Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Nedostatak sexa u braku
PostPoslato: Pet Okt 23, 2009 8:13 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 4:47 pm
Postovi: 532
Lokacija: Backa Palanka
Od kako nam se rodilo dete ja i muž nemamo vremena za nas dvoje, što se tiče seksualnog života on nam je katastrofalan uvek je neko umoran ili se dete probudi. Primetila sam da mi je orgazam dosta slabiji posle porođaja i da sam često u grču? Kakva su vam iskustva kako rešiti problem.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nedostatak sexa u braku
PostPoslato: Pet Okt 23, 2009 10:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
imam ja jedno pitanje,jel moguce da se zbog sexa moji roditelji ne slazu bas najbolje,jer ko znakoliko dugo nisu imali odnose,plus,ja sam bolestan od kancera,pa sam u kuci,mada bi voleo da ih ostavim na koji dan same,mozda malo se sittuacija vrati na normalu???unka,ja se izvinjavam ako ti kvarim temu,ali i ovo me zanima,ipak vlada blaga tenzija u porodici,pa ispitujem,onako nezvanicno,uzroke...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nedostatak sexa u braku
PostPoslato: Ned Okt 25, 2009 8:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 4:47 pm
Postovi: 532
Lokacija: Backa Palanka
Pa sigurno ima veze sto je napeta tenzija ipak takva situacija je veoma teska, ali nadam se da ce se neko javiti sa slicnim problemom.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nedostatak sexa u braku
PostPoslato: Ned Okt 25, 2009 10:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
hvala u svakom slucaju...nadam se da hoce,jer mene to interesuje,pa da nekako poradim na tome da sto manje budem kod kuce,mozda jos nesto i ispadne... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nedostatak sexa u braku
PostPoslato: Pon Okt 26, 2009 11:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 19, 2009 12:58 am
Postovi: 101
za unku-i ja sam u braku i sve to prodje kasnije.muskarcima treba vremena da se naviknu na tu promenu a i oni su obicno umorniji od nas zena,posto su muskarci.vazno je samo da se uzdrzite od svadja mada ce ih sigurno biti,ja sam rodila dva i tek sad kad mi drugo dete ima 11 meseci da kucnem u drvo situacija se popravlja.mada svacega je bilo i treba sve to sto mirnije da se prodje,mnogi brakovi se bas u tom dobu raspadaju.problem inace nije bio u meni,ja mogu svaki dan :lol: ,a mom muzu nije nesto bilo do toga.ja sam odmah tu nametala neke price,te ne voli me,te ima drugu,svadje sranja dok se nisam opametila i razmislila,to se desava,bar ja tako mislim u skoro svakom braku,posto sam zvala i drugarice da se zalim,na isto to su se zalile i one meni.shvatila sam da sve mora da se resi mirno i da sacekam,bice bolje.eto sad shvatam da je problem ustvari to sto covek treba da se navikne na novosti i umor naravno i strah da se beba ne probudi pa tad sve sto zapocnemo prestaje bas kad je najlepse :oops: .moj muz obavezno reaguje na svako pomeranje i susanj u kreveticu i to ti je neka vrsta napetosti.znam da mnogo pisem,mozda je dosadno ali pokusavam da ti objasnim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nedostatak sexa u braku
PostPoslato: Pon Okt 26, 2009 11:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 19, 2009 12:58 am
Postovi: 101
za slavka.naravno da svaki roditelj moze da da zivot za svoju decu tako da to sto si ti bolestan njima sigurno nenormalno tesko pada,pa im sigurno i nije do sexa,a kad toga nema,javljaju se i bolovi u glavi,slaba cirkulacija,napetost nervoza,pa naravno i svadje.ne krivi sebe,svaki roditelj bi zeleo da zameni mesto sa svojim detetom kad je bolesno,neznam dal imas decu ali to je stvarno pretesko,moji kad imaju kijavicu ja mogu da umrem od brige.tako da ti mozes da pokusas nesto da uradis,da im malo pokazujes da si raspolozen,da se lepo osecas,da im nekad olaksas napetost i brigu time sto ces pokazati svoje raspolozenje.jer ako si ti srecan i oni ce da budu.nekad budi super raspolozen,reci ides u provod ili bilo gde ce ti biti lepo i da oni znaju da si srecan,mislim glupo je sto kazem srecan a imas to sranje od bolesti,ali ako places i tugujes,njima ce jos teze da bude.stavi im do znanja da se super osecas,neznam kako ti je,niti kakav ti je kancer,ali nadam se i zelim ti da nije nista strasno i da ce proci.nekad kad njih oraspolozis i odes u provod oni ce pozeleti,onako od tog raspolozenja da imaju sex,mada mnogi roditelji osecaju grizu savesti sto uzivaju a dete im nije dobro.neznam da li me razumes,pisem ko luda,ali da znas,sex moze biti uzrok svadje,ako ga nema.a moze da ga nema iz puno razloga,navela sam.pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nedostatak sexa u braku
PostPoslato: Uto Okt 27, 2009 10:16 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
ski pardik,hvala puno na odgovoru...inace,da nebi upropastio temu samo cu da spomenem da sam imao 8 ciklusa hemoterapija,2 operacije,i meni je bilo tesko,amogu zamisliti njima,jer,em sam maloletan,imam 17 godina,em sam im jedinac...razumem sve razloge sto si navela,i hvala ti sto si odvojila vreme da mi pojasnis te stvari,jer ja u tome potpuni duduk...hvala puno!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nedostatak sexa u braku
PostPoslato: Uto Okt 27, 2009 2:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 19, 2009 12:58 am
Postovi: 101
nema na cemu i necu reci ,,i drugi put,, jer se nadam da vise neces imati probleme,barem ne tako teske.pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nedostatak sexa u braku
PostPoslato: Uto Okt 27, 2009 3:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 4:47 pm
Postovi: 532
Lokacija: Backa Palanka
Ah Muškarci, sve im smeta. Moj ima luksuz ne mora da spava sa mnom i detetom u sobi ima tv, računar u sobi i naravno slušalice za svo ovo vreme spavao je sa nama 1 noć i rekao joj. To što smo mi u grču to nikome ništa. Nadam se da će proći i ta faza kod njih, a nas žene niko ništa ne pita. Hvala na odgovoru :wink:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nedostatak sexa u braku
PostPoslato: Uto Okt 27, 2009 5:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
unka je napisao:
Ah Muškarci, sve im smeta. Moj ima luksuz ne mora da spava sa mnom i detetom u sobi ima tv, računar u sobi i naravno slušalice za svo ovo vreme spavao je sa nama 1 noć i rekao joj. To što smo mi u grču to nikome ništa. Nadam se da će proći i ta faza kod njih, a nas žene niko ništa ne pita. Hvala na odgovoru :wink:
Doterajte se vi malo, malo izazovnije ,pa mu recite, da treba da odete kod majke na par dana. Ne oseca on nista prema vama. Nemojte se ljutiti, ali to je cinjenica. Ok imao sam i ja momenata da mi se ne spava sa suprugom, ali to nije trajalo duze od dva-tri dana. Napravite ga malo ljubomornim, cisto da vidite njegovu reakciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nedostatak sexa u braku
PostPoslato: Uto Okt 27, 2009 5:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
To sto ste dozvolili da ima drugu sobu, i sve pogodnosti u njoj, napravili ste katastrofalnu gresku. Zajedno ste stvorili novi zivot, zajedno TREBA i da ga podizete. Smesta ga vratite u vaSU SOBU.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nedostatak sexa u braku
PostPoslato: Uto Okt 27, 2009 9:20 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
I ja bash htedoh da pitam, shto je muz u posebnoj sobi? :-?

Ima svoj tv i kompjuter????? :roll:

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nedostatak sexa u braku
PostPoslato: Uto Okt 27, 2009 10:52 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 19, 2009 12:58 am
Postovi: 101
e kad je vec tako.....ne bi taj moj lebac jeo.zasebna soba??????rekla bih mu-cimer,idi spremi rucak a ja odoh u skitnju.ako te voli ima da se izede iznutra a mozda podje po tebe.ako ga bas nije briga,hm neznam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nedostatak sexa u braku
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 10:25 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 4:47 pm
Postovi: 532
Lokacija: Backa Palanka
Mihajlobre na žalost majka mi je umrla pre 10 godina, meni je jako žao što nemam priliku da odem kod nekoga na par dana ili vikend. Živimo u zajednici svekrva kuva, čuva dete kad smo na poslu, a moj dragi muž gleda svaku priliku da se izvuče naravno jer ima mamu koja pomaže i posvećuje puno pažnje detetu, tu je i svekar on pomalo, ja naravno kad sam kući ili na bolovanju zbog nje kada je bolesna. Hoće i on da je prošeta odvede negde nije da baš ne obraća pažnju na dete. Dete je zahtevno i stalno traži nešto novo. Nedavno mi je rekao pogledaj što je lep seksi veš, i ja sam došla na ideju da ga kupim. Sad kad sam počela da radim počela sam i da se oblačim lepo, za razliku od perioda kad sam bila kući, i dobijam komplimente od koleginica i kolega, a za muža probaćemo onaj veš ili da ga napravim ljubomornim to je palilo ranije :D .

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nedostatak sexa u braku
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 12:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Ne znam bash da li je izazivanje ljubomore potrebno u braku!? :roll:

Jel postoje uslovi da se preselite i odvojite kao porodica od njegovih roditelja? Niste u zavidnoj poziciji sto se toga tiche...

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: