Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u stomaku i još mnogo toga:)
PostPoslato: Čet Sep 08, 2011 7:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2011 7:50 pm
Postovi: 5
Već nedelju dana imam blage bolove u stomaku, najčešće u gornjem desnom delu stomaka. Počelo je tako što sam se jako iznervirao i nikako da prestane. Išao sam na ultrazvuk i sve je ok, krv mi je ok, preporučili su mi gastroskopiju ili test na heliko bakteriju. Simptomi su sledeći: nemam apetit, nadutost, knedla u grlu, pojačano lučenje pljuvačke...stolica mi je inače problematična(u proseku na tri dana i čvrsta je).
Svi mi govore da je to od nervoze, ja i jesam emotivan i mnogo se nerviram zbog raznoraznih gluposti ali ovo dugo traje pa se pitam da li je samo od nervoze pošto se u zadnje vreme nisam puno nervirao.
Inače imam problema sa kičmom, i u lumbagu i u cervikalnom delu - s tim se već dugo borim da ne kažem da sam se navikao.
Tražeći po internetu našao sam da imam 1000 bolesti:) ali šalu na stranu da li je moguće da imam koksaki virus pošto sam u poslednje vreme jako iscrpljen, osećam slabost u nogama, uzlupa mi se srce često...

POMAGAJTE DOKTORI!!! IMAM 28 GODINA, NE DROGIRAM SE, PIJEM UMERENO, NE PUŠIM, IMAM STALAN POSAO (TERENSKI I IZLOŽEN SAM NAJGOROJ MOGUĆOJ PRAŠINI POŠTO ČISTIM MAŠINE ZA BROJANJE PARA)

HVALA!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 157 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: