Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 43 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Hlamidija ili ne?
PostPoslato: Čet Feb 18, 2016 3:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 18, 2016 2:57 pm
Postovi: 25
Pozdrav svim clanovima, prvenstveno se izvinjavam ako pokrecem temu o kojoj ima diskusija ovde vec ali dva dana pred odlazak urologu zeleo bih da iznesem svoje neke situacije i pitanja, cisto radi misljenja ljudi koji znaju ili su se nasli u sledecem. Trudicu se da budem jasniji, moje zapazanje je pocelo sa iscedkom iz penisa koji je da kazem providne boje bez sekreta, pratilo ga je peckanje ili bol u toku mokrenja jer je nelagodnost pa ga tako moram opisati i cak bolna ejakulacija. Odma sam dosao do moguceg zakljucka sa moze biti hlamidija samo zbog iscedka tog. Da ne ulazim u detalje znam kako se dobija i ostalo, mene zanima da li moze biti ukljucena neka druga opcija osim toga pored iscedka. Da napomenem obavio sam urinokukturu i bris uretre. Stoji u nalazu sterilno, ukratko bez infekcija i bakterija. Do odlaska kod urologa pijem b komleks tablete, sumece, i mnostvo voca. Dalje ispirem intimu svoju kamilicom i pijem uvin caj. Dakle imam nalaze da je bris uretre uredan i urinokulture. Iznecu cinjenice da mi je sa bubrezima sve uredu. Stvarno me zanima mislnjene strucnijih s ovim jer mnogo su me klinike zafrkavale da uvazavam svako misljenje i posecujem vise labaratorija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hlamidija ili ne?
PostPoslato: Čet Feb 18, 2016 3:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ако пече сигурно је инфекција у питању тако да су ти лоше урадили брис а можда и уринокултуру.

Испирај се воденим раствором соде бикарбоне и пиј пуно течности. Нађи неки чај у Институту Јосиф Панчић.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hlamidija ili ne?
PostPoslato: Čet Feb 18, 2016 4:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 18, 2016 2:57 pm
Postovi: 25
Hvala na odazivu kad smo kod tog stava za lose odradjene testove i moje prvo misljenje je bilo identicno. Boja mokrace je sasvim normalna. Posto sam cuo da boje mokrace govore dosta, da li je moguce u ovom tipu slucaja da se normalan urin poklopi sa npr pogresnim testovima tj normalan urin i infekcija neka? Jel moguce da do ovog peckanja dolazi zbog po meni neke natekline na otvoru odakle se mokri. Jer po osecaju mislim da je na tom otvoru najveci problem, kada ga osvetlim blicom u erekciji kao da je pod upalom nekom iliti povredom. Ovo su samo razmene misljenja i hvala svakom ko se javi dosta mi znaci. Jer mucim muku od svega toga insa herpes zosterom pa me cekaju jos ispitivanja. A ovo sve mi dodje korisno jer sam upoznao mnogo aljkave doktore. Hvala takodje na savetu za ispiranje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hlamidija ili ne?
PostPoslato: Pet Feb 19, 2016 1:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Боја мокраће тешко да има везе са инфекцијама.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hlamidija ili ne?
PostPoslato: Pet Feb 19, 2016 6:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 18, 2016 2:57 pm
Postovi: 25
Bio sam kod urologa Covek mi je rekao da je ovaj iscedak ustvari sperma koja dolazi od prostate u slucaju da mi je tvrda stolica. Tacnije ona potiskuje spermu tj presemenu tecnost kad se naprezemo e sad ja se ne razumem tu. Pregled je obavio i rekao da nema niceg tu. Naravno resen sam da pronadjem drugog. Jer meni je peckanje na otvoru odakle mokrimo. Nakon masturbacije to se izritira jos vise, desi se da nema ejakulacije pa na glansu se pojave kao fleke kao da su ispod glansa negde, znaci imam osecaj i pre istrisanja se izgubi...posle toga kad naidje iz drugog pokusaja, te fleke nestanu nakon uspesne ejakulacije. Isto tako nakon masturbcije je i kod mokrenja..to mesto taj otvor dobija drugciju boju koja se gubi vrlo brzo. Malo mi je tesko opisati sve ovo, jos da mi se odgovori i to je to stonse tice teme. Zelim samo da znam posto sam ja malo vise zakasao. Da li ovo zadnje sto sam opisivao kako doktor urolog kaze, malo psihicki da ohladim da je to u pitanju. Jer mene je zahvatio i herpes zoster pa imam muke sada, grlo mi je toliko upaljeno da primam injekcije kao terapiju. Rame lecim 4 meseci od teske povrede. Boga krema je otislo. Da li moze sve ovo da sw sakupi kao los period koji me je sto jes jes bas psihicki potreso. Inace porwd svega joa bris hlamidije i mikoplaze ako sam se dobro izrazio


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hlamidija ili ne?
PostPoslato: Ned Feb 21, 2016 4:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Да ли стварно имаш тврду столицу или је лекар то причао само илустративно?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hlamidija ili ne?
PostPoslato: Čet Mar 31, 2016 10:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 18, 2016 2:57 pm
Postovi: 25
Aco izvini sto nisam stigao da odgovorim. Prosto sam zakasao sa herpes zosterom koji sam imao. Urolog je odreagovao nerealno znaci ne mogu naci izraz. Da stolica mi nije bila bas uredna ali prosto izvini na izrazu.jebem mu mater nenormalnu ubedjuje me da psihicki oladim a ja posle 10 longacefa i kutije antibiotika i gramicina injekcija i urbazona..za herpes i sto sam grip dobio...ishraha mi je bila urednija kao kod sportista zbog varicele herpesa. Stolica je bila u smislu ako jedes krem malo vise imaces zatvor, dakle s vremena na vreme imam nekad malo tvrdji. I ja tom debilu kretenu ne mogu da objasnim. Obecao sam mu da cu mu i ruke i noge polimiti jet me ubedjuje u nesto a ne daje mi da ispricam pricu. Dakle i bez posla sam ostao jer sam lezao oh herpesa dug period a ljudi su.majmuni? Para nemam. Ali snasaoo bih se ja za dinar kada bi mi neki od onih majmuna rekao na sta da radim briseve. Napravise me na hipohondru lagano zamisli, ja koji sam se prosto posvetio onome sto primecujem tacnije simptomima. Moze li neki savet uopste sta moze biti jer nemam bol pri nokrenju nikakav sad, ejakulacija normalna i sve. Samo tokom dana providan iscedak a da naglasim ujutru kad pretisnem penis samo se skupi kao sperma pomesane belo providne boje i izadje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hlamidija ili ne?
PostPoslato: Čet Mar 31, 2016 10:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 18, 2016 2:57 pm
Postovi: 25
Pun sam negativne energije i zbog posla i gomile idiota. Danas sam morao da kazem sestri na salteru ne nsdje li mi doktota da cu da je izvucem i prebijem
Dotle je govorila pola sata da ga ne moze nsci. Posle toga je on sam izasao i rekao da dodjem u ponedeljak da mu se javum. Znaci samo na galamu sam izvukao kao bolestan poremecen um. Ali sta da rsdim pobogu ksd ih jebeno boli dupe bre. Izvinjavam se na losem recniku nemojte zameriti. Ja sam mnogo tvrde naravi mnogi su opipali i motke i sipke jer nisu hteli nekad da me prime na hitne slucajeve.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hlamidija ili ne?
PostPoslato: Pet Apr 01, 2016 11:12 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не знам за тај исцедак, али знам да постоји лек за херпес. Не разумем зашто ти га нису дали. Зове се Ацикловир, Зовиракс. Баш свашта.

Треба да нађеш начин да превазиђеш то нервирање и да почнеш сам себе да лечиш. Имаш само један живот. Пусти будале.

Треба столицу да нормализујеш, да пијеш довољно воде...

Погледај здравствене савете на мом сајту, нарочито оне око исхране и имунитета.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hlamidija ili ne?
PostPoslato: Sub Apr 02, 2016 12:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 18, 2016 2:57 pm
Postovi: 25
Hvala ti, vec sam jos od sinoc poceo da se upravljam sto se tice unosenja tecnosti tacnije vode na kilazi. Nakupovao sam brdo pova i povrca i od biofara jedan proizvod. Kombinujem dosta i caj od brusnice i popijem uvin caj ujutru i navece. Ovaj iscedak a pri njemu da nema nikakvih tegoba i da je bris uretre i urinokulture uredan, ultrazvuk bubrega, prostate i ostalog sta obuhvata je uredno, moze da bude bas kao sto sam dao ime temi, prezalicu koliko sam video do 5000 za najpplouzdanije testove na polne bolesti i toliko.A sto se tice herpesa regulisso sam sve to, tacnije posle pojave nakon 3 dana se treba javiti lekaru zbog terapije, naravno nisi hteli da cuju bez uputa kad sam ja to primetio drugog dana. A iskustvo sa lekarom opste prakse je ovakvo. Gospodjo hitno mi je napisite uput imam herpes zoster. Izadjite napolje zakazite kod doktorke preko call centra i tad dodjite po uput jer vidite sta je ljudi. Posto su me vec sevali bolovi samo sam izasao i pomirio se s time. Odjavio sam karton bukvalno istog trenutka. Ne znam kako se to radi ali sam toliku dreku digao da me odjave odmah da ne zelim da cujem za njih. Otisao sam istog dana u drugu ambulantu doktorka me je primila i dala uput da podhitno odem da mi odrede terapiju. Usput mi je rekla za aciklovir. Sva sreca sve je proslo kroz nekih mesec dana, vise me je uzdrmalo sve od stresova da dodjem do lekara, covek kad ne moze ds besni dodje.mu da place kad vidi kako neko moze tako neozbiljno da radi. Inace aco radim ja na sebi vec deset godina zato i imam gadnu narav, jer su mi u 14 godini nakon jedne krize svesti odredili epi napad, odma sutradan osudili na neke eftil tablete da sam ih pio narednih 5 godina. Ja se prosto ne secam sta je bilo tih godina. Blokirali su me tabletama a nalazi uredni i uvek uredni a svaki put ksd sam se skidao imao sam napade. Na kraju su se redjali doktori neurolozi iz toponica i privatnici i pricali da ne mogu da veruju da su me ukljucili na takve lekove na osnovu jedne krize svesti, ustanovljen mi je mioklonicni napad koji se stvorio od leka, jer mozak je blokiran bio i da mi mozak salje lose signale telu i da stvara mioklonicne napade. Danas pomocu foruma oporavio sam se uz rivotril, pijem ga cetvrtinu jutro vece. Sredio mi je zivot. Radim, uskoro cu se preseliti u sad zbog posla i tako. Eto mozda neko misli da mi je psiha opterecena ali ovo sam ispisao samo cisto ako neko zabode u temu pa se pronadje za jos nesto. Hvala aco jos jednim, u vidu mi je sve sto ste naveli.l

,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hlamidija ili ne?
PostPoslato: Pet Apr 08, 2016 10:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Добро је да си преживео те будале на које си налетео. Знам (знао сам) многе особе које их нису преживеле.

Гурај друже. Желим ти све најбоље.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hlamidija ili ne?
PostPoslato: Pet Apr 08, 2016 10:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
И тај Биофар заборави.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hlamidija ili ne?
PostPoslato: Pet Maj 06, 2016 3:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 18, 2016 2:57 pm
Postovi: 25
Hvala druze nije me bilo dugo vremena jer gledao sam da radim sto vise da se psihicki sto vise rasteretim svega jer briga samo jos vise pospesuje da se ne osecamo dobro i uspeo sam donekle. U medjuvremenu sam resio da se podvrgnem malo vecoj analizi gde ubraja malo vise stvari. Dakle ovo ce mozda biti znacajno za nekoga.

Dakle kao sto sam naveo, prva sumnja u naslovu teme je polna bolest moguca radi iscedka i drugih stvari koje su bile u vremenu veoma tesko preleaznog herpes zostera, i da danas vucem tu neuralgiju, nekad ce proci valjda.

1. Dakle urin, urinokultura sterlini skroz uredu.
2. Krv i urin u labaratoriju, normalne vrednosti samo sto ovog puta je vec ustanovljen PESAK u mokraci, sto me je nateralo da se za svaki slucaj podvrgnem ultrazvucnim pregledima da vidim da li je ostalo cisto.
3. Exosonografski nalaz abdomena, mokracne besike, prostate i skrotuma, sve je uredno skroz dakle bez uvecanja prostata i upala beskica, zakrecenja i sta sve moze da ukaze.Znaci za one koji nisu upoznati ukratko ceo stomak ukljucujuci u bubrege pa sve do testira je uredu.

4. Polne bolesti sam stavio pod znakom pitanja trenutno jer ne znam zbog ovog PESKA u mokraci da li ima potrebe da dajem pare za test hlamidije, gonokoka, urea i mikoplasme jer bih ja to radio sa najosteljivijim testovima, ne stedim se kad je zdravlje u pitanju.

5. Treba mi sad malo misljenje necije na osnovu svega ovoga i izvinjavam se na ovako velikom tekstu.


Trenutno jednom nedeljno pijem Monural kesicu za pesak da procistim, tako mi je lekar opsteprakse prepisao, pa da se javim kroz mesec dana da opet idem na proveru.Pored toga samo sto unosim dosta tecnosti i cajeva, Najmanje 2l. Jedem zitarice dosta, biljnih vlakana, klonim se previse slanih stvari i mesa malo, sve uglavnom sto pospesuje PESAK.


Takodje me zanima, imam neke tupe bolove izmedju testisa i analnog otvora, to su vise neke nelagodnosti i tupi bolovi koji dodju i prodju, bol je cas kod trticne kosti cak ispod. Hemoroidi iskljuceni jer nisu nemam nikakve simptome na sta bi ukazalo da zbog toga potice. Imao sam zatvor ovih dana i ranije, izgleda mi je takav stomak pa treba za svoj organizam ipak da pazim na ishranu jer kod mene to dolazi olako dok kod nekog kao da svaki dan jede corbasto i hrani se zdravo. Da kazem ti bolovi krenu od karlicne kosti pa na dole da presecaju i javi se cak nelagodnost u testisima kao kad boli jedan zub pa zaboli cela vilica, na tom mestu mi je i bio osip herpesa (na donjem delu ledja), ja pokusavam da kazem ljudima od tog dana je krenulo sve nadole, nemoguce da niko ne moze da potvrdi da taj herpes moze da uzrokuje mnogim stvarima, ja kazem ljudima i lekarima, ljudi ja nemam psihickih problema, ja radim i pored bolova i krecem se po ceo dan, ne lezim u krevetu samo. Prosto znam da pre herpesa nista nisam osecao a da posle njega neke smetnje ima, dajem nalaze sve a oni, samo oladi. Pa vise ne znam da li je ovaj svet normalan ja prvi put idem na ovoliko analiza, ovamo kazu covek kad primeti nesto treba da se javi lekarima a ovamo kazu ma procice to ti je od nekih smetnji, Dijagnoze bukvalno 0.
Pristuna je jos bolna ejakulacija malo i iscedak i peckanja tokom mokrenja, pored ovih bolova.


E sad zasto ne zelim da idem na testove ove, zato sto moja partnerka nema nikakve simptome da ukazuju i od mog proslog partnera je proslo cak vise od godinu dana, ove pojavice koje teraju coveka da misli da je pola bolest se se opet pojavile kad i herpes, toliko. Ona je takodje bila kod ginekologa, nema nikakvih upala, i slicnog kako vec oni to rade kamerom, Radjen papa test i jos neki i sve uredu, redovne mensturacije itd itd.

Kljucno:

Da li dragi aco ako vidis i odgovaras na ovo, da li pesak u mokraci moze da izazove sve ove bolove sto sam opisao oko analnog otvora da stvara nelagodnost u testisima, ja sam procitao nesto na netu da moze i da moze da izazove zakrcenje mokracnog kanala, pa nekad ne moze covek i da isprazni besiku sto se meni desavalo ovih dana dosta dosta puna. Ali zbog ovog iscedka, da li ustvari taj pesak sto se malo nakupio stvara zakrcenja pa i ejakulat ne izadje sve pa se napravi kasnije kao iscedak. Zanima me tvoje misljenje na ovu jer si covek koji dosta poznaje, dokazano je da ljudi i koji nisu specijalizovani za bas odredjenu stvar, znaju vise neko onih kod kojih idemo. A mene na kraju celog ovog teksta zanima, da li pesak moze da stvara sve ovo. Jer pored svih nalaza ja ocenjujem da je to od infekcije herpesa malo dublja posledica jer je bio odma na dnu ledja i od peska.


Uh, umorio sam i svoje ruke a verovatno i necije oci ako procita ovo.

Hvala na javljanju.

Veliki pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hlamidija ili ne?
PostPoslato: Sub Maj 07, 2016 11:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Песак тешко може да зачепи мокраћни канал. Он само боли када пролази кроз канале. Каменчићи могу да зачепе мокраћне канале али њихово кретање из бубрега веома много боли, али баш много.

Бол између ануса и тестиса мислим да ти је од дебелог црева. Не знам да ли може од простате.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hlamidija ili ne?
PostPoslato: Pon Maj 23, 2016 1:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 18, 2016 2:57 pm
Postovi: 25
Polako stizu rezultati.

Radio sam proslog petka miko/ureaplazmu, spermokulturu, hlamidija pcr.

1 nalaz Miko/Ureaplazma : genitalne mikoplazme negativne / to je okej

2 nalaz za spermu, Izolovan Enterococcus feacalis u malom broju mikoloskom kulturom gljive nisu izlovane. Sad ja 30tog tek imam zakazano kod urologa taman dok stignu rezultati hladmiije. Jel imate neko misljenje i savet sta mogu da ocekujem od urologa. Koliko sam razumeo iz poliklinike gde sam radio analize receno mi je da je u malom broju i da nije strasno nista da cu videti s lekarom dodatno o tome da mi se prepise nesto da se procisti.

Sad ovde postoje oznake S na Ampicilin, Gentamicin visoka doza, ciprofloksacin, vankomicin, tetraciklin i R oznake za Eritromicin i hloramfenikol. Ima jos dosta naziva za koje nema nikakve oznake, sve pod kod kolonom I od mogucih navedenih III koliko pise, predpostavljam da su to grupe ili faze.

Ima li neko da moze dopuniti ovo necim?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 43 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 94 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: