Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problemi na treningu
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 2:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 28, 2009 2:06 am
Postovi: 1
Pre neki dan sam krenuo da treniram i na prvom treningu mi je bilo izuzetno lose. Pocelo je tako sto sam zamalo izgubio
svest, jako tesko disao, i posle je krenula da mi trne leva ruka. Ovo nije bio prvi put da mi se to desava, pre godinu dana
sam takodje krenuo da treniram i ista situacija me je zadesila. Odmah posle toga sam isao da proverim srce, ekg i nosio sam
holter i ispalo je da je sve u redu. Nedugo posle sam vadio i krv i krvna slika je bila za primer. Od tada nisam uopste kretao da treniram
do pre neki dan...

Samo da napomenem da se u toku treninga pre neki dan nisam zadihao pa da mi je zato krenulo tesko disanje nego sam zavrsio
zagrevanje, malo opustio, i usledio je deo treninga u kome nema nekih naglih i fizicki teskih pokreta i tada su mi se javili ovi simptomi.
Sto se jela tice, tog dana sam normalno jeo, naravno pre treninga 2h nisam jeo nista osim lesnika i vode u malim kolicinama.

Sto se tice nekog opsteg zdravstveno-fizickog stanja: imam 20 godina, trenirao sam 8 godina vaterpolo, medjutim poslednjih 4
godine nisam nista trenirao i pusac sam. Visok sam oko 185 i imam nesto malo vise od 70kg (ako je to od neke vaznosti). Sto se
pritiska tice uvek mi je neznatno povisen - oko 130 sa 90... Nikad nisam imao nikakvih ozbiljnijih bolesti.

Molim Vas da mi pomognete bar time sto cete mi reci sta to moze biti pa da znam kome da se obratim...

Unapred zahvalan, uzdravlje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi na treningu
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 2:48 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 06, 2009 2:46 pm
Postovi: 106
Daj ponovno otiđi na pregled, neka ti naprave i ekg u mirovanju i pod naporom... izvadi krv i provjeri nalaze od prije godinu dana...i do tad ne idi na treninge....

_________________
Samo se obrati liječniku pa će se već naći bolesti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 156 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: