a uspešno savladali. Procedure koje se nazivaju "hladno izdvajanje" omogućavaju izdvajanje aktivne komponente u jonskom obliku, upravo za naše ćelije i tkiva najprihvatljivijem obliku. Aktivne komponente u jonskom obliku naše ćelije bez ikakvih poteškoća mogu da koriste, a da pri tom nema nuzprodukata i neželjenih dejstava - "samo neophodno - ničeg suvišnog".

Osim toga stručnjaci EKOMED-a su razvili proces kojim se korisna i željena dejstva aktivnih komponenti višestruko pojačavaju i kao takve se organizuju u molekularne komplekse u formi jona koji se lako transportuju krvnom plazmom čoveka. Da bi ovi kompleksi imali dovoljno energije za sopstvenu i ćelijsku aktivnost, stručnjaci EKOMED-a su u preparate dodali izomere glukoze i time preparati daju organizmu dodatnu snagu i energiju.

Sve faze ovih složenih tehnoloških procesa se pažljivo kontrolišu u analitičkim laboratorijama "EKOMED"-a. Standardi proizvodnje su veoma visoki, poštuju se načela dobre proizvođačke prakse. Na primer, voda koja se koristi u proizvodnji ima pH 7,43 i sadržavati aktivne prirodne elemente u određenoj koncentraciji, takozvana "živa voda" igra važnu ulogu u prvoj etapi aktivacije izdvojenih molekula, sve komponente proizvoda se pažljivo i detaljno analiziraju. Zahvaljujući tome, proizvodi "EKOMED" -a su potvrdili svoju efikasnost i neškodljivost u više od 400 istraživanja i testova sprovedenih tokom sedam godina.

R enorm svojim korisnicima omogućava BESPLATNE konsultacije o zdravstvenim problemima. Šef našeg tima konsultanata je dr.Galina Krilova internistkinja iz Moskve.
021/4721028;021/4721029;021/824429 ;063/1012455 [email protected] ;[email protected]
WWW.RENORM.CO.YU


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 12:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Hoces li prestati da reklamiras? To je ovde ZABRANJENO !!! :x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ODGOVOR
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 12:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 01, 2006 11:44 am
Postovi: 10
Lokacija: Kijev
Mi smo 5 puta se obracali administratoru foruma da se reklamiramo ovde legalno,niko nam nista nije odgovorio. To se vidi na forumu, kod pitanja za urednike.Ovaj program zaista je izuzetan i zasluzuje da ljudi saznaju za njega .Usput-imamo puno zahvaljnih ljudi, kojima smo pomogli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 1:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Ma nemoj ti nama da prodajes muda za bubrege... Sta ti mislis, da smo mi naivcine? Veverice? Nasao si ovde da zaradjujes...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: kultura
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 2:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 01, 2006 11:44 am
Postovi: 10
Lokacija: Kijev
Ja sa Vama krave nisam pasla da VI mene se obacate sa ti...Pobrinite za kulturu.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 4:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 23, 2005 3:09 pm
Postovi: 69
strasno je da svako zeli samo novac da nagrne..od "privatnih" lekara do nadrih. svi nesto lece za neki novac. **** ti takvo zdravstvo..
mogu samo misliti sta bi se desilo u srbiji kada bi se opet neka epidemija pojavila, kao pocetkom 70-tih velike boginje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 4:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 23, 2005 3:09 pm
Postovi: 69
e sevo ako je ta tvoja kompanija tako fenomenalna onda vam sigurno ne bi trebalo da se reklaniras na ovom sajtu. ustvari, kako te bre nije sramota da to prodajes ljudima kao lek. ljudi koji se vama obracaju verovatno nemaju vise izbora i vi im onda uzmete novac a uverenjem da ce se izleciti. totalna sramota. valjda ce jednog dana stici zakon i u srbiju koji ce zabraniti ljudima i kompanijama da tvrde da mogu da izlece razno razne ubitacne boljke, zanima me, sta bi ti uradio kada bi ti nasli rak, isao na radiaciju, kemoterapiju ili bi se lecio tvojim preparatima??svi mi znamo sta bi ti i tvoji bosovi uradili te tako nadji si neki drugi posao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pozdrav
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 4:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 01, 2006 11:44 am
Postovi: 10
Lokacija: Kijev
Kao prvo, LEKARSKE (hocu da naglasim) konsultacije su BESPLATNE-konsultacija lekara takvog nivoa(dr.medicinskih nauka,kardiolog Kremaljskoj bolnici u Moskvi) koji radi kod nas u firmi kosta najmanje 50eur u bilo kojej privatnoj ambulante.Drugo,posle obavljene konsultacije, Vas niko ne moze naterati da kupite fitopreparate,(usput nasi ceni su veoma realni,i vec 2 godine nisu promenjeni) ako niste bili dovoljno ubedjeni da one ce Vama pomoci Kao trece,niko nije rekao da mi prodajemo lekove-ovo je fitopreparate, cetvrto,Vi,sigurno niste se upoznali sa informacijom postavlenom na sajte, tamo je za obrazovane ljude ima dovoljno informacije da shvate o cemu se radi.A kao peto, imamo srecne pacijente,koje su oboleli od raka,a nas OLEKSIN puno doprinjao izlecenju,posebno kod ljudi koje su primali hemoterapiju i radioterapiju.Tako, postena MELANIJA-ako ne vladate materijom,bolje da se ne upustate u diskusije.Procitajte strucne radove koje su objavleni na sajtu
Izvinjavam se za moguce greskiu padezima-ruskinja sam.Irina


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 4:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 23, 2005 3:09 pm
Postovi: 69
"postovana" seve ja sam bila na vasem sajtu i videla da je to samo cist biznis koji laze ljude i nista vise. cudo je kako se ti lekari pojavlju u zemljama koje su u ekonomskim krizama, gde je zdravstvo postalo dostuno samo bogatim. imam jedno pitanje, da li bi vi i vas doktorka iz moskve pristali na televiziski intervju. ovo je odlicna tema za dokumentarnu emisiju. hvala vam na ideji. moje pitanje je dali bi stali pred kameru????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ODGOVOR
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 5:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 01, 2006 11:44 am
Postovi: 10
Lokacija: Kijev
Dr. Galina sigurno bi pristala, ona je vec bila gost emisija na televiziji Novi sad 2, i to ni jedan put, i to televizija je trazila da ona bude gost-nije nasa reklama ona cesti gost emisije "Medikus" na radio 021 u Novom Sadu, mozemo pozvati i autora ovih preparata -jednog od najpoznatih naucnika Ukrajine, bio-fizicara i lekara V.Pilipcuka, koji ove godine dobio pocasnu plaketu na Oxfordu za doprinos u razvoju nauke u lecenju SIDE, procitajte pazljivo naucni rad na sajtu,ako znate engleski.Ja, nazalost, ne mogu da prisutstvujem, zivim trenutno u inostranstvu.Draga,Melanija, Vi verovatno ne upuceni da trenutno ceo svet traze alternativu hemijskim lekovima, to je trend , Srbija nazalost nesto kasni.Usput posetite sajt www.novavita.net.yu i pogledajte sta je ova renomirana onkoloska bolnica koristi osim tradicijone medicine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 5:35 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 23, 2005 3:09 pm
Postovi: 69
e ovo sam nasla o "renorm" kompaniji

ova kompanija ne samo da prodaje "lekovite" preparate, oni se takodje bave prodajom zaledjenim vocem, pecurkama uljem iz ukraine


Renorm



See our Company ProfileAbout Us
Our company work from 2001 year. Our location in Serbia we * SPAM * frozen berries and mushrooms from Russia, Ukraine and Belorussia. We can offer frozen blueberry, cranberry, lingonberry, white mushrooms, cantarellas.




Company Profile
Company Name: Renorm
Country/Territory: Yugoslavia
Address: Lipov Gaj 119, Novi Sad, Yugoslavia
Products/Services We Offer: Frozen berries
Business Type: Trading Company
Industry Focus: Frozen & Dried Fruit ,
Geographic Markets: Western Europe
No. of Employees: 5 - 10 People
Year Established: 0


Renorm

Contact Information
Contact Person: Mr. Zoran Zidishich
Job Title: Director/CEO/General Manager
Address: Lipov Gaj 119, Novi Sad, Yugoslavia
Zip/Postal Code: 21000
Telephone: 381-21-824429
Fax: 381-21-824429
* SPAM * Crude Rape Oil
Post Date: Aug 25, 2006
Expiry date: Sep 24, 2006

Detailed * SPAM * Lead Description

We can offer crude rape oil from Ukraine. Quantity: From 120mt-2000mt for the month. Year contract-24000mt Price:580 eur/mt-EXW, we can arrange transport. Payment: L/C, B/G, prepaid


* SPAM * Frozen Berries
Post Date: Aug 25, 2006
Expiry date: Sep 24, 2006

Detailed * SPAM * Lead Description

Our company can offer frozen blueberry IQF, first class from Ukraine. Quantity:20-60t,
Price- 1 class-3,60eur/kg EXW
2 class-.3,50 eur/kg EXW
Blackberry 1 class-1,80 eur/kg EXW. We can arrange transport.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: odgovor
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 5:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 01, 2006 11:44 am
Postovi: 10
Lokacija: Kijev
Sta je Vas zbunjue? Mi smo import-export fima,registrovana kao DOO, ako znate sta je to, usput sad zivimo u Ukrajine, radimo na jednom vellikom investicijonom projektu u agraru,bavimo se spoljnom trgovinom,mi smo eksluzivni uvoznici i disributere ovih fitopreparata.Sta tu nije jasno?Ceo nas tim ,koje radi program fitoterapije su LEKARE, usput i ja sam lekar, sto uopste ne smeta meni da radim druge poslove....Ako Vam treba nesto da nadjete lose, izvolte, trazite, samo ne vidim koja je cilj..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 5:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 23, 2005 3:09 pm
Postovi: 69
ja sam sada na brzaka otisla na "oxford" university i taj tvoj tip naj naj
V.Pilipcuka ne postoji niti je ikada postojao. ovo postaje sve zanimljivije.
plus ta tvoja doktorka galina ili vec kako se zove, takodje nista.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Oleksin
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 5:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 01, 2006 11:44 am
Postovi: 10
Lokacija: Kijev
Vase komentare su izuzetno zajedlive i besmisleni, neka Vasa rec bude zadnja.... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 6:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 23, 2005 3:09 pm
Postovi: 69
da su ti ljudi , kao sto ti kazes jedni od najpoznatijih ukrajinskih naucnika ..bilo bi bar nesto, neki naucni rad na nekom jeziku objavljen ali nista.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 169 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: